agro i irc

Bydgoszcz

Opinie o agro i irc

anonim 2011-05-23 20:30:01
a [usunięte przez moderatora] tam jeszcze ma wladze czupryna powinien go wyrzucic na zbity lep kurwiarza on oszukuje ludzi a synkowi daje kase prawdziwy szrek golop dobrzyn kuj pom
Daniel 2014-10-27 20:54:30
usuwają komentarze żeby ludzie nie czytali to jest śmiech na sali cay czas będę pisał tu komentarze żeby przynajmniej niektórych ludzi powstrzymać!!! strzzcie się ludzie oszuści jakich mało zapłacili mi za 15 dni pracy 70 euro ,oczywiście mnie już tam nie było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po kolei zaczynająć od cwaniaczka niby kierownika PAWEŁ CHOJNICKI się nazywa pała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warunki pracy jak i mieszkalne tragedia ,ludzie pracują po 12 godzin dzień w dzień prawie za darmo!!! najwieksza moja porazka życiowa to ten wyjazd do Niemiec,pisze zebyscie wiedzieli jak tam jest i zebyscie tam nie jechali!!!!!!!
piotr 2014-12-12 20:44:48
jak chcecie narzekac -to powiedzcie mu to osobiscie a nie mi-tel( usunięte przez administratora )
marek 2014-12-31 15:53:26
100% prawda ! ale na pocieszenie- przeciw czuprynskiemu szykuje sie pozew zbiorowy,wiecej pozniej
Mędrzec 2016-09-04 15:32:48
Sytuacja na rok obecny wygląda następująco:
Oszukują i Okradają ludzi ! ! !
Dopóki ludzie się na to godzą to pracują, jak cos nie pasuje to zjazd do Polski Jak śmieci traktują ludzi! Zero szacunku!
Niemieckie kontrole nawet nie pomagają ponieważ pracownicy są zastraszani i dokumentacja nagle znika.
Naprawdę polecam trzymać się jak najdalej od Agro Visbek i IRC (Czupryńscy) Bydgoszcz
Ten kto to przeżył sam wie jak tam jest... fatalne warunki mieszkaniowe i zero przygotowania pracy.
Piszcie komentarze
Sytuacja po pierwszym półroczu 2016
Zostaw swoją opinię o agro i irc - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agro i irc