Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

grey

Słyszałem , że nasza słynna Pani naklejka uwielbia trzymać w swoich kieszeniach cudze telefony .

gość

Ooo to prawda nie trzeba być pracownikiem tej zmiany aby problemu nie zauważyć ,zgłoście problem panu dyrektorowi a na pewno wam pomoże.Skoczki rządzą,tylko nie to stanowisko moje drogie panie.

hehe

A mówiłem, że mały w brylach to konfident. Jak to jest być taką szmatą? Ciekawe ilu kibiców sprzedałeś. Kiedyś zapłacisz za to, gnido

Kiniol

Co z tym UR?

UR
@Kiniol

Nic, cisza spokój, robimy swoje....zawsze możesz wrócić :) Zapraszamy...

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xxxy

Wszyscy jesteśmy popękani. Każde z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy - ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają, albo nas nie rozumieją, albo my nie rozumiemy ich, więc tracimy, przegrywamy i ranimy się wzajemnie. I okręt zaczyna miejscami pękać. No a kiedy okręt pęka, koniec jest nieunikniony. (…) Jednak zanim pęknięcia zaczną się otwierać i ostatecznie się rozpadniemy, mija wiele czasu. I to właśnie w tym czasie możemy się nawzajem zobaczyć, bo wtedy wyzieramy zza naszych szczelin i zaglądamy przez szczeliny innych do ich wnętrza. Kiedy zobaczyliśmy swoje prawdziwe oblicza? Dopiero kiedy zajrzałeś w moje szczeliny, a ja zajrzałam w twoje. Wcześniej patrzyliśmy zaledwie na wzajemne o sobie wyobrażenia, jakbyśmy patrzyli na roletę w oknie, ale nigdy nie zaglądali do środka. Lecz jak tylko okręt zaczyna pękać, do środka może dostać się światło. Światło może się wydostać na zewnątrz. — John Green – Papierowe miasta

Aryjczyk

Ludzie już nie długo dwie nowe firmy z dziedziny automotive będą więc troche ludzi odejdzie. Ja się cieszę i zarazem nie, odejdą osoby normalne i pracowite, z którymi pracuje się na poziomie i nad tym ubolewam ale zaś z drugiej strony odejdzie masa ludzi typu podpierdzielacze, oszuści, no i część tych co myślą że są zajefajni bo nic nie umieją tylko plotkują. W nowej firmie będą mieć nowe tematy do obgadywania. Mam nadzieję że z tymi co warto pracować jeszcze się spotkamy w innych firmach :)))) Natomiast jeśli chodzi o zakład to i tych co zostaną to czeka ich ciężki czas.... z braku części ludzi do pracy w produkcji.... nadgodziny... soboty....niedziele... i tak dalej. Bo przecież trzeba produkować z mniejszym personelem czy też z pełnym składem klient czeka na zamówione części... Sądzę że będą masowo zatrudniać ludzi oderwanych granatem od pługa, co będzie skutkowało reklamacjami... przecież to normalne prawda? SŁAWA WAM NORMALNI LUDZIE a reszcie kołek w plecy.

ziel

Hehe, a jeszcze mniej potrafi by powiedzieć to w TWARZ.

vossman

Są to pierwsze słowa skruchy na tym forum.Każdy popełnia błędy,pomawia,oczernia,pluje jadem.Ale nie każdy ma odwage by się do błędu przyznać.

Stara hala☺

Nie wiem co was w tej firmie trzyma...chyba ze umowa na stale. Jest tyle innych firm ktore daja dobrze zarobic i nadgodziny wyplacaja co miesiac a nie jak w vossie co 4 miesiace.A romanse i yebakow zakladowym w kazdym zakladzie znajdziesz...tak samo jak panie szukajace przygod..a w domu maz i dzieci☺

:-)

W TV głośno o nowej firmie w Jaworze a to nie daleko ? Trochę na pewno ucieknie z VOSS kurcze przestancie juz pisać o tych romansach bo ż...........się chcę każdy jest kowalem swojego życia!

lol

Podaj nazwisko tej D.K jesteś za bardzo dyskretna :D idiotka!

kilof

Jak (usunięte przez administratora) daje , to pies bierze takie są prawa natury.

:-)

Hura hura majówka wolne

Axo

Wynoszenie spraw firmy poza zakład pracy powinno być karane dyscyplinarnie.Z takimi konfidentami nie ma sie co pi.......ić.

ababab
@Axo

brawo raczej nie wiedza o tej aferze bo jak to mozliwe ze tylu ludzi kontroluje faktury i prezesi podpisuja a ten dalejkradnie.

niezadowoleni

Jesteśmy już w trakcie pisania i tłumaczenia listu który zostanie wysłany drogą mailową i tradycyjną pocztą do Voss w Niemczech. Ciekawe czy wiedzą o przekrętach kierownika UR? A i parę innych osób powinno się obawiać.Będzie ciekawie :)

Madrzejsza

Odmowilam nadgodzin.Bo obiecywali wieksze pieniadze a mi sie niechcialo.Kazdy nieraz chce miec wolne.Nowa hala najgorsza.Nie chce mi sie pisac juz o tym zakladzie pozegnalam sie z nim i pracuje jak normalny czlowiek

Gddk

Madzrzejsza co odmowilas pracy i cie uwalil czy co?Bo tak napisalas.Takich jak maly w brylkach pewnie jest wiecej.A wy jestescie inne?Sama pewnie tez nie lepsza jestes a teraz sie chcesz wybielic.Zaklad jak kazdy.Na innych tez mobing sie szezy.Okradaja wszedzie.Zyjesz w polsce i qurestwo sie szezy.Ja bym z checia tam wrocil.Zalezy na jaki dzial trafisz.MQb faktycznie nie polecam.Ale sa inne dzialy.Na ScR moze byc

Hhh...

Na scr to samo (usunięte przez administratora) co na mqb.Same plotkary na odizolce ktore ledwo w krzeslach sie mieszcza ze swoimi wielkimi tylkami. Co zmiana to lepsza..obsciskiwanie,tulenie,pocalunki...jeszcze troche to na stole do odizolowania dziecko sobie zrobia buhahaha...patologia sie dzieje w tym zakladzie az w oczy kole...

Jurek

Stara hala zawsze sie trzymala to przyznam.Co do nowej hali to nie wszyscy sa tacy jak piszesz.Ale co do MQB to fakt siedza kwoki i obgaduja same qurwy a w domu mile zonki

Madrzejsza

Patologia nic wiecej.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska