Centrum Językowe Demostenes

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Centrum Językowe Demostenes

Gosia Nowy wpis

Naukę języka angielskiego w Demostenesie mogę szczerze polecic każdemu.Przygotowują bardzo dobrze do egzaminu ósmoklasisty i egzaminów językowych do liceum.To wiem na pewno,gdyż mój syn był uczniem tego centrum językowego przez 4 lata..

Nowy wpis

@Gosia

Dziękujemy bardzo!

Wojciech

Czy szkoła rekrutuje jeszcze w tej chwili, wiecie coś? Jaka atmosfera i na jakie zarobki średnie można liczyć?

DOROTA
@Wojciech

Tak .W zeszłym tygodniu zostałam przyjęta jako lektor j.hiszpańskiego. Pozdrawiam

Emilia Nowy wpis
@DOROTA

Super, gratuluje dostania pracy w Centrum Językowe Demostenes. Może napiszesz coś na temat tego jakie warunki zatrudnienia Ci zaoferowano na start? Czy wszystko jest zadowalające? Daj znać koniecznie jak Ci się tam pracuje.

ANNA Nowy wpis
@Wojciech

PODOBNO SZKOŁA POSZUKUJE ANGLISTY..JA PRACUJĘ JAKO GERMANISTA.STAWKA DOBRA.JEST OK.

Lektor

Powiedzcie jak wygląda tu rozmowa rekrutacyjna na stanowisko lektora? Jakiś okres doświadczenia jest potrzebny?

OLA
@Lektor

ROZMOWA JEST PO ANGIELSKU ,APLIKOWAŁAM NA STANOWISKO LEKTORA JĘZ,ANGIELSKIEGO. PYTAJĄ RÓWNIEŻ O METODY I TECHNIKI NAUCZANIA.SZKOŁA JEST PROFESJONALNA.

Julka Wróbel

W Demostenes chodziłam na kurs z języka niemieckiego. Każdy z nauczycieli, których tam spotkałam był pełen życia, energii i radości. Ludzie z pasją do przekazywania wiedzy. Wspaniale spędzony czas. ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Językowe Demostenes? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Magda

@patrycja dlaczego polecasz ? Jeśli możesz, napisz coś więcej.

PATRYCJA

POLECAM!

anna

Potwierdzam opinię Jakuba Dobra atmosfera.Świetne stawki. Zamierzam pracować dłużej o ile będzie akceptacja z drugiej strony.

Jakub

Bardzo polecam DEMOSTENESA.Stawka 20 zł za godzinę!! Zawsze można się dogadać.Świetna atmosfera ,bardzo mili lektorzy.

Alicja

@zbyszek powiesz coś więcej na temat warunków pracy w Centrum Językowe Demostenes?

ytre

najwazniesjze @Mag to w sumie jest to zeby sie czegos nauczyc i zdobyc doswiadczenie w dalszej pracy

zbyszek

15 zł brutto ale uważam ,ze stawka bardzo dobra. A poza tym można się dużo nauczyć, spotkać ciekawych nauczycieli polskich i nie tylko. Aplikuj!

zbyszek

Dobre stawki za godzinę 15zł! I zawsze można się dogadać jeżeli chce wziąć wolny dzień.

jędrek

jeżeli chodzi o wynagrodzenie to o ile wiem jest różne.Zależy czy masz licencjat czy mgr a moze doktorat,tacy też tu pracują.Ważne tez doświadczenie i lata przepracowane w Demostenesie.Sprawdz to sam. Poprawić zawsze wszystko mozna ale co najwazniejsze szanują klientów i pracowników.

jędrek

Pracowałem w Demostenesie.Było OK.Zmieniłem pracę bo zacząłem tłumaczyć. Ale poleciłbym szkołę każdemu.

marcin

@ Iga chyba niemieckiego :P

ania

Zabawny lub zabawna to chyba Ty jesteś. 10 lat pracy pozwoliło mi poznać firmę i dlatego jestem wiarygodna.

azo
@ania

Cóż, ja swoich doświadczeń również nie wzięłam z księżyca Wiarygodna Aniu ;)

ania

Pracuję w Demostenesie już chyba 10 lat. Te negatywne czasami opinie pisane są chyba przez konkurencję.Bo trudno znależc inne wytłumaczenie. Firma jest solidna,dobrze wyposażona w sprzęt(tablice interaktywne.laptopy,projektory,dvd,mp3.Nawet lektor nie musi sam tego ustawiać,zawsze jest pomoc.Płacą nieżle.Zatrudniają niektórych lektorów na umowę o pracę.Jest dobrze!

azo
@ania

Konkurencję? A to zabawne! Może po prostu przez ludzi którzy mieli tą nieprzyjemność by poznać firmę od środka, co Ania?

kasia

Tak wypłaty są zgodnie z zapisami umowy.Chyba ,ze zostawiasz rachunek z opóżnieniem to również wypłatę masz pózniej.Tutaj nie pracuje się na czarno.Pracuję tu 3 rok.Można liczyć zawsze na pomoc a kompetencje są tu wymagane.

Katarzyna

Dobra szkoła.Można się rozwijać i zdobywać wykształcenie.Pieniądze też niezłe.

Maciek

Azo ma racje

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe Demostenes - Wrocław

Centrum Językowe Demostenes