Opinie o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

re

wszystko przez kierowniczke i kierownikow zmiany

pr

jacy ludzie taka opinia 80% szuka innej pracy juz duzo ludzi odeszlo i bedzie jeszcze gorzej jak dalej nie beda szanowac pracownikow!!!!

ej

Bialystok to dziwne miasto na poczatku narzekaliscie na jakiegos (usunięte przez administratora)potem byl magazynier teraz jest jakas (usunięte przez administratora) co wy robicie po za plotami w pracydo roboty nieroby a i jeszcze kierownicy zmiany tez sa niedobrzy

lan

nie podoba sie to sie zwolnij

Brałeś udział w rekrutacji do Piotr i Paweł. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
!!!

skandal widzialam ta dziweczyne z workiem na glowie to jest przyklad niskiego poziomu pani (usunięte przez administratora). niech sobie sama nalozy ten worek razem ze swoim (usunięte przez administratora)

Nowa metoda poniżania pracownika przez E(usunięte przez administratora) naÅ�ozyÅ�a dla dziewczyny worek papierowy na gÅ�owe i kazaÅ�a chodzic po calym sklepie!!!! klienci byli zbulwersowani takim czyms to sie nadaje do telewizji i do sadu !!!!!!!!!!!! nie ma prawa nas tak ponizac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J.

najlepiej to komuś obrabiać (usunięte przez administratora)

nono

jak zawsze nic nie robią tylko obgadują i (usunięte przez administratora) pracować spokojnie nie dają

haha

kierowniczki zmiany (usunięte przez administratora)

pijacy do pracy skÃ��adajcie cv (usunięte przez administratora) was przyjmie ona lubi takich pracownikow .... sama dala by zostac kierownikiem sklepu i pomiatac ludzmi dama jak jej nie lubimy to szok suka warszawska a kierowniczki zmiany i jedna szefowa rejonu nie ukrywajmy ktora wiolcia lizusami i (usunięte przez administratora) tez wredne (usunięte przez administratora) i ktorzy by pimyslal ze wiola bedzie lizac (usunięte przez administratora) ... mamy jej dosc siedzi na gorze i w (usunięte przez administratora) ma pomagac nam ale kierowniczki nie widza tego ... jeszcze raz pijacy do pracy w bialym takich lubia .... (usunięte przez administratora)jest dobrym przykladem z TRADYCJI ..

(usunięte przez administratora)k nie placa za nadgodziny !!!!! odradzam prace tam !!!!

były pracownik św.Teresy

Ja chciałbym skontaktowac się z wszystkimi byłymi pracownikami PiP firmy ze św.Teresy w Łodzi. Napiszcie:m(usunięte przez administratora)l

Pracownica

Sklep może i dobry ale tylko dla klientów, kierownictwo jest do kitu, szczególnie na Tradycji kierownik (usunięte przez administratora) co się nie zrobi to i tak jest źle, jak może wchodzi w tyłek Pani (usunięte przez administratora)wszyscy pracownicy są źli tylko on jest dobry i wszystko potrafi. Ale to niedłógo się skończy bo już ludzie sie szykują na niego

anonimowo

dla Was klientow moze jest fajnie... ale dla nas pracownikow to wyzysk i ciezka charowka... osobiscie nie znam tego sklepu ale pracuje w innym tej sieci... kierownicy totalna porazka... zawsze zrobia tak zeby nie isc pracownikowi na reke.... zlecaja tyle zadan do wykonania ze nawet przez 16 godzin nie jest sie w stanie tego wykonac.... a pozniej pretensje... np: jestem szefem rejonu i dostalam polecenie o zmniejszaniu stanow magazynowych zastosowalam sie do tego nastepnie pani kierownik miala do mnie pretensje ze mam za malo towaru (za male steany magazynowe)... kolejny przyklad? wracam po urlopie do pracy a tu puste polki... na co ta sama pani kierownik ze wczesniej nikt nic nie robil ale dzien przed moim powrotem ona poswiecila sie i zrobila zamowienie... tyle tego bylo ze nie tylko na polkach bylo fulll ale magazyn tez sie zapchal. a na deser pretensje kierownika sklepu za to ze za duzo zamowilam, bez mozliwosci wytlumaczrenia ze mialam urlop i to nie moje dzielo.... a zarobki ? najnizsza krajowa.... i wszystkie odliczenia.... beznadzieja!!! jesc czy placic rachunki?

nununuuuu

dalej po sobie jedziecie nieżle już ponad pół roku w sumie prawdziwy polski naród !pewnie pracują tam ci sami ludzie co kiedyś dziw bierze że (usunięte przez administratora)) tak długo tam pracują pewnie taka firma pipipipiiiiiiiiiiii.................. "ryba psuje się od głowy"

ty

o co chodzi

pracownik - 2009-09-25 13:16:39 Faktycznie magazynier to donosiciel numer jeden rozpowiada po sklepie ze bedzie zaopatrzeniowcem i kierownicy niemaja nic do powiedzenia bo podobno nie oni zarządzaja tym sklepem chyba za duzo piwa ktoś pije przed praca. Juz nie długo z nim nikt nie bedzie gadał z obawy ze zostanie sprzedany. hjddzg

gość - 2010-02-07 22:29:31 proponuję zainwestować nadwyżki w lekcje języka polskiego a co nie stać cię

gość

proponuję zainwestować nadwyżki w lekcje języka polskiego

żeby zarabiać 6 tysi netto musiałem wcześniej przez parę lat napieprzać jak wy a nawet lepiej bo na to to se sam zapracowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Janki

Piotr i Paweł