Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Anonim voss

Voss dziś to totalne dno pilnuja ludzi jak w obozie pracy wiecznie mało mało juz nawet zrobili kartki dla.każdego pracownika zeby cele sprawdzać co tu sie dzieje dziwi ich sprawa ze ludzie odchodzą albo ze nie chca pracowac jak daja taka jałmużnę i do tego kradna z premii i kieronik jeszcze mowi do ludzi ze nie umieją dysponować pieniędzmi jest nie poważny jak tak można powiedziec do ludzi bo jest czym szaleć 2 tys brutto rachunki i polowy kasy nie ZAKLAD NIE UMI DYSPONOWAĆ PIENIĘDZMI DLATEGO Z PREMII KRADNA tlusty czwartek idzie pączki trzeba kupic

Anonimvoss

Zdesperowana

Zrobić cel przy siedemnastu zleceniach cały czas przezbrajając się. Kierownik tłumaczy to zaległościami, dlatego takie małe zlecenia. Niech dobrze popatrzy na czym się pracuje a nie głupiego udaje. W tej firmie patrzą żeby tylko ludzi okraść. Kto chętny niech przychodzi. Na początek dadzą zarobić a potem tak jak innych, okradną.

@Zdesperowana

Na przezbrojenie tez jest czas!!!!!! nie tracisz wydajnosci

Zdesperowana
@ja

Tak było kiedyś. Odliczało się każde przezbrojenie a teraz musisz zrobić cel bez względu na ilość przezbrojeń. Kto mądry to zapisuje i wie jak jest.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
voss scr

miałem na myśli pracowników z Ukrainy wypisując tamte posty oni pracując po 12 godzin dziennie mają takie stawki a nawet więcej.... po przeliczeni na miesiąc wychodzi nawet ponad 3000 brutto .....

@voss scr

maja stawkę godzinową na zlecenie

bystry obserwator

voss scr pisze ironiczne posty podając się za Ukraińca xD

voss scr

łykają jak pelikany :) chyba wszyscy mają 2100 brutto...

voss scr

DO STARZYZNA voss scr 03.02.2018 18:37 @starzyzna 03.02.2018 18:24 najwyraźniej voss ma swoich pewnych ludzi czytaj dobrych pracowników i nie chcą żeby odeszli z firmy i mają stawkę 2500 czy 2800 podstawy. Tyle lat pracujesz w voss i jeszcze tylu rzeczy nie wiesz... Napisałem w końcu prawdę sam się teraz boje z tego powodu... pomocna (0) odpowiedz voss scr 03.02.2018 18:43 @starzyzna 03.02.2018 18:24 nie wprowadzam nikogo w błąd mam taką stawkę i wiem, że niektórzy fizyczni też tyle dostają... prawda boli co nie ? Najwyraźniej cie nie lubią lub jesteś słabym pracownikiem ... pomocna (1) odpowiedz voss scr 03.02.2018 18:51 @starzyzna 03.02.2018 18:24 szkoda mi cię trochę jak pracujesz 8lat i masz najniższą krajową a jestem tu zaledwie 2 rok... firma stawia na młodych

Avanti

Do voss scr Czy ty się z choinki urwałeś? Czy podpłacony jesteś, że takie bzdury piszesz? Zarobki to 2150 zł brutto plus premia zbiorowa jeśli kierownik ma dobry humor. Jaka 13? Co ty w kopalni pracujesz? Zapomniałeś tylko napisać, że zyski to kwota brutto. od której trzeba odliczyć podatek. jednak nie 18% a 30%. i jeśli nie masz reklamacji i nie byłeś na chorobowym. Podajesz stawki brutto( kosmiczne muszę przyznać) to wiedz że Ukrainiec ma tyle netto plus darmowe obiady, plus dopłatę do mieszkania i inne przywileje. My też mamy opłaty i rodziny które musimy utrzymać i wyżywić, ale to nikogo tam u góry nie obchodzi. Nie mają celu, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nic. Jest im wszystko jedno czy zrobią 5 czy 50 przewodów, czy zrobią je dobrze czy źle, bo i tak swoje dostaną a nam zabiorą premie bo nie ma wydajności. Jesteśmy traktowani jak pracownicy drugiej kategorii, jak zło konieczne. To jest dyskryminacja pracowników Polskiej Narodowości. To się nadaję do telewizji i nawet do sądu. Brygadziści i grupowi snują się po zakładzie i udają że coś robią. Mało który ma pojęcie o pracy na maszynach, a wymagają od ludzi sami nie wiedzą czego. Brak umiejętności organizacji na każdym szczeblu. Nie potrafią zapewnić przewodów a wymagają wydajności za brak której zabierana jest premia. To my ponosimy konsekwencje za ich bezradność. Nakazami wymuszają soboty i straszą konsekwencjami. To jest mobbing. Gdybyście ludzi szanowali, płacili za soboty od razu a nie co trzy miesiące to mielibyście więcej chętnych. Tylko nie możecie nam zapłacić, prawda? Nasze pieniądze dacie Ukraińcom a nam wciśniecie dzień wolny i finał jest taki, że w sobotę przyjdę pracować aby Ukrainiec mógł dostać pieniądze od razu. Za byle bzdurę zabierają pieniądze(no ale przecież z czegoś muszą zapłacić Ukraińcom, musimy zrobić swoje i jeszcze na niego). Przez to wiele osób się zwolniło. Odejdzie jeszcze więcej. Nie robicie nic żeby zachęcić nowych ludzi, ani tym bardziej żeby zatrzymać tych którzy jeszcze pracują. Ludzi wykwalifikowanych, wydajnych. Zapłaćcie nam i chętnym do pracy Polakom tyle ile Ukraińcom a chętni się znajdą. Wkrótce zostaną wam tylko Ukraińcy. Dopiero wtedy będziecie mieli braki produkcyjne i reklamacje. Jak tylko inne kraje otworzą dla nich swoje rynki pracy(takie są plany i oni tylko na to czekają) zostaniecie sami. Sprowadzacie ten zakład na dno, a to już jest bardzo blisko. Wciąż wam się wydaje, że ludzie na produkcji są idiotami i że można im wcisnąć każde kłamstwo. Otóż nie. My też potrafimy liczyć, analizować. Dużo wiemy, dużo widzimy i dużo słyszymy. I często się zastanawiamy jak ludzie na stanowiskach(wydawać by się mogło- ludzie mądrzy) mogą podejmować tak beznadziejne decyzje pozbawione sensu i logiki. Problem przełożonych na każdym szczeblu jest to, że nie doceniają pracowników, a przeceniają siebie. Ogarnijcie się póki jeszcze tli się iskierka nadziei. Straciliście zaufanie pracowników. Do tego stopnia, że nawet obietnica na piśmie z podpisami i pieczątkami nie pomoże. Raz utraconego zaufania nie da się odbudować.

!
@Avanti

Świetnie napisane ! wkrótce zostaną sami ! Państwo w biurach i żółci ,którzy są po szkołach zawodowych a siedzą na stanowiskach bo ich tam po znajomości posadzili.Nie ważne ,że pół roku siedzi przed kompem i nic nie umie bo nawet nie raczy jedno z drugim jakiś kurs komputerowy zrobić ! Ważne ,że ma kajecik i kiepskie notatki które służą jej do pracy bo tak szkoleni są brygadziści ile zanotuje tyle wie ,a jak nie zanotuje to nic nie wie nawet po pół roku siedzenia przed kompem!!!

@Avanti

Avanti czepiasz się voss scr ? nie widzisz w tej wypowiedzi sarkazmu ? Dobrze napisałaś, my zasuwamy jak tylko możemy, staramy się wykonywać naszą prace starannie i sumiennie , w soboty przychodzimy do pracy a oni nasze ciężko zarobione pieniądze dadzą Ukraińcom to się w głowie nie mieści . Ukraińcy się z nas śmieją i jeszcze bezczelnie komentują sam słyszałem na własne uszy bo znam trochę rosyjski i jest podobny do ukraińskiego. A wy nic z tym nie robicie tylko wypisujecie żale na forum, ale niestety znajdą się rodacy, którzy dalej będą pracować w tym chorym zakładzie. Kolejna fala Ukraińców już nie długo przyjdzie do zakładu.

Hipokryzja
@Avanti

Szybko zapominacie jak Polacy przez wiele lat byli traktowani w Niemczech, gdzie też wyjeżdzali za chlebem, za lepszym życiem, teraz zachowujecie się identycznie w stosunku do Ukraińców hipokryci.

Również pracownik
@Hipokryzja

Tak to prawda że wyjeżdżaliśmy i wyjeżdżamy do dziś. Różnica jest jednak taka, że Polacy nie dostawali więcej Niemcy. Nie obchodziło ich gdzie mieszkasz i ile płacisz za mieszkanie, czy masz co jeść i że masz rodzinę w kraju na utrzymaniu. To był twój problem. Dostawałeś tyle ile dostawałeś a jak Ci nie pasowało to do widzenia.

Niedługo bezrobotny

Wicie że Voss nasze ucinane wypłaty daje Ukraińcom ? Ktoś może w końcu zrobi porządek w tym (usunięte przez administratora).

Świeżak

Czy pracując tutaj można liczyć na premie, jeśli ktoś będzie się starał ?

@Świeżak

To zależy jakie staranie się masz na myśli, bo jeżeli liczysz na to, że pracując wydajniej, zostaniesz dodatkowo nagrodzony/a, to raczej niekoniecznie. Są przewidziane dodatki do regulaminowej premii, ale dla pewnej grupy osób. Niestety. Proponuję dla równowagi psychicznej skupić się nad wykonywaniem celu i nie oczekiwać za wiele. Po co masz się rozczarować kiedy np. okaże się, że będziesz bardzo dobry/a, i nikt tego nie będzie doceniał. Skup się na tym co musisz, bo na pewne sytuacje nie będziesz mieć wpływu. Wiem co piszę.

@pracownik

Są przewidziane dodatki ale dla pewnej grupy osób jak to napisałeś. Pewnie masz na myśli pracowników, którzy latają z brygadzistą na papieroska i się nudzą w pracy. Zabawni w tej firmie są ci, którzy najwięcej narzekają na przykład, że tyle pracują i podwyżki nie mają, premie zabierają a jakby tak wyszło na jaw kto ile zarabia to dopiero by się krew polała.

@były pracownik

Nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi. Wydajność ponad siły, nie jest wyznacznikiem wyższej premii.

XYZ
@Świeżak

Wpisz Premia jest zbiorowa, a i tak najczęściej zależy od humoru kierownika swoją odpowiedź

REKRUTACJA

Gdyby ktoś chciał się sprawdzić to szukają NA GRUPOWEGO, NA BRYGADZISTE, DO NARZĘDZIOWNI!!!!!!!!

ScR

Poszukuje transportu z okolic Tyńca Legnickiego, Rui. Ktoś coś?

pomocna dłoń
@ScR

Koło wejscia do biura PRD H1 jest tblica gdzie ludzie wypisują "Skad - dokąd"

Witam, zdecydowanie odradzam, bo - najniższa krajowa, a premia zbiorowa - więc nawet jak się zajedziesz a hala nie ma wydajności to nie dostaniesz kasy - wymuszanie nadgodzin, zabraniają dni na żądanie - odpowiadasz za pracę osób z Ukrainy, ale oni nie odpowiadają za nic finansowo!!! A do tego mają wyższe wynagrodzenie - Twój urlop wykorzystają na przestoje w produkcji (i na święta zostanie Ci bezpłatny) - dodatek świąteczny to ok.200 zł brutto - premia roczna jest niezła, pod warunkiem że: nie chorowałeś, nie miałeś reklamacji, nie brałeś bezpłatnego urlopu i inne - łatwo spaść do 300 zł - atmosfera pracy bardzo napięta, przez chore normy i wymagania

Kiler z mqb
@były pracownik

Były pracownik całkowicie mija się z prawdą..., to zapewne był leń

kolejny były pracownik
@były pracownik

święta prawda co były pracownik piszę a ty killer to jesteś chyba jednym z biurowych obiboków, niektórzy pracownicy pracują już w tej firmie kilka lat, ponieważ pracowali w gorszych firmach i myślą że złapali Pana Boga za nogi ...

sraty taty
@były pracownik

głupoty piszesz i pewnie trójkę w lutym wezmiesz...

uczciwy jeleń

Polecam jeśli chcecie być okradani z pensji i traktowani jak śmieć ;)

Pedro

Ostatnio smęcąc się po Legnicy napotkałem pewna osobę, która przekazała mi kilka ciekawostek ze w najbliższym czasie czy odcinki Anny Marii Wesołowskiej w wykonaniu VOSS z czego dwa z doniesieniem do prokuratury...

wielbiciel aka szkodnik

Serdecznie pragnę pozdrowić miłą Panią, która pracuje na odizolce z makaronem na głowie i odrostami. Potrafisz tylko ploty roznosić, a jak przyjdzie co do czego to pucu pucu.Spójrz najpierw na siebie wywłoko zamiast gadać głupoty na innych., sama nie jesteś święta. Ja nwm jak można być tak obłudną zdzira.Karma wraca. A ta brygadzistka co lata po stanowiskach to chyba dostała prace po znajomości albo przez łóżko kierownika. Nikomu nie polecam tej firmy, pracują tu porąbani ludzie. Firma cały czas przyjmuje nowych pracowników, którzy zaraz się zwalniają, nikt słaby psychicznie nie wytrzyma tu długo, pracownicy patrzą tylko jak opluć cię jadem lub wyj**ać na minę.

wielbiciel
@wielbiciel aka szkodnik

Chętnie bym wychędożył tą miłą Panią na stole od odizolki...

Nikol
@wielbiciel aka szkodnik

Wiecie,że w tym roku nie będzie premii na święta

podczlowiek

no co ty !?

adel
@Nikol

W tej firmie nic już nie ma i nie będzie.po nowym roku robię wypad jak wielu innych starych pracowników.wszyscy maja nas gdzies widzac po wyplatach.zycze powodzenia bo nikt kto chce godnie wyżyć tu nie zostanie.nawet obcokrajowcy.

wielbiciel
@Nikol

Jak ktoś się starał i pracował to całą premie dostał...

Nikol
@wielbiciel

Dokładnie, kto rzetelnie pracuje , a nie udaje,że pracuje otrzymuje wszystkie świadczenia i premie w całości. Częściej chodzcie na zwolnienia lekarskie bo wam za ciężko to nic nie dostaniecie....

@wielbiciel aka szkodnik

Plotkarze w pracy byli, są i będą. Powinni zrobić ranking najlepszych plotkarzy, i każdego roku wyłaniać zwycięzcę. Ja swojego faworyta już mam :)

klj

serdecznie odradzam

Alicja

NOWY skoro nie słyszałeś to mało wiesz widocznie,a ja pracuje nie spóźniam się ,i nie pracuje tylko na jednym stanowisku. Albo faktycznie jesteś nowy skoro tak piszesz albo należysz do grupy, która tymi pieniążkami zarządza;) Pozdrawiam.

Alicja

Praca w tej firmie za najniższą krajową, dodatki ucinają tak jak pieniądze przy wypłacie myśląc że nikt się nie zorientuje i nie upomni. Już nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować, a ludzie są wykorzystywani jak mogą bo każą więcej produkować a czasy ucinają i nawet nieraz nie ma kiedy pójść na regulaminową przerwę. Może kiedyś ktoś w końcu przyjrzy się warunkom pracy pracowników w tej firmie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że da ten komentarz zarządowi firmy coś do myślenia.

Legniczanin
@Alicja

@@@ ..Do VOSS przyjmują co raz więcej UKRAIŃCÓW przez co zarobki spadają i będą spadać, a w Legnicy przez takie działania co raz trudniej o pracę dla rodzimych mieszkańców... Na Ukrainie najniższa emerytura wynosi ok 250 zł, a w Polsce ok. 1000 zł. Czyli jest 4 razy niższa niż w PL. Przenosząc to na ich zarobki tam i nasze mamy odpowiedz czy im się opłaca pracować za mniejsze pieniądze. Do tego każdy z nich myśli, że zacznie od czegoś gorszego (w sensie płacy) a później powoli się przebije wyżej. Mylę się ???

@Alicja

Trzeba się bardziej przykładać a i zarobki będą wyższe. Czego oczekujesz jeśli np siedzisz tylko na 1 stanowisku pracy i nigdzie indziej nie idziesz. To się przekłada na zarobki. Fakt. Obcinają pensje ale tylko gdy są spóźnienia lub gdy ktoś nie ma pełnych 8 godzin w firmie. O innych sytuacjach nie słyszałem

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska