kancelaria viking

Kielce

Opinie o kancelaria viking

anonim 2011-05-23 20:10:15
ludzie zdala od tego naciagacza i sknery totalny bajzel zero tolerancji okrada cie na karzdym kroku charujesz na JEGO kapeluch w zamian ochlapy.
negocjator 2012-02-22 00:06:16
anonim - 2011-05-23 20:10:15

No nie gadaj żle o [usunięte prze,
przerost formy nad treścią,
chyba będzie ubiegał się w tym roku o tytuł pracodafca roku,
to on jeszcze istnieje działa,myślałem,że dawno zamknął ten biznesik na minusie.
pozdrawiam przyszłych i aktualnych pracowników tego pracodafcy/znafcy.
prawda 2012-03-28 18:13:44
uwaga na tego człowieka,jest cały taki jak jego ryże włosy,uciekajcie najdalej od takiego pracodawcy.Potwierdzam rżnie cie na kasie na kazdym kroku i jest przekonany,że wszystko jest ok.
wierny 2012-04-04 18:08:32
to człowiek nie posiadający żdnych kwalifikacji w reprezentowanej dziedzinie, całe Kielce mają z niego ubaw a kazdy pracownik jest dymany na kasie przez Józia oszusta.Potwierdzam,omijajcie z dala takiego człowieka i pracodawce i ostrzegajacie innych przed nim
2013-10-10 11:02:14
Ja już tam nie pracuje (z własnej woli),są telefony,auta (teraz dużo lepsze niż kiedyś) - wynagrodzenia : prowizja + podstawa.Bez opieki medycznej.Jeśli chodzi o szefa to człowiek jak czlowiek, różni są przecież ludzie.Gdyby był taki zły jak piszą to nie wracaliby do niego pracownicy, którzy się kiedyś sami zwalniali. Nie "oszukał"mnie nigdy na kase. Największa wada to mega plotkarstwo - szczególnie w biurze - a najgorsze ze tzw "kadra zarządzająca" uczestniczy w tym.Chyba większość wartościowych ludzi już tam nie pracuje - ale może teraz jest inaczej niż było kiedyś...Nastaw się na pracę i zarabianie kasy - od całej reszty się odcinaj i będzie ok
maja 2016-05-20 22:41:36
nie wiem czy Kancelaria viking @alan miała kiedyś swoją stronę internetową. Ale sprawdzając KRS dowiedziałam się że kancelaria jednak jest i działa. Wpis w KRS- podmiot aktywny
Zostaw swoją opinię o kancelaria viking - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kancelaria viking