logo KURSY GROOMERSKIE, strzyżenie psów

KURSY GROOMERSKIE, strzyżenie psów

Poznań

Opinie o KURSY GROOMERSKIE, strzyżenie psów

Ola 2015-02-01 21:56:32
Ukończyłam kurs groomingu zorganizowany przez Gowork bardzo zawiedziona. Odradzam kurs prowadzony przez p. Agnieszkę. Mało uczy, nerwowa, krzyczy na pieski, pokazuje bardzo mało technicznych rzeczy, a jak ma pokazać ponownie to już foch, skraca zajęcia bo ma poumawiane pieski prywatnie. Szkoda kasy.
nikki 2015-05-08 15:57:18
Ja z kursu jestem zadowolona, osoba która go prowadziła widać, że była doświadczona, miała dobre podejście i do zwierząt i do uczących się, sporo się nauczyłam i już miałam okazję przetestować swoje umiejętności.
jgjdjh 2016-04-27 22:55:57
a powiem wam, że jako taki groomer można naprawde nieźle zarobić. Oddawałam mojego psa do strzyżenia, to zapłąciłam 150 zł. dobra opcja. Tylko niestety jest to cięzka praca, bo trzeba sie troche schylać. Ale za taką kase chyba warto, ejszcze jak ktos zwierzeta lubi
Zostaw swoją opinię o KURSY GROOMERSKIE, strzyżenie psów - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KURSY GROOMERSKIE, strzyżenie psów