crist

Gdynia

Opinie o crist

spawacz 2011-05-23 19:32:49
Odradzam ta firmę jeden wielki bajzel stawki na początek śmieszne a i uważajcie na cwaniaka [usunięte przez moderatora] Ł [usunięte przez moderatora]obiecuje na początek zlote góry a jak przyjdzie do wypłaty to wielkie zdziwienie kiedy byłem u niego do odesłał mnie do kierownika a kierownik do niego jest to kawał [usunięte przez moderatora] w gdańsku narobił bagna teraz w criscie szaleje powinni go [usunięte przez moderatora] to pewnie było by tam inaczej a jak ktoś zechce tam się zatrudnić to poproście na piśmie stawkę mają za mało ludzi do pracy dlatego ścigają wszystkich może kiedyś zaczną normalnie płacić ale teraz omijajcie ta firmę [usunięte przez moderatora]
Wąski 2016-04-05 19:36:33
Proszę przywrócić zwolnioną suwnicową do pracy bardzo nam jej tutaj brakuje;))))
tim 2016-05-20 09:39:53
poszukuja teraz albo Ksiegowej lub Ksiegowoego, oferuja atrakcyjne wynagrodzenie, niestety nie napsili jaki rodzaj umowy jest,
Zostaw swoją opinię o crist - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie crist