CompoSYS-Group sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CompoSYS-Group sp. z o.o.

Anonim 2013-05-28 14:59:04
Dziwię się, że firma jeszcze istnieje... Zajmuje się niczym innym, jak naciąganiem ludzi na kupno czeku na darmowe noclegi, które wcale nie są darmowe (bywa) przy użyciu sposobów rodem z lat 90 (to gorzej). Druga gałąź działalności to rozsyłanie spamu, przepraszam... ofert handlowych o jakości spamu.

Generalnie metody firmy są bardzo archaiczne i niewiele mają wspólnego z nowoczesnym marketingiem.

Dodatkowo nie ma żadnej stabilności zatrudnienia: firma zwalnia ludzi (cięcia), zatrudnia nowych (a może się uda rozwinąć czek hotelowy), zwalnia etc. bez żadnych skrupułów i sentymentów, za to lekce sobie waży termin wypłacania pensji. Na początku roku przyjęli kilka osób, by zwolnić je po 3 miesiącach. Przypuszczam, że niestety przy kolejnej rekrutacji będzie tak samo.

Najlepiej byłoby, gdyby Composys przestał istnieć, ogarnięci wreszcie zajęliby się czymś wartościowym, a nieogarnięci zderzyli z rzeczywistością XXI wieku.

Composysowi potrzeba chyba cudu, a przynajmniej przebranżowienia, ale się na to nie zanosi. Odradzam pracę tam, chyba że ktoś lubi zastanawiać się codziennie, czy jutro jego stanowisko będzie jeszcze istnieć, a rozwój zawodowy to dla niego pisanie seryjnych maili w imieniu [usunięte przez moderatora], co ją provident uczynił krezusem.
kluczyk46 2016-08-03 13:48:35
Niezgadzam się z poprzednią opinią że firma naciąga ludzi ja osobiście korzystałem już 3 razy z czeków EURORESTU i jestem zadowolony i posiadam czek który wykorzystam w miesiacu sierpniu 2016
Zostaw swoją opinię o CompoSYS-Group sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CompoSYS-Group sp. z o.o.