Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

...

Nie pozwalają przechodzić przez hale do szatni we własnych ubraniach bo przenosimy przez to wirusy. Ale gdy Ci „z góry” chodzą po hali w tym co przyszli z domu to jest już okej. Płyn do dezynfekcji to już sama woda. A okulary ochronne, zamiast nam pomagać niszczą tylko wzrok, po 5 minutach odczuwa się ból.

nowy wpis

Pomiar tęperatury nic nie da bo jak jest to ta osoba zaraziła ludzi z którymi pracuje ,pracujcie do pierwszego zgonu potem tylko panika

nono
@nowy wpis

Niestety nie ma narzędzia do pomiaru TĘPeratury. Do pomiaru TĘPoty również; szkoda, przydałoby ci się zdecydowanie.

@nono

trudno uznać to za konstruktywną wypowiedź. Zespół ludzi stale pracuje nad tym, aby wprowadzać niezbędne środki zapewniające naszym Pracownikom bezpieczeństwo. Jeśli masz jakieś konstruktywne uwagi to napisz do nas: rekrutacja@voss.net

@nowy wpis

Wprowadzamy szereg środków, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich koleżanek i kolegów w #VOSSpl. Jeśli masz jakieś sugestie napisz do napisz do nas: rekrutacja@voss.net lub zgłoś swoje obawy do Działu Personalnego. Stale pracujemy nad tym, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

nono
@VOSS Automotive Polska

Raczej nie zrozumieliście, co napisałem... Pozdrawiam

Zapewniamy w #VOSSpl równe szanse, bez względu na płeć, pochodzenie, wiek czy inne aspekty. Napisz do nas, żebyśmy mogli wyjaśnić sprawę: rekrutacja@voss.net

Solidarny z pracownikami

Witam proszę firmę Voss aby dała ludziom poczucie bezpieczeństwa, bardzo fajnie ze w końcu pojawiły się pojemniki ze środkami do dezynfekcji rak ,ale wprowadźmy również pomiar temperatury aby zabezpieczyć ludzi przed osobami u których pojawiła się gorączka, okulary nie pomogą jeśli mamy już odczynienia z osobami gdzie są już wyraźnie zainfekowani.Prosze o głębokie przemyślenia i szybka reakcje.

George
@Solidarny z pracownikami

Głębokie przemyslenia , to oni mają ile osób codziennie odpadnie ze zmian. Ile dostaw nie dojedzie , ile nie wyjedzie . Nie wpuszczać motłochu do biur i nie wychodzić na obchody. Jednak karma wraca , Państwo zarządzający, wraaaaca.....

...
@Solidarny z pracownikami

No i dała poczucie pozornego bezpieczeństwa. Na kantynie trzeba siedzieć od siebie co najmniej w odległości 2 metrów, a ludzie na linii kotłiją się jeden obok drugiego, nie ma możliwości by stali w takiej odległości od siebie....

@George

dobro Pracowników jest dla nas najważniejsze. Jeśli masz jakieś sugestie, napisz do nas rekrutacja@voss.net lub zgłoś swoje obawy do Działu Personalnego.

@Solidarny z pracownikami

stale wprowadzamy nowe środki, aby zapewnić bezpieczeństwo Pracownikom. Wszystkie działania podejmujemy w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz rekomendacjami służb. Napisz do Nas jeśli masz jakieś wątpliwości: rekrutacja@voss.net

@Solidarny z pracownikami

Dziękujemy za sugestie. Stale analizujemy rozwój sytuacji i wprowadzamy środki bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami służb i obowiązującymi przepisami prawa. Jeśli chcesz dowiedziec się więcej napisz do DziałuPersonalnego lub do: rekrutacja@voss.net

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

- Kolejnym rozwiązaniem jest przyjęcie dodatkowych środków bezpieczeństwa, polegających na ograniczeniu zbiorowych zgromadzeń do liczby 50 osób. To ograniczenie ma charakter powszechny. Dotyczy tych wszystkich miejsc, w których ludzie mogliby się gromadzić i w ten sposób jednocześnie stwarzać dla siebie nawzajem niebezpieczeństwo i zagrożenie. Ile jest osób na zmianie ? Rozumiem, że voss jest ponad wszystkimi zasadami a my mamy pracować dopóki wszyscy nie zachorujemy ?

@.

Stosujemy się do zaleceń służb, monitorujemy sytuacje i stale wprowadzamy szereg środków, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pracowników. Jeśli masz jakieś uwagi, napisz do nas: rekrutacja@voss.net

Operator

Może środki do dezynfekcji są, ale zaraz ich zabraknie jak dalej będą rozdawane po "znajomości" dla pracowników.

@Operator

Stale pracujemy nad tym, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pracownikom. Jeśli wiesz o jakiś nieprawidłowościach, zgłoś to do Działu Personalnego lub napisz do nas: rekrutacja@voss.net Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, jest w obecnej sytuacji szczególnie nieodpowiedzialne.

solidarny z pracownikami

Takie separowanie się od produkcji wszystkich siedzących w biurze to pokazuje jak są traktowani ludzie, którzy nie mają ani na trochę poczucia bezpieczeństwa, to jest wręcz nieodpowiedzialne i karygodne. Na zmianach jest ponad 50osób , na stołówkach nie da się usiąść co 2 metry, nie ma stworzonej struktury przejść aby tyle osób nie mijało się w korytarzu i nie przebierało na raz szatniach .Są ścigani za brak okularów których wszyscy jednak nie otrzymali ze względu na ich brak, nie ma również różnorodnych rękawic aby zabezpieczyć nawet rąk- są zwykłe szmaciane. Brygadziści lub kierownicy produkcji narażani są również na duże ryzyko gdyż nawet bez żadnego zabezpieczenia choćby poprzez maseczkę i rękawice medyczne maja przebywać z chorym do przyjazdu służb medycznych. Proszę o reakcje to nie są żarty, pamiętajcie że pracują tu ludzie którzy mają swoje rodziny i tez chcą aby były bezpieczne. A jeżeli przerwiemy jakiś łańcuszek bezpieczentwa to może mieć tragiczne skutki, gdyz pracuje nas tu zbyt wielu aby tak ryzykwać.

@solidarny z pracownikami

Działamy odpowiedzialnie i monitorujemy sytuację związku z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2. Wprowadzamy szereg środków, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i stale analizujemy nowe, biorąc pod uwagę rozwój sytuacji. Jeśli @SOLIDARNY Z PRACOWNIKAMI masz jakieś sugestie, napisz do nas: rekrutacja@voss.net

(usunięte przez administratora) To tylko ponoć płotki ale jeżeli nadal tak będzie ze środkami czystości to będzie to prawda. W toaletach brak ręczników, mydła toalety śmierdzą środków dezynfekujacych nigdy nie widziały. wisząca za to instrukcje mycia rąk,a na stołówce to nawet mydla nie ma tylko przed jedzeniem myjemy ręce plynem do naczyń, ale instrukcja są a jakże co ma nie być są.

Tak tylko piekna przemowa była a poza nia nie zrobili nic ale okulary najważniejsze.... Juz nie wspomne o wietrzeniu hali zdechnąć idzie ale nie ma z kim gadać.... Co tam stoja robia po co im powietrze jak ktorys padnie bedziem dzialac.... Paranojaaaaa

Gargamel

Najważniejsze są zdjęcia ze ktoś nie odłożył komponentu. Toalety totalny (usunięte przez administratora) papieru resztki rękawiczek gumowych brak lecz okulary nos.Po zapozowaniu trzeba je przetrzeć.Srodkow do dezynfekcji nie ma a jak się pojawią to w mgnieniu oka są zużywane. Gdzie pani od zdjęć i kierownictwo aby zobaczyli co tu się dzieje z higieną.

Xyz

Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi: ,, § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Misiek

Witam. Jeżeli w firmie obowiązuje odzież robocza na produkcji to dlaczego pracowników się wygania do domu a personel funkcyjny chodzi sobie w swoich rzeczach. Jaki dają przykład pracownikom. Czy to nie jest dyskryminacja.

Zuza

Czy są przyjęcia do firmy i na jaką stawkę brutto można liczyć

Armani
@Zuza

Powinno wystarczyć na zakup kilku znaków zapytania.

Małe pieniądze, słabe warunki mieszkalne, cieżka praca, niektórzy kierownicy mają fatalne podejście do pracownika. Ogólnie nie polecam

Darek
@były pracownik

Od kiedy Voss zapewnia mieszkania? Pracowałem w tej firmie i nigdy nie słyszałem o mieszkaniach dla pracowników. Placa raczej na porównywalnym poziomie jak w innych firmach na strefie

Demon

Jest dokładnie tak jak piszesz. Dla kariery, niektórzy są w stanie zrobić wszystko. Zero skrupułów i wyższych wartości. Za to do celu choćby po trupach.

Kierowca

Stan parkingu dla pracowników to jakiś dramat. Wyboje sięgające 20 centymetrów są praktycznie wszędzie. Nic dziwnego ze coraz więcej pracowników parkuje na trawnikach wokół terenu firmy. Takich dziur jakie są w VOSS nie ma nawet w najbiedniejszych gminach. Może czas aby zarząd zatroszczył się o pracowników, a nie tylko oszczędności? Nie wszyscy mają komfort parkowania 3 metry od wejścia do budynku.

Xx
@Kierowca

Firma po prosti dba o to aby pracownicy z Ukrainy czuli się jak u siebie w kraju.

Zwykły pracownik
@Kierowca

Parking dostosowany jest do naszych Polskich dróg :)

Email

Bardzo proszę Administratora o usunięcie komentarzy nie mających związku z pracodawcą lub panującymi w zakładzie warunkami pracy. Plotki na temat czy ktoś coś robił z pracownikami czy nie, nie dotyczą warunków pracy a nakręca spiralę plotek i wyrządza wiele krzywdy innym osobom.

Ludzie wy naprawdę nie macie o co się sprzeczać , każdy zajął by się swoją pracą i był by spokój. Na co wyciągać tu te wszystkie brudy ? Ci co mają wiedzieć co się dzieje na produkcji to i tak wiedzą, nie bójcie się wszystko dochodzi na górę bez tego forum . Nie dawajcie się ponieść emocjom . Miłej pracy

Zmiana

Jestem pracownikiem Hali 1. Uważam, że pracuję sumiennie. Przykro mi kiedy widzę jak inne osoby kończą wcześniej, albo mają czas na telefon, rozmowy, ponieważ ja pracuję od dzwonka do dzwonka. Na moim stanowisku ciężko jest osiągnąć wydajność, jednak mi i kilku osobą to się udaje. Nie mogę powiedzieć że któryś brygadzista bądź brygadzistka kiedykolwiek byli dla mnie chamscy lub mi nie pomogli. Wiadomo nie zawsze jest wszystko od ręki, ale w większości przypadków pomagają. Ciężko czyta się te negatywne komentarze, bo odnoszę wrażenie, że ktoś próbuje skłócić naszą zmianę. Koleżanki, ja często pracuję na przerwach aby wykonać plan od planisty, może warto uderzyć się trochę w pierś i zamiast wylewać żale popracować tak jak robią to inne koleżanki naszej zamiany? Pozdrawiam wszystkie hejtujace osoby na tym forum....

Zmiana H
@Zmiana

Odnoszę wrażenie że na tym forum cały czas piszę ta sama osoba. Ciągłe tylko narzekania. Ja z żółtymi nie mam problemu, robię swoje i wychodzę do domu. Nikt do mnie nie"warczy" ani mnie nie wyzywa. Ciężko mi uwierzyć że takie rzeczy mają miejsce na zmianie na której pracuję

Praca
@Zmiana H

Odnosisz wrażenie że te wszystkie negatywne komentarze pisze cały czas jedna osoba? Zawsze w grupie znajdzie się taka. Mi z naszymi żółtymi pracuję się spoko.

Rozmowa
@Zmiana

Mnie też bardzo denerwuje to, że ja muszę przyznać do ostatniej chwili, a co po niektóre osoby mogą sobie chodzić i gadać. Niedyne co mam do żółtych to to że mogliby zwrócić na to uwagę.

Miszacz

..tawian, nas Twoje relacje nie interesują. Same pracujemy na tej zmianie i wiemy jak jest, a na pewno nie jestem tak jak Ty tu wypisujesz. To uderza nie tylko w naszą zmianę ale również w naszą kierowniczkę H. Przestań mieszać, źle Ci to poszukaj nowej pracy bo nie każdy tak jak Ty narzeka.

Zniesmaczony

Kolego chętnie się z Tobą spotkam i wyslucham twoich żali twarzą w twarz. Masz na tyle odwagi? I jaj? Pisać śmiecie, pod pseudonimem może każdy...

Kiero

Pani się nie obraża tylko weźmie do pracy wreszcie. Nie ma już głównego kierownika który będzie wiecznie krył wszystko i głaskał. Skończyły się czasy wybrańców.

gosc

Czy ktoś może coś powiedzieć o dziale extruzji,czy dobre są tam zarobki no i jaka atmosfera

Daniel
@gosc

Atmosfera jest nerwowa a zarobki ok 2700 na rękę. Robisz jak robot.Aplikuj do konkurencji obok zarobki 3000 zł po miesiącu i praca z Polakami a nie z Ukrainą.Geits polecam.

Agata
@Daniel

Prawda. Oferują 3000 na dzień dobry i dużo lepsze dodatki niż VOSS.

Gosc2

3200 atmosfera dość napięta

Demon
@Agata

A posiadasz aż tak duże kwalifikacje , że masz co raz większe oczekiwania finansowe ?

lipa
@gosc

do tego jest to praca w wyjątkowo szkodliwych dla zdrowia warunkach, z oszczędności zrezygnowano z systemu filtracji oparów powstających w procesie...

Rozmiar

Ja tam robię swoje i nikt mnie nie czepia się. Pracowałam na kilku zmianach, zawsze było Ok. Jak nasz swoje 103 to nikt nie robi problemu.

Pracownica

Tak, siostrzyczki super dobrały się. Ciekawe jak to odbija się na premii?

Ktoś

Ta nowa /stara kierowniczka ma swoje zasady i niech nikt nie myśli że będzie głaskać Was po główkach, każdy kto ją zna to wiem czym się kieruje i jakie ma podejście do ludzi,łatwo jest oczerniać nie znając osoby.

Neutralny

Najwidoczniej sobie zasłużyli na brak premii. Akurat jest to jeden z lepszych kierowników z jakim miałem styczność a nie przepadamy za sobą.

Rowniak
@Ktoś

Przestań, jak można nazywać swoimi zasadami stanie na alejce i wydzieranie się. Myśli że przez to jest bardziej przebojowa? Jeśli to są jej zasady którymi kieruje się, to jako kierownik ma bardzo słabe. Zawsze można podejść osobiście do pracownika, ale po co lepiej szukać rozgłosu.

Prodo
@Rowniak

W 100%trafiony komentarz. Zgadzam się z tym wpisem. Tak to właśnie wygląda.

Gośka

Jakie dodatki oferuje Voss Fluid? i maksymalnie ile premii można dostać?

Rafonix
@Gośka

Stół do piłkarzyków w lobby i owocowe czwartki, im młodszy i bardziej dynamiczny zespół tym większa premia

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska