Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

Ciekawie jak to się kiedyś stało, że puścili tamto ogłoszenie, które jedna Pani widziała jeszcze w styczniu skoro firmy w zasadzie nie ma? Pokazały mi się w sieci jakieś raporty odnośnie upadłości… jaka jest taka ostateczna rzeczywista przyczyna? ciekawi mnie tez sprawa osób wcześniej zatrudnionych… co się z nimi stało?

Iza Nowy wpis

Z racji tego, że puścili ofertę pracy na telefonicznego opiekuna Klienta, chciałam spytać o wypłaty. Czy są jakieś problemy z wypłacalnością czy wszystko jest okej? I jak płacą, ma ktoś aktualne info? Mam nadzieję, że dowiem się czegoś.

Tom Nowy wpis
@Iza

Przecież nie ma firmy..

Krzysiek

Pracowałem w firmie 6 lat, przychody jakie wygenerowałem przez te lata dla firmy spokojnie można liczyć w setkach tysięcy złotych, ja oczywiście też zarabiałem dobrze bo były to kwoty między 10000 a 30000 PLN ale nigdy jednak nie usłyszałem żadnego dobrego słowa od nikogo po za kierownikiem na poziomie oddziału... Przeżyłem w firmie dwa zarządy kilku regionalnych i potężne zmiany struktrluralne, jednak zawsze byłem oddany i lojalny Firmie. Od kąd w zarządzie Panią prezes została Pani Tomicka mam wrażenie że jej głównym celem jest zniszczenie firmy i doprowadzenie do zwolnienia się wszystkich, bo ile można zrzucać na pracownika, który robi na wynagrodzenia w kwotach 1,3mln do 1,8mln rocznie dla Pani Tomickiej... Rozumiem kryzys ale co miesiąc ucinanie 12% na rzecz firmy, czy zmniejszenie etatu na UWAGA 1/128, czy zabieranie Asystentki, ekspresu, firmy sprzątającej i wiele wiele innych rzeczy jest po prostu śmieszne. Co miesiąc przychodzący właściciel kiedy będzie zaległy czynsz, wyłączanie drukarek za brak płatności czy kurier nie odbierający przesyłki bo firma nie opłaciła faktury, to po prostu żałosne. Szale przelały opóźnienia w wypłacaniu należnych faktur (i tak opłacane już z dwu miesięcznym opóźnieniem ze względu na rozliczenie). Szkoda ze Pan Czarnecki ma teraz tyle problemów bo może zobaczyłby co dzieje się w jego spółce. Reasumując omijajcie firmę bo wystawić da się duże faktury, tylko czy ktoś je opłaci...

Meg

Zapraszam do wspolpracy Tel. 791 393 101

POL

KŁAMIESZ JAK NAJĘTY

Justyna
@POL

No aż teraz jestem ciekawa, o którą konkretnie część wypowiedzi Ci chodzi, że tak impulsywna reakcja. Co uznajesz za nieprawdę i czemu niby?

POL

opowiadasz bzdury

Justyna Nowy wpis
@POL

Tylko, że on pisał to z rok temu. Pzt., do teraz nie wyjaśniłeś czemu się z tym nie zgadzasz. Dlaczego?

Seb

Jak można w tak bezczelny sposób oszukać ludzi, dzięki którym ta firma zarabiała. Leszek Czarnecki to po prostu ZŁODZIEJ, Przez grube przekręty wyprowadził z Opena kilkadziesiąt milionów złotych. Były to pieniądze które miał zapłacić ludziom za ich uczciwą pracę. Poszkodowanych jest ponad 1000 osób. Ostrzegam omijajcie szeroki, łukiem wszystkie oszukańcze biznesy Leszka Czarneckiego.

Leszek
@Seb

Tobie też nie zapłacił że tak piszesz? Ile ci zalega? Poszedłeś z tym w ogóle do sądu?

Opiekun Klienta

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ekspert

Nawiążemy współpracę z pracownikami Open Finance z całego kraju. Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w prawie finansowym. Zajmujemy się pomocą osobom zadłużonym, mającym kłopoty z instytucjami finansowymi. Oferujemy oddłużanie w oparciu o przepisy prawa, odzyskujemy dla Klientów opłaty i prowizje od kredytów konsumenckich, w tym także nienależnie pobrane składki ubezpieczeniowe, prowadzimy sprawy frankowe. Oferujemy • Indywidualnie ustalaną, atrakcyjną prowizja wypłacaną miesięcznie • Różne formy współpracy - zlecenie, umowa biznesowa • Możliwość stosowania własnych stawek prowizji dla Klienta • Pomoc w pracy z Klientem - szkolimy / przekazujemy gotowe skrypty rozmów/ materiały reklamowe. Więcej o nas na stronie www.kfreddo.pl Napisz na mail: kontakt@kfreddo.pl

Zatrudnię pracowników Opena. Teren Warszawa i okolice. Atrakcyjne prowizje, brak planów i parcia na ubezpieczenia ( wiem, trudno w to uwierzyć). Płatność na czas! Zawsze. Napisz lub prześlij cv: piotr.dabrowski@finanse-plus.pl

Wiecie może, czy w Open Finance S.A. szukają chętnych na staż?

Tom

Żartujesz czy pytasz poważnie? Firma w upadłości, pracowników zero, nikomu nie płacą zaległości a ty pytasz o staż?

Cześć

Wiecie co się dzieje więc szkoda bić piany. Ostatni gwizdek żeby kasę swoją odzyskać. Już ten numer tutaj się przewijał ale podam raz jeszcze: 536396221 do Pana Konrada sprawy wpływają na odzyskanie wiec proponuje się podłączyć póki jest możliwość

Mirosława Ząbek
@Cześć

Świetny człowiek, pomógł mi i wielu innym osobom! Polecam

Askier

Firma złożyła do Sądu wniosek o ogłoszenie upadłości. Smutny koniec jednego z biznesów Leszka Cz.

Ekspert finansowy

Open wraca na dobre tory, zmiana zarządu idzie na plus

Prawdziwy ekspert finansowy
@Ekspert finansowy

Dobre tory, dobre sobie haha. Widać, że kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje w Openie. Po końcu HB można było tylko odliczać kiedy z Openem zrobią to samo

W sprawie płatności 733.168.801

Pracownik 007

Po kilku latach pracy w Open Finance pozytywnie oceniam firmę. Pomocni współpracownicy, miła atmosfera, możliwość rozwoju, wypłata zawsze na czas.

żegnam
@Pracownik 007

no właśnie nie zawsze na czas. Inne firmy płacą 2 dni po wystawieniu faktury. Tutaj od kwietnia były wielkie zawirowania, płatności po 3 miesiącach bez słowa wytłumaczenia. Teraz już lepiej tylko nie wiadomo czy się znowu coś nie posypie

lech
@żegnam

Podnieśli Wam prowizje?

Koordynator

Zdecydowanie polecam Contact Center Open Finance. Z firmą związana jestem od wielu lat. Świetna atmosfera, którą tworzą współpracownicy. :)

Marta34
@Koordynator

Powiedz jakie są obecnie zarobki na infolinii, czy możliwa jest praca zdalna i elastyczny grafik?

Mariusz

Hej, czy mógłbym poprosić o krótką wypowiedź na temat zarobków w Open Finance? W jakich granicach waha się wynagrodzenia dla nowo zatrudnionej osoby i czy można liczyć na świadczenia pozapłacowe/premię? Dzięki.

No ładnie...

A jakie warunki/atmosfera w siedzibie firmy, czy warto próbować czy jednak odpuścić?

Krzysiek
@No ładnie...

Odpuść, lada moment się zawiną. Brak ludzi w centrali szkoda czasu

Dorota
@Krzysiek

Jak to Open Finance się zawinie lada moment? To sprawdzone informacje?? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Co dokładnie na to wskazuje i co jest tego powodem?

Luc
@Mariusz

Nie ma zarobków bo nie płacą :)

@Luc

Pracujesz w centrali czy jako doradca? Czy osobom z centrali, biura regularnie wypłacają?

EwaK6
@Mariusz

Od maja nie płacą wcale

Bogdan
@EwaK6

A jaki jest rodzaj umowy w Open Finance? Można od razu liczyć na umowę o pracę? Ile wynosi podstawa w tej firmie i jakie są ewentualne premie? :) Fajnie jeśli mi coś powiesz na ten temat! :)

@EwaK6

Nie wiem skąd takie opinie, przelewy z wynagrodzeniem wpływają regularnie.

Maciek

Pracowałem kilka mcy, oceniam pzytywnie.

AGATA

Kochani, czy ktoś z Was wie jak poradzić sobie z odzyskaniem płatności zaległych przez ponad trzy miesiące przez Open Partners ? Zero odpowiedzi z ich strony i brak reakcji na cokolwiek. Ma ktoś z Was może numer do kogokolwiek ?

Maja
@AGATA

Nie bardzo będziesz mieć do kogo zadzwonić.Dyrektor sprzedaży zwolniony, regionalni zwolnieni..Kto zgasi światło?

MANIA
@AGATA

Od kiedy czekasz na płatności?

Ada
@AGATA

Ja czekam od maja na swoje pieniądze, za kwietniowa fakturę mi wypłacili.

@AGATA

Niestety ja także nie otrzymałem jeszcze pieniędzy za fakturę za kwiecień. Codziennie dzwonię na infolinię odnośnie płatności, która jest ściemą bo niby się interesują już piszą do księgowości a dalej cisza. Księgowość nie odp, nowy regionalny nie odp, nawet prezes pisałem... masakra

EwaK
@AGATA

Najlepiej chyba z pomocą firmy windykacyjnej.

EwaK

Od maja nie płacą. Sprawa zgłoszona na zewnętrzną windykację.

Ekspert finansowy

Open stracił płynność. Dziś powinna być kasa z prowizji i jej nie ma. Nie pozwalają wystawić samodzielnie faktury tylko poprzez ich system crm. Dzięki temu nie można naliczać odsetek czy w ostateczności wysłać im wezwania do zapłaty. Moim pośrednikom którzy podpisali z nimi umowę marketingową wiszą z płatnościami po kilka miesięcy. Boję się złożyć wypowiedzenie bo skąd mam wiedzieć czy mi potem zapłacą?

Współpraca
@Ekspert finansowy

Zapraszam do współpracy z firmą wypłacalną. Pracujemy we Wrocławiu. Szukamy doświadczonych doradców klienta biznesowego. Więcej pod nr 575033670.

@Ekspert finansowy

Dlaczego za fakturę wystawioną przez CRM nie da się wystawić nakazu zapłaty w przypadku braku płatności?

Bogdan
@Piotr

Pracujesz lub pracowałeś w Open Finance, Piotrze? Zastanawiam się czy warto się tu przyjąć świeżo po studiach... To dobre miejsce do rozwoju? Liczę na jakieś wskazówki.

info
@Piotr

Faktura to faktura, można

Jakub

W sprawie płatności można dzwonić pod 733.168.801

Hans

Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Open Finance S.A.