Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

????????

Bardzo chciałam/em zauważyć (żółte koszulki) polar to przykleił się im do kręgosłupa, jak się nic nie robi tylko spaceruje po hali i sprawia wrażenie tyle dzisaj zrobiłem to i zimno na kręgosłupie. Wydajność zależy nie tylko od pracownika w czarnej koszulce ale grupowego a nawet brygadzisty chcesz mieć wyniki.

Królik test

Czy słyszeliście o tym że QS podkłada królika pracownikom?

@Królik test

To już widomo od bardzo dawna, dostają zalecenie odgórnie i muszą coś takiego wpuścić ale zazwyczaj jest łatwe do wyłapania oczywiście jak ktoś siedzi ciągle na tym samym stanowisku...

Dobre

Słyszałem, że często specjalnie podkładają aby później zabrać pieniądze z premii?

@Królik test

A zastanawiał się ktoś, kiedyś od czego i dla kogo jest ten wyższego szczebla QS??? Do podkładania królika,czy do zastraszania i stwarzania napiętej atmosfery wśród pracowników?

@Dobre

Zabieranie z premii pierwsze słyszę chyba że to Ty nie wykonałeś dokładnie swojej pracy czyli ( mowa o Mqb) zakapowanie tego np uszkodzonego przewodu a nie zmarkowanie go, prędzej za to dadzą niż za nie zauważenie że coś jest nie tak z przewodem

VOSSpl
@Królik test

ja myslę, że ktoś juz popada w paranoję. nikt nikomu nic nie podklada, mamy zrobic co do nas nalezy, a nie dywagować i ciągle podejrzewać. pracę mamy przecież wykonać poprawnie, a nie wypuszczac buble. chyba czesc osob nie wie, do czego produkuje przewody, jakby wzrosla swiadomosc to moze i kazdy by lepiej (bardziej) dbal o wykonanie produktu :

Czarna

Czym zajmuje się brygadzistka hali na obecnej nocnej zmianie na hali 1.. Palarnia, przerwa, siedzenie, runda dookoła hali, palarnia... Zero wiedzy i zaangażowania... Ciągłe pretensje do nas a już zapomniała jak nic nie robiła na produkcji i czekała na śpiąco na zakończenie nocki... Zapomniał wół jak cielęciem był... Odradzam pracę na tej zmianie, sama mam dość nieudacznictwa

Czarny
@Czarna

Czarna, może Ty pójdziesz na brygadzistę? W sam raz na emeryturze będziesz miał dużo wolnego czasu. Głosujemy na Ciebie!!!!

@Czarna

Jeśli masz dość, to się zwolnij. Nikt Cię nie trzyma na siłę. A nie sądzę, żeby firma aż tak odczula brak takiego pracownika, który sądząc po porze wpisu, zamiast pracować, to siedzi na jakimś forum i pisze takie bzdury. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie i z podobnymi ludźmi miałem do czynienia. Wiecznie niezadowolony, wszystko kluje w oczy. Masakra. Ludzie niedowartosciowani, którzy rekompensuja własne braki, wylewajac wiadro pomyj na innych. Gratuluję godności i odwagi cywilnej. Jeśli uważasz, że ktoś pracuje niewłaściwie i masz do tego zastrzeżenia, to powiedz to w twarz tej osobie. Ale lepiej jest obsmarowac kogoś anonimowo. Też byłem pracownikiem funkcyjnym, i też słyszałem opinie, że nie jestem zbyt miły dla ludzi. Ale nie miałem na umowie wpisanego stanowiska " hostessa "... Ale czasem ciężko być wiecznie miłym i usmiechnietym, gdy co chwilę ktoś przychodzi z jakimś problemem, mając jeszcze własne obowiązki na głowie. To są zakłady pracy, a nie przedszkola. Tu się przychodzi pracować i otrzymywać adekwatne do tej pracy wynagrodzenie. Po głowach glaszcze się małe dzieci. Ciebie po postu boli, to że siedzisz gdzieś na linii, a ktoś nie. Ale ta osoba właśnie po to się uczyła i zdobywała wykształcenie. Kto tobie broni? Idź do szkoły, na naukę nigdy nie jest za późno. Zdobądź wykształcenie, awansuj. Ale po co, prawda? Lepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i psioczyc na innych. Takim jak Ty, wiecznie będzie źle, bez względu na to, gdzie i co będą robić. Raz jeszcze gratuluję odwagi cywilnej. Szczerze mi Cię żal, kimkolwiek jesteś...

Żart
@Obserwator

Co za bzdura. Na hali 1 nie można mówić o jakiejkolwiek szczerości jak już ktoś wyjdzie z odwagą i powie bryhadzistą coś w twarz w sposób kulturalny to jest później (usunięte przez administratora) i taka jest prawda.

OBSERWATOR
@Obserwator

Urażony kolego Pani wokół której kręci się cały temat , proszę nie podszywać się pod mój Nick, mógł sobie wymyśleć swój nr E.O. zamiast próbując obrażać innych pod moim Nickiem.... (usunięte przez administratora)Czas najwyższy wziąć się do pracy i przemyśleć pewne sprawy... Niesety kiedyś musiało się to skończyć, nie tylko pracownicy pracujący mają ciężko pracować, wy również jesteście tu od tego...

@Obserwator

Ktoś tu nie potrafi czytać że zrozumieniem. Co ma wykształcenie do właściwego podejścia do człowieka.Zadna szkoła nie nauczy kultury i empatii, a raczej życie kształtuje człowieka. Więc nie wyciągaj takich dziwnych argumentów idę obrażaj ludzi pracujących na produkcji, bo nikt tu nie mówi o stanowisku na jakim jest ta osoba, a o tym że nie ma podejścia do ludzi!! Znam wielu ludzi po zawodowce i uwierz że wolę z nimi rozmawiać niż z kimś to jak ma coś komuś do powiedzenia to robi to wsposób bardzo wulgarny. Każdy ma swoje obowiązki, A przełożony jest od tego niestety albo i "stety" że jak pojawi się problem ma go rozwiązać, a jak nie potrafi to najwyraźniej przerasta to natłok zadań. Każdy na produkcji ma do osiągnięcia cel czyli 103% i jak w trakcie wynika jakaś komplikacja to rozumiem że mamy przerwać produkcję tylko dlatego żeby nie obciążać przełożonego ? garatuluje podejcia i szacunku do pracowników. Godne przemyślenia dla każdego. Z pozdrowieniami "Niewyksztalcony edukacyjnie" pracownik produkcji. Dobrze wiedzieć za kogo Nad mają ????.

Obserwator

Hala 1 Czy góra naprawdę nie zauważa co się dzieje na produkcji, jak brygadziści traktują ludzi z produkcji? Jest taka jedna "Pani mała blondyna która "awansowała" z produkcji , naprawde jej poziom rozmowy z pracownikiem i traktowanie pracowników przez nią pozostawia wiele do życzenia , ciężko jest mi zrozumieć skąd w takim małym ciele tyle nienawiści do drugiego człowieka. Mało tego że nic nie potrafi załatwić tylko się prowadza z swoim kolegą również brygadzistą na palarnię i z powrotem i tak w ciągu zmiany z 50 razy . Mam nadzieję że w końcu góra się tym zajmie. Pozdrawiam

@Obserwator

Dopóki nie pójdziecie do kadrowej ,to nic się nie zmieni!!!

????????????????????
@:)

Żeby być brygadzista trzeba mieć, doświadczenie. Ale przede wszystkim podejście do człowieka z szacunkiem, nieważne czy ta Pani ma ochotę wydrukować, pomóc ona jest od tego za to bierze pieniądze ale zawsze z szacunkiem jeśli nie wyniosłaś tego z domu to nic takiego człowieka nie zmieni żadne szkolenia żadne upomnienia. Ale życie pisze nam samo scenariusz dzisaj ty żółta jutro może być inaczej.

@Obserwator

Niesety taka jest prawda niektóre zachowania wynosi się z domu . Przykre jest to że przez takie osoby panuje napięta sytuacja w śród ludzi , zamiast przychodzić do pracy z uśmiechem ludzie przychodzą tu jak za karę.... może ktoś w końcu się tym zajmie . Wiele osób już się skarżyło na tą Panią, niestety nic to nie daje..

Linia 4
@Obserwator

Góra widzi. Ale interesują ich wyniki, słupki a mniej relacje. Tak było od zawsze. Tylko na zebraniach ładnie mówią

@Obserwator

Z jakiej zmiany i działu proszę o odpowiedz a zajmiemy się sprawą jeszcze inicjały dla pewności.Juz Brygadzista Kacper . C. Został ukarany i jest do odstrzału za wyzywanie się na nas teraz kolej na następnych,musimy eskalować tego rodzaje podejścia.

@Obserwator

Chadzają razem, ponieważ się uzupełniają:) Jedno pisze, drugie czyta.

Miła
@Obserwator

Czy do zadań brygadzisty należy : -chowanie się za regałami i obserwowanie pracowników? - wywyższanie sie poprzez wytykanie pracownikom jakie nieskie wykształcenie mają? Bo teksty typu "macie słuchać się ludzi z biur i inżynierów bo to są ludzie po studiach" pozostawiają wiele do życzenia... - picie minimum 5 kaw na zmianę? - spalenie paczki papierosów przez zmianę?

Dokladnie
@Obserwator

ZAWSZE jak się idzie tam do ich twierdzy to prawie nigdy ich nie ma, a jak już są i się o coś poprosi to jakby za karę musieli wykonywać swoje obowiązki. już nie wspomnę o (usunięte przez administratora) jaki tam panuje! porozwalane na stołach jedzenie kurz aż się unosi . A co do "Pani boldyneczki" nie raz miałem/łam wątpliwa przyjemność słyszeć jej wulgaryzmy i wyśmiewanie się z pracowników. Odrobinę pokory i samodyscypliny by się przydało i przypomnienie sobie jakie zasady panują w zakładzie i jak wyglądają przerwy regulaminowe.

@:)

Z całym szacunkiem, ale wielu już było i nic się nie zadziało.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy można dowiedzieć się jaki jest fundusz socjalny w firmie VOSS. Czy jest jakieś dofinansowanie do posiłków?

Czy pracownicy w VOSS Automotive Polska dogadują się między sobą?

Fazi

Tak aczkolwiek nie

Z tym dogadywaniem się to różnie bywa. Raczej ludzie robią swoje i starają sie szybko skończyć zadane cele

Lopez

Pracownicy nie dogadują się ze sobą. Wiecznie kogoś obgadują albo wypisują na niego w toaletach

II ZMIANA

Kantyna VOSS - obsługa kasy na 2 zmianie bardzo niesympatyczna, jakby pracowała za karę.Cena obiadu podniesiona bez żadnej informacji. Jedzenie nieświeże, co chwilę słychać na hali, że ktoś źle się czuje.DRAMAT

Irenka
@II ZMIANA

Nie żryj tam jak ci nie pasi.bedzie po problemie.jem od początku i nic się nie dzieje.zyję.a o cenach już dawno było wiadomo.

Łukasz
@Irenka

Ale słownictwo.Widać że z,, taniej jatki,, Na pewno wiesz o co chodzi.Jedz dalej i oby Cię nigdy nie rozbolał brzuszek.Smacznego. A II Zmiana pisze prawdę,która nie wszystkim się podoba.

Kabanos

Potwierdzam, II ZMIANA ma racje

Grażynka i Janusz
@Irenka

(usunięte przez administratora) Świeże to są tylko bułki które są robione na bieżąco. Menu co dzień jednakowe-zmień coś.

Agata
@II ZMIANA

A może nadszedł czas na zmianę firmy która obsługuje kantyne.

Witam mam pytanie na jaka wypłate można liczyc na produkcji lub w magazynie na wozek widlowy 3 tys na reke z premiami realne jest ????

@Adam

Odpowiadam 2600 _ 2750 zł na rękę z pełna premią.Mam kolegę w Geats i tam ma 3100 3200 na rękę .

Rafonix

Bez nadgodzin na prd wychodzi 3k z kawałkiem na łape spokojnie

Pprd
@Rafonix

To ciekawe na jakiej prd kolega pracuje,że bez nadgodzin ma 3k na rękę???-bo raczej nie w Voss!no chyba że jako jakiś żółty ,albo dodatki do premii dostaje od zaprzyjaźnionego przełożonego????

xxxy
@Pprd

Logiści,magazynierzy,pilarze ,piecowi mają inne stawki niż pracownicy produkcji więc 3000 tys to normalna stawka na rękę .

Bercik
@xxxy

To ciekawe ile okolo produkcyjni zarabiajom skoro na prd takie dobre stawki hmmmm

Anonims

Jestem pracownikiem produkcyjnym widziałem sytuację jak brygadzista zmiany B upomniał swoich grupowych żeby się zainteresowali czymś a sam nic nie robi kiedy chcem zapytać o coś nigdy go przy biurku nie ma a jak jest to i tak siedzi na telefonie zero jakiegoś dorosłego zachowania i ma pretensje do grupowych którzy i tak robią więcej niż on sam

Mała
@Anonims

Proszę Cię grupowi coś robią ,grają non stop w gry na telefonach lub przechadzają się od biurka do biurka i obgadują wszystkich.

@Mała

Odpowiedż jedna.Za dużo grupowych!!!!To widać na każdej zmianie,a pracować na ich wydajność trzeba.

Naucz się pisać

Skoro chcesz to pisz tylko jak będziesz pisać to pamiętaj, że w ogóle piszemy osobno bo tej twojej petycji nikt nie przeczyta analfabeto

??????
@Anonims

Panoszy się ta brygadzistka wszędzie to widać razem ze swoim kolegą grupowym . wszędzie razem i praca stoii ? ? ? Ale telefony sa w ciągłym ruchu i. Na to jest zawsze czas

@Naucz się pisać

Chciałeś błysnąć, ale nie bardzo ci wyszło... (usunięte przez administratora) Wiesz, co to jest interpunkcja?

@??????

Na której zmianie dochodzi do takiego procederu rozumiem ze na ramach.Proszę o ścisłość celem wyemitowania tego typu zachowań.

Gargalel
@??????

Na jakiej zmianie i dziale dochodzi do tego rodzaju procederu ?.Jak ktoś wysuwa oskarżenia to niech napisze do końca.

Lukasz

Pogubiłem się.Niech mi ktoś wytłumaczy odnośnie pracy w,,soboty,,Są to 100 wypłacane co miesiąc czy kwartał,czy może są dniem za odbiór.A może praca w sobotę-wpisywana niedziela i jest 100.Proszę o odpowiedz czy ogólnie można liczyć na nadgodziny gdy jest mało pracy na hali.

@Lukasz

Witam.Praca w sobotę jest dniem wolnym do odbioru w danym kwartale.Przepisywanie godzin wypracowanych w sobotę na niedziele jest przestępstwem i grozi odpowiedzialnością karną do lat 2.

@Marcin

A ja dodam że wszystkie ,,wejścia''i ,,wyjścia,, można sprawdzić na bramkach, czy to jest sobota czy niedziela!

xxxy
@Adam

Pod warunkiem czy ktoś się wbija na bramce .

????????????????????????

No w końcu, ktoś mądry zauważył, że dyscyplinę trzeba wprowadzić też około produkcyjnym, administracji co do przerw. Te ich spacerniaki na papieroska to na kawkę to na kiełbaskę do kantynki skończą się. Firma jest jedna. Mam nadzieję że będą wyciągane konsekwencje jak od pracowników z produkcji.

Witam.Czy będzie w firmie jakaś podwyżka inflacyjna związana z podniesieniem od stycznia najniższej krajowej?

Roksana
@Ania

Z Tego co się dowiedziałam to nie

@Roksana

To bardzo żle.Od ostatniej podwyżki w Voss ceny wszędzie poszły tak w górę że szok.Prąd,śmieci itp.A nasze pensje stoją w miejscu.No i brak możliwości przyjścia na ,,SETKE,,bo ich nie ma na chwilę obecną albo jak będą to nie zapłacą.

Roksana
@Ania

Wypytałam się Górę i z przykrością mnie poinformowali ze nie przewidują w najbliższym czasie.Jutro idę na rozmowę w sprawie nowej pracy z koleżanką.Tam podstawa to 3400 plus premia.na początek.I setki wypłacane co miesiąc.Pracuje tu już 6 lat i takiej lipy jeszcze nie było.Wszedzie Ukraina mam wrażenie ze ja tam jestem a nie oni tu. Brygadzista Grupowi Skoczkowie z Ukrainy żądza nami bez przygotowania tylko czuć te ukraińskie papierosy jak przechodzą.Mam nadzieje ze długo już tu nie popracuje.

Nowa

Dzień dobry. Byłam na rozmowie i mam pytanie czy jest duża szansa że przyjmą do pracy bez problemu? Dział montaż.

Na Lini dzieją się niestworzone zeczy zwiazane z produkcja.Jeden Brygadzista pilnuje dwóch lini i jeszcze brak kierownika na tej zm,gdyż przeszedł na Pprd i zabrał ze sobą swoją zaufana osobę celem donoszenia.Teraz na Pprd jest cała była zm. C.w dozorze.i ktoś mi nie powie ze niema kliki.A Brygsdzistka z lini jest docierana z tej zm.Czym sobie na to zasłużyła? chyba tym ze się postawiła i powiedziała prawdę na różne tematy,a tu tego nie lubią.

@Anonim

Następna do odstawki ?Co tu się dzieje.

Karina
@Ania

Dobrych Brygadzistów Skoczków i Grupowych w tym co robią i są dla ludzi zniszczyli lub niszczą bez zastanowienia.

Taka to jest prawda!
@Karina

Niektórzy grupowi i brygadziści też bez zastanowienia niszczą operatorów dobrze się przy tym bawiąc. (usunięte przez administratora)

Asia
@Taka to jest prawda!

Dobrze pisze Karina iż Dobzi Brygadzisci Grupowi i Skoczkowie oraz operatorzy którzy byli dla ludzi zwolnili się lub właśnie to robią gdyż mieli swoje zdanie.Szkoda mi jest koleżanki którą teraz docierają za mówienie prawdy .Ciekaw jestem jak daleko zajada takim postępowaniem.

Kay

A co powidziala

Kay

Kto tym razem

obserwator

Tam jeden kierownik na hali 2 zniszczył cały dozor i niszczy dalej wiemy o kim mowa ,,mał....k" ,gora powinna cos z tym zrobic bo on nie dba o ludzi.

robol

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie do końca zrozumieli czym jest bonus świąteczny. Nikt nikomu nie obiecywał że co roku będzie coś dostawać, nie mamy w umowach żadnego zapisu o obowiązku wypłacania bonusów. Zamiast cieszyć się z dodatkowej gotówki na święta, wszyscy narzekają że mniej niż rok temu. Fakt, miło byłoby dostawać co roku więcej, ale równie dobrze moglibyśmy nie dostawać nic, bo premie świąteczne z ZFŚS już dostaliśmy z poprzednią wypłatą.

MM
@robol

Bonusa nie mamy zapisanego w umowach. Ale tyrania jak woły też nie. Jak szefostwo umie wymagać i to coraz więcej od nas, to my mamy prawo wymagać godziwego wynagrodzenia od szefostwa. Jak Ciebie tak uszcześliwia tegoroczny bonus to idź się szefostwu w pas pokłonić i za nogi podjąć. Widocznie sam uważasz że na więcej nie zasługujesz. Natomiast gro z nas uważa że zasługujemy na więcej niż tylko klepanie po pleckach i marne ochłapy z pańskiego stołu. To ma być motywacja do pracy?

Bombka
@robol

Chyba Ty nie do końca rozumiesz. Na zebraniu prezes opowiadał o tym że wydajność większa, ilość chorobowego mniejsza więc tylko się cieszyć że firma większe zyski niż straty przyniosła. A to wszystko dzięki nam, ludziom którzy pracują na produkcji więc uważam że się należy o wiele większa kwota niż dostaliśmy. Wczasy pod gruszą może też się nie należą? w końcu tyle tu zarabiamy że możemy sobie odłożyć te parę groszy

Obserwator

Hej z uwagi na duże zainteresowanie przez kadry co tu się pisze może zwrócimy uwagę co się dzieje u nich. Główna kadrowa siedzi sobie przy otwartych drzwiach i nie zauważa faktu, że jej pracownicy kończą pracę czas i 30 min szybciej. My pracujemy do dzwonka A oni nie ? Sytuacja 3 razy się zdarzyła. Od dzisiaj co tydzień będzie jakiś fajny wpis Pozdrawiam

Rafonix
@Obserwator

Skoro widzisz że tak fajnie się tam pracuje to czemu nie założysz tam papierów? Zamiast pienić się z zawiści i zazdrości będąc na produkcji zrób coś ze swoim życiem aby i tobie było tak dobrze jak im.

Co wy za brednie wypisujecie,istna patologia

Karol

Co Wy macie do tych Brem??? Co Wy macie do brygadzisty???

Asi
@Karol

Popracuj na tym dziale to zrozumiesz.

@Asi

Skoro jest ci tak źle - przenieś się lub zwolnij, uwolnisz się od cierpień. Przecież w innych działach/zakładach jest totalna sielanka.

Były.....
@Asi

Byłem ,pracowałem i nie narzekałem-jakiś czas temu.A teraz -wymagania coraz większe,atmosfera wybuchowa i ciągle coś się dzieje.To wiem i widzę i wracać tam nie zamierzam. I wiem o czym piszesz....

Mick
@nono

Sielanki nie ma w innych zakładach, ale płaca lepsza.

Asi
@nono

Kto powiedział, że nadal tam pracuje. I owszem w innym zakładzie jest lepiej. Nie sielanka, ale zdecydowanie lepiej.

Maryś

W jakiej konkurencyjnej firmie płacą lepiej ?Po tym jak dzisiaj się okazało , że wszystkie setki jednak są do odbioru , zacząłem poważnie rozważać zmianie pracy ...

A nie zwolnicie sie juz w grudniu ? Chcecie jeszcze zabrac te " marne grosze " innym Pracownikom ?

VgZ

Nikt nikomu nie zabierze... A tłumaczenie że w Niemczech też dostaną (usunięte przez administratora) euro jest śmieszne. A jakie oni mają cele? Jaką mają sprzedaż? Jakie robią przewody? Tłumaczenie że w następnym roku będzie spadek zamówień też jest śmieszny. Ten bonus jest za ten rok. Bonus wpłacony za rok 2019 jest policzkiem w twarz dla pracownika. Po co się starać? Po co rezygnować ze swojego czasu wolnego i chodzić na nadgodziny? (usunięte przez administratora)

...

1250€ to 1250€ a 1250zl to 1250zl nie wlączajcie przelicznika!!!!! Niemiec nie będzie zamieniła na zł bo żyje w Niemczech. Zgadzam się z wypowiedzią ale ten błąd musiał być naprawiony. Mimo to Wesoły Świat ale wszystkich

@...

Jakich wesołych ?za co zrobić te święta ?zyski na otarcie łez ?nadgodziny za dwa miesiące (usunięte przez administratora)kazał nam odbierać po co przychodziliśmy wcześniej miały być zapłacone.(usunięte przez administratora)

@Anonim

Tez mnie szlak trafia, ale nikt mi nie nie zapisuje Świąt choćby miały być skromne!

PPRD
@Anonim

A kim jest Ciesielski, że każe wam odbierać? Przecież to nie on decyduje

Anastazja
@PPRD

Ciasny ma wszystko w d.p.e jeśli chodzi o produkcje oraz ludzi. Najważniejsza jest zabawa i robienie zdjęć Dziewczyną.

Pprd
@Anastazja

Gościu jest spoko nie nosi okularów i od nas też nie wymaga teraz jest przynajmniej luzik nie ma go na stanowisku bo gdzieś łazi albo jest zajęty robieniem telefonem fotek dziewczyną . Tez to zauważyłam. W końcu kto bogatemu zabroni????. Ma w końcu grupowych od tego aby pilnowali produkcji. Ps. A czemu Ciasny?ze spina pośladki ?

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska