Opinie o PHU Ango w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHU Ango. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU Ango o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Ango w Katowice

Maciek Nowy wpis

Co wchodzi w pakiet socjalny firmy ?

6tg Nowy wpis

no ja liczylem ze stad sie czegos dowiem o firmie..

sonia Nowy wpis

ja również poszukuję jakichś sprawdzonych źródeł info gdzie pomoge poczytać o bieżącej kondycji firmy PHU Ango bo rzeczywiście zaczęłam się interesować nimi jako przyszłym pracodawcą, faktycznie wydaje się że na takie typu usługi zapotrzebowanie nigdy nie spadnie. napiszcie jakie są plusy z pracy u nich

angol Nowy wpis

Ja niestety nie bardzo wiem jak się dzieje w firmie, bo jak sam mówisz @robt, to internety faktycznie raczej milczą. Ale pewnie jako iż phu Ango to dystrybutor artykułów spożywczych to pewnie mają się dobrze, bo przecież jakby nie patrzeć na te produkty zapotrzebowanie to będzie chyba akurat zawsze. Tylko ciekawe jak z atmosfera

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PHU Ango? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
robt

i co tam słychać teraz w phu ango? bo internet niestey nie wiele chciał mi powiedzieć a że szukam pracy w katowicach to myślałam że moze oni dadzą mi szanse? ale najpierw licze na to że ktoś z was powie mi jak prosperują czy w ogóle staranie się o zatrudnienie u nich ma sens czy może lepiej odpuścic sobie?

Morski

Z tego co mi wiadomo to gdy jakiś oddział się zamyka to nie za dobrze. Przenieść go nie przeniosą, tu raczej jest kwestia braku kasy.

magazynier

FAJNA FIRMA ZAMKNIĘTO ODDZIAŁ NA OBROKACH .POZDRAWIAM WSZYSTKICH MAGAZYNIEROW I KIEROWNIKA :-D

tadziuuuuuuu.

A mnie sie tu podoba:-)

Jeżeli lubicie stagnacje to zapraszam do firmy PHU Ango. Malo sie zarabia i problemów co liku. Zero pomocy z ich strony, Są tylko pasożytami które umią tylko zabierać i nic nie dawać. Zapraszam do pracy za 1100zł fakturzystka, magazynier trochę więcej a przedstawiciel za 1500zł pracuje.

miś

nie polecam. nie warto być zbyt pracowitym....

oj źle się dzieje....... zgadzam się z porównaniem do PiS-u.....

;)

za 1200 to wole posiedzieć w domu ;)

narka;)

w tej firmie jak w PIS .albo grasz jak oni albo wypad ;)

Słowa kojarzące się z PHU Ango solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący BYLI ... .kompetentni, zawsze pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PHU Ango:szeroki zakres problemów i możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań Najbardziej nie podobało mi się w PHU Ango:

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Ango - Katowice

PHU Ango