F. H. U. Darex

Dolna Grupa

Opinie o F. H. U. Darex

mlody 2011-05-24 10:55:46
nie polecam tej firmy lepiej jezdzic w biedronce
driwer 2011-09-12 11:53:59
Witam serdecznie ja cały czas pracuje w tej firmie i to co piszą moi poprzednicy wiele w tym prawdy nie ma. Szef przed karzdym wyjazdem ustala z kierowcą kiedy chać do karju i nie ma rzadnego problemu i nikt bez powodu nie siedzi tam 2,5 miesiąca i nie zarobi 8000 zł bo za 2,5 miesiąca zarobił bym około 15 tys zł
bobas 2012-03-21 21:44:39
Ogłoszenia tej firmy, to chyba lipa, oferty chcą tylko na maila, a telefonów nie podają żadnych, w ofercie obiecanki, a w rzeczywistości......,
Mirek 2013-04-14 10:53:46
postanowilem sobie ze skorzystam z uslug firmy Darex i wowczas wyraze swoja opinie .A więc , żeby nie przechwalić,dwa razy wysyłałem paczkę do Norwegii i po 24 godzinach syn odbierał ją w Bergen.Zapłaciłem 150 zł. za każdy przewóz,Na tę chwilę mogę polecić firmę Darex jako niezłego przewożnika,nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą a mój nr telefonu (usunięte przez administratora).Mirek z Choszczna
tuur 2016-05-19 21:19:32
No w różnych godzinach się jeździ @aż. No ale biorąc pod uwagę fakt, że kierowców zatrudniają tylko z doświadczeniem, to takie osoby powinny to wiedzieć.
Zostaw swoją opinię o F. H. U. Darex - Dolna Grupa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. U. Darex