logo EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing

EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing

Katowice

Opinie o EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing

pordnik 2014-01-15 22:07:31
wysłałem cv wraz z listem motywacyjnym. spełniam wszystkie wymagania oczekiwane przez firmę - bogate doświadczenie w TM. zero odzewu ze strony firmy. wniosek jaki mi się nasunął skoro nie odezwali się do mnie? szukają niedoświadczonych, których można będzie przerobić jak młodych pelikanów.
porady dla rekrutowanych (jesli forma zawarcia umowy odbywac sie bedzie na odleglosc):
- nie wplacac zadnych wpisowych jezeli firma by miala wymagania tego typu,
- okreslic dokladnie warunki wspolpracy w umowie i zalaczniku do umowy mowiacym o wysokosci prowizji,
- nie rozpczynac wspolpracy dopoki nie zostanie wam umowa podpisana przez pracodawce( to, ze wy odeslecie podpisana umowe bez podpisu pracodawcy nie oznacza, ze bedziecie pracowac w/g umowy na ktorej widnieje wasz podpis),
Najna 2014-03-17 20:09:39
Nie było odzewu, ponieważ ta firma to najprawdopodobniej fikcja(usunięte przez administratora)
Potencjalny 2014-04-01 23:06:18
ostatni wpis na ich stronie z połowy zeszłego roku. Także firma to pewnie jakaś przykrywka. A tak poza tym, dla tych co są w branży REKLAMA, to część MARKETINGU i oni chcą by profesjonalni.......
uczciwy 2015-10-01 12:56:08
uważajcie, właściciel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukał ludzi na grubą kasę
juhas 2016-04-22 11:40:57
no niestety, ale pracownicy EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing nie należą do specjalnie rozmownych
Zostaw swoją opinię o EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing