Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

hej

Stary ale właśnie o to chodzi żeby się nie narobić tylko przebujać przez 8 h. Ci co awansują to głównie dzięki znajomościom a później ich praca wygląda jak wygląda. Beznadziejnie i tyle. I tacy nigdzie stąd nie odejdą bo bez tych znajomości nigdzie się nie nadadzą. A mniemanie o sobie takie że głowa mała. I nic poza tym mniemaniem . Także bierz przykład i też g..no rób przynajmniej lepiej się poczujesz :)

Pracy na produkcji nie ma to chodzą. Jak wolnego nie chcą dawać

@hej

A mi nie przeszkadza jak chodzą i się prężną. Tu szczelą okiem tam zarzucą wlosami i jest git radzą sobie

OMG

git to będzie jak się pisać nauczysz

Gabriela

Tego typu komentarze na forum są niemiło widziane i łamią wszelkie zasady wypisane na GoWork. Wypisywanie tego typu obelg pod adresem osób pracujących w VOSS Automotive Polska jest naprawdę nie na miejscu. Jeśli masz zamiar pisać na tym forum to pamiętaj, że jest ono przeznaczone do informacji odnośnie warunków zatrudnienia w tej firmie, a nie plotek na temat innych pracowników.

Miotla

... no i przyszła miotła z WPF i zrobiła porządki ;)

xxxy
@Miotla

Tylko co te porządki oznaczają dla nas?

Yyy
@xxxy

Nic dobrego zapewne, głupcy się cieszą...

elo

powiem wam tak, właśnie niedawno zakończyłam karierę w tej firmie i nie żałuję. to co sie działo na produkcji to jakis koszmar, przychodzisz sobie do pracy jak zawsze i robisz oczy bo cel z dnia na dzień wiekszy. kierownictwo przez cale dnie siedzi przed biurkiem, totalnie nic nie robi, zamiast pomoc swoim pracownikom. takiej atmosfery napietej to jeszcze nigdy nie miałam. (usunięte przez administratora) pracę swoich i przychodzą pół godziny przed końcem zmiany dziwiąc się ze cel nie zrobiony. porażka

Mikołaj
@elo

Szkoda, że nie byłaś zadowolona z pracy w VOSS Automotive Polska.Czy ta sytuacja była w perspektywie czasu do naprawienia? Rozmawiałaś o swoich obiekcjach z szefostwem? Ciekawi mnie też kwestia zarobków- byłaś zadowolona z pensji? Mam nadzieję że odpowiesz mi na te pytania, byłbym wdzięczny.

Drago712

Witam pracowników. Jak wygląda socjal typu mieszkanie czy hotel i jakie warunki dojazd do pracy i gdzie kontrakty ile € na godzinę

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

jeszcze bardziej podnieście cele na pewno ktoś się wyrobi :)

Lukasz
@.

A jak zrobić te ,,cele,,gdy nic nie ma.Nie ma przewodów,złączek itp.Za wszystkim trzeba chodzić i zdobywać aby mieć ten,,cel,,Brak komponentów a my mamy mieć CELLLLL.

Honorata
@Lukasz

Jak zrozumiałam - aby jakość pracy w VOSS Automotive Polska nieco się polepszyła potrzebujecie rzeczy, o których powyżej nadmieniłeś. Może zatem warto byłoby otwarcie porozmawiać o tym z Dyrektorem tego przedsiębiorstwa? A może macie już taką właśnie rozmowę za sobą? Byłoby dobrze, jakbyś powiedział nam coś więcej o tym problemie.

@Honorata

gdyby to było takie łatwe, ale nie jest, przez ostatni rok rotacja na stanowiskach inż. oraz kierowniczych wyniosła ponad 50% to mówi samo za siebie jak tam jest...

xyz
@Lukasz

Nie tylko nie zrobisz cel ale jeszcze się nasłuchasz jak to byłeś niewydajny i dlatego zabiorą ci z premii. U nas jest tak od półtora roku.

Łukasz
@bunt

Zobacz co się dzieje na produkcji? Starzy pracownicy się zwalniają bo nie ma motywacji i spokoju w pracy. Cel, cel i jeszcze raz cel. Ale jakim kosztem. O tym kierownicy nie myślą.

Birsuj
@.

Dobrze że działy okołoprodukcyjne nie mają tych dzikich celów :-D

Dj
@Birsuj

A szkoda :) firma zmieniła by nazwę na dziką krainę miodem i mlekiem płynącą :)

Opera mydlana

Wiadomo świat nie kończy się na vap a w koło inne firmy dopiero rozumieć zaczynają że taka polityka do niczego dobrego nie prowadzi bo wracają reklamacje spowodowane jest to tym że więcej więcej i więcej sztuk potrzeba a jakość schodzi na plan najniższy.Natomiast ludzie którzy odchodzą to nie z powodu celi itd tylko ze złego kierowania i zlewania ważnych spraw i problemów którzy pracują po 8h a nawet i więcej a decydenci zza biurka nie mają pojęcia jak funkcjonuje produkcja bo tylko w głowie jest aby do 16 a jakoś to bedzie.

Okropni ludzie tu pracują

Kokoszanel
@!!

Dlaczego okropni co z nimi nie tak jest?

@Kokoszanel

jeśli pracujesz to powinnaś wiedzieć

Stary wyga
@!!

Zawsze można pracę zmienić jak atmosfera nie pasuje.narzekam ale nic z tym dalej nie robię.????roboty nie brakuje.piszac takie rzeczy obrażasz ludzi, wrzucasz wszystkich do jednego wora.

@Stary wyga

Obrażam? Też mi coś. Ty posłuchaj jak się ludzie do siebie odnoszą i jakie świnie sobie robią, to zobaczysz co znaczy obrażać. Chyba nie wiesz.

victim
@!!

HEJT czyli nienawiść był, jest i będzie . Wyśmiać , wykpić i wyszydzić drugiego człowieka to każdy głupi potrafi . Pozdrawiam wszystkie hieny i sępy zajmujące się tą dziedziną .

@victim

Jeżeli mój post jest dla ciebie hejtem, to czym w takim razie jest twój?

Writer
@Stary wyga

Nic z tym nie zrobisz.(usunięte przez administratora) Powiesz jednemu to pójdzie naskarżyć na ciebie wyżej i ty wyjdziesz na wariata. (usunięte przez administratora)

Kokoszanel

No właśnie nie pracuję

@Stary wyga

co co byli coś warci już dawno uciekli z tego (usunięte przez administratora)

bunt

to nie była decyzja kierownika tylko prezesa, kierownik niema nic do gadania decyzja zapadają gdzie indziej...

lla

ja nie wiem jakim cudem ta firma ma 3 na 5, żeby zarobić trzeba się narobić jak dziki wol i to stojąco, bo o krzeslach mozna pomarzyć. nie radze wam tu przychodzić, zdrowsi będziecie jak pojdziecie gdzie indziej.

Piotrek
@lla

Ile elektromechanik tutaj zarabia...piątke na łapę wyciągnie z dodatkami, oczywiście bez nadgodzin?

...

ile? nie licz na to :)

Honorata
@...

Widzę, że pracujecie w VOSS Automotive Polska i dlatego mam nadzieję, iż pomożecie mi w pewnej kwestii. Widziałam mianowicie, że właśnie trwa tam rekrutacja i chcą zatrudnić między innymi Specjalistę ds. zakupów produkcyjnych – Kupca Strategicznego: https://pracodawcy.pracuj.pl/voss-automotive-polska-sp-z-o-o,20074 Ponoć można liczyć ze strony tego pracodawcy szeroki system premiowy. Możecie mi wyjaśnić, na czym konkretnie polega ów system? Będę wdzięczna za pomoc.

@Marcin
@Piotrek

Witam Jak ktoś ma jakaś wiedzę to I zarobi ponad 5 Ale jak widać bez większej wiedzy też wyciągają 5 A dodatkowo zawsze w miesiącu wpadnie jakaś setka.

Wpisz i czekaj
@Piotrek

Jeśli chodzi o zwykłych mechanikow zmianowych to owszem jest to tylko ok. 5tyś ale niektórzy w ur potrafią dobić do 10tys zależnie od umiejetnosci

lipa
@Honorata

odradzam, poprzedniego prezes omal do zawału nie doprowadził...

Smakosz

Obserwuje codzienność pracy w firmie i jeden jest wniosek gdzie ludzie zarządzają na pprd którzy mają nawyki i przyzwyczajenia z (usunięte przez administratora) to nie ogarniaja systemu obowiązującego w vap i nawet nie próbują go poznac. Firma psuje się właśnie przez takich ludzi którzy decydują w fatalny sposób i to się odbija na relacjach między zmianami.Nie które osoby to są kukiełki w rękach kierownika pprd bo się boją że wyleca a góra tego nie widzi i ma zamydlane oczy ze jest super. Tak to dziala i przez to odeszły i będą odchodzić dobrzy pracownicy.

????????????????????

Żółci jak tam tyłki się palą, nowy kierownik patrzy wam na ręce, czas najwyższy abyście wzięli do pracy koszulka to nie tylko kolor i materiał który przyjmuje pot ale zobowiązuje też do pracy nieroby ????

xxxx
@????????????????????

Od żółtego koloru to aż oczy bolą.Czy to brygadziści czy grupowi robią tylko dobre wrażenie a żadną pracą się nie pobrudzą.A kasę dostają i to ładną.Zapiepsza na nich czarny.Brawo dla nowego kierownika może wreszcie ktoś zaprowadzi porządek na Hali 1 i nie bedzie ''kolesiostwa''

nadzór
@????????????????????

To miej odwagę i sam przywdziej żółta zobaczysz ten miód

pracownica
@nadzór

To potrzeba odwagi by włożyć na siebie żółtą koszulkę? Przecież tutaj się zabijają o to kto ma zostać grupowym czy brygadzistą. Jeżeli według ciebie nie jest tak kolorowo, to dlaczego ktoś się godzi na tą żółtą koszulkę? Możesz to sensownie wyjaśnić?

niki
@nadzór

To dla dla ciebie nie powinno być problemem rezygnacja z żółtej. No ale ty pewnie tak super się sprawdzasz na swoim stanowisku, że nie oddasz tej koszulki, tylko będziesz zrzędzić o swojej ciężkiej pracy. Skąd się biorą tacy jak ty? No skąd?

Pozdrawiam wszystkich, którzy dzwonili lub byli P. I. P Legnica. Może zanim pan kierownik zabierze pieniądze za niedzielę i w zamian da dzień wolny to zorientuje się jak to jest w przepisach. Lista obecności którą podpisywalismy miala wyraźnie określony sposob zapłaty. Sobota do odbioru niedziela 100 procent płatne. Tak jak radzi radca czekamy do wypłaty i wówczas możemy złożyć skargę. Pozdrawiamy kierownika przedprodukcji.

lla

czy ktos mi powie czy będąc na umowie o prace bezposrednio z firma i chcac sie zwolnić zawsze obowiazuje okres wypowiedzenia u nich czy mozna sie dogadac żeby go nie bylo?

:D
@lla

Można się dogadać,zwłaszcza teraz kiedy nie ma dużych zamówień i mają za dużo ludzi do pracy.

@:D

mają duzo ludzi do pracy a co chwilę biorą nowych, szczególnie na montaż.. dziwne. ;)

@lla

Jest tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników w firmie VOSS Automotive Polska? Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą tam aplikować? To dosyć ważna informacja, dlatego mam nadzieję, że za Twoim pośrednictwem dowiem się, jak to wygląda.

@Michał

Michał, żenujące jest to, jak wiele osób z firmy voss siedzi na tych forach i czyta aby dowiedzieć się co ludzie myślą. I to wewnętrznych osób, kadr, ludzi, którzy za zadanie mają pisać właśnie cos w twoim stylu. Zamiast tu siedzieć i wypytywac o opinie publiczna weźcie się do roboty, nierobstwo czuć z daleka.

Nowa

Dział montaż, czy opłaca się składać Cv na to stanowisko?

xxxy
@Nowa

Złóż cv. Popracuj i odpowiedz sobie sama na to pytanie .Ile osób ,tyle opinii .

montaż
@Nowa

na montażu nikt nie narzeka bo praca nie jest ciężka

Łukasz

Brawo.Ktoś wreszcie napisał co się wyprawia,a szczególnie na II i III zmianach.A żółci z Hala 2 to już pobijają wszelkie rekordy w spacerowaniu i nic nie robieniu.

H1
@Łukasz

Polecam zrobić ankietę ocena pracy żółtych i wyciągnąć wnioski z ich "pracy"

@H1

To nie trzeba robić ankiety, trzeba znieść z stanowiska, zabrać dodatek. Coraz więcej (usunięte przez administratora), referentów, planistów, (usunięte przez administratora) Wstyd że tyle ich jest

Szajba

Witam a co myślicie o stanowisku brygadzisty?? Czy warto ubiegać sie o to stanowisko w tej firmie?

@Szajba

Jeśli twój nick przekłada się na twoje zachowanie to może lepiej się nie ubiegaj o to stanowisko. Szajba to tu prawie każdemu brygadziście odbija :p

Obserwujacy

Szkoda mi grupowej z laserów, ale to było do przewidzenia

Lola

Witam, jak wygląda praca w administracji? Dział zakupów / planowania produkcji? Jaka jest atmosfera w administracji i zarobki?

YRS

Z tego co mi wiadomo to najwięcej na produkcji mają "Pilarze" ok. 3100 na rękę i najbardziej luzniejsza praca w całym zakładzie ale ciężko się tam dostać...

????????????????????????
@YRS

Jak mają tak dobrze to dlaczego na stanowisku pracują Ukraince, ciężko się dostać? To chyba do Vicotel na ochronę bo trzeba mieć ????grupę i jeszcze pozwolenie na bro.......

@
@YRS

największy lajcik jest na montażu i też koło trójki

Karol
@YRS

Ciesz się z tego co masz.Niedługo może i tego nie być-takiego bezrobocia dawno w Voss nie było.Nadciąga KRYZYS ,tylko ślepy by nie zauważył,że spadły zamówienia i nie ma pracy.A na Piły się załapiesz-kiedyś.

Karol

I to dla większości dziwna polityka tej Firmy.Nie doceniają doświadczonych pracowników,pozwalają aby się sami zwalniali ,nie zachęcają niczym do pozostania a werbują i zatrudniają nowych i w dalszym ciągu Obcokrajowców.

do Karola
@Karol

Zatrzymują tych których chcą zatrzymac a jak nie chcą to olewają . Jak im ktoś nie pasuje to po co taki pracownik . W sumie to dużo doświadczonych jest i dobrych więc odeszli ci gorsi

moro
@@

Jeszcze większy lajcik w firmie mają niektórzy logistycy wewnętrzni , firma płaci ciężką kasę za pracę , a są tacy co całymi godzinami siedzą na Daimler kraftstoff ds po kilka razy na zmianie i zabawiają koleżanki romansując z nimi . To dopiero jest fucha . Brawo dla kolegi w brylach z zielonej cordoby .

Lukasz

Ale Cisza..............Nic się nie dzieje? Wychodzi na to że wszyscy zadowoleni,pracy ful a kasy jeszcze więcej.Pozdrawiam pracoholików i setkowiczów.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska