Opinie o Call Center Inter Galactica w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Katowice

Jak wygląda ścieżka kariery w Call Center Inter Galactica? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czarna owca Nowy wpis

Tu jest ciężko o umowę o pracę nie wspominając o reszcie

Obecny Nowy wpis

Dają mozliwosci rozwoju według ścieżki kariery, często ogłaszają rekrutacje wewnętrzne.

Praca Nowy wpis

Cześć, aktualnie pracuje w CCIG w Katowicach jak dla mnie super praca i co najważniejsze atmosfera. Jestem studentem a w pracy zależy mi na elastycznym grafiku który jest tutaj. Mogę połączyć studia z pracą. Menager też są super

Pracownik3

Bardzo dobre miejsce do nabycia doświadczenia. Elastyczny grafik, super atmosfera w zespole i w lokalizacji. Polecam studentom, można połączyć naukę z pracą.

Maciek

Polecam pracę w Katowicach, super atmosfera fajni ludzie. Jestem studentem więc zależy mi na elastycznym grafiku który daje mi firma

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Call Center Inter Galactica? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Mag

Cześć, jestem studentką dzienna, pracuje w CCIG w Katowicach już ponad 6 miesięcy mogę polecić pracę, ponieważ jest bardzo elastyczny grafik więc mogę pogodzić pracę ze studiami. Atmosfera jest super poznałam bardzo dużo ciekawych osób. Pracę w call center mogę polecić na pierwsze doświadczenie oraz żeby sobie dorobić w trakcie studiów.

Stazowy

Firma bardzo źle traktuje stażowych pracowników na umowę o pracę. Studenci dostali stawkę 22.8 za godzinę a pracownicy na umowę o pracę 20.8 zł dodatkowo co raz większe wymagania i obniżka wypłaty na czym się tylko da.

Dariusz
@Stazowy

Stażowy to pewno na UoP? Nie dziwię się niezadowoleniu z mniejszej stawki niż u studentów. Ale czy od wszystkich jest tu to samo wymagane? Nie wiem też, jak jest tutaj, ale może warto to zgłosić, jako problem, by kierownictwo przemyślało te nierówne stawki? Jak reagują na takie rzeczy?

Stazowy
@Dariusz

Tak chodzi o umowę o pracę. Oczywiście nasi bezpośredni kierownicy zgłaszali tym głównym którzy decydują, że stawki powinny być wyrównane, ale nic to nie dało. Tłumaczenie jest takie, że firma szuka oszczędności szkoda że na stażowych pracownikach. Wymagania są takie same dla wszystkich, takie same cele dla studentów i pracowników na umowę o pracę, więc tym bardziej stawka za godzinę powinna być taka sama

@Małgorzata
@Stazowy

Tak dali20.80 a nie 22.80, zabrali premie ogólną. Zatrudnili masę ludzi przez co My nie mamy bazy żeby robić takie wyniki jak kiedyś. To tego złe traktowanie ze strony liderów. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Aneta
@@Małgorzata

z czego to wynika, że tak zostało to przeorganizowane? strategia odnośnie tych zatrudnień mnie zaciekawiła. czyli to się zaraz skończy tak, że studentów wcale już nie będzie? oni jakoś jednak gorzej pracowali kiedyś, że takie decyzje zapadły?

Jeszcze neutralna

Cześć Czy w ramach projektu tauron sprzedaż na infolinii robią rotację pracowników po 3 miesiącach czy raczej przedłużają umowę?

xyz
@Jeszcze neutralna

Jeżeli jest się okej pracownikiem (tu głównie chodzi o uż czy ciągłe l4) to bez problemu przedłużają. Nie chcą rotacji w zespołach.

umowa

dają umowy o prace czy umowy zlecenie?

Natalia
@umowa

Zależy od projektu.

abc

czesc mam pytanie do osob ktore akualnie pracuja w firmie CCIG mam za niedlugo rozmowe o prace tam i jak sadzicie isc czy raczej uciekac chodzi glownie o KATOWICE bardzo prosze o szczere odpowiedzi z gory fest dziekuje

@abc

myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił i przekonać się, czy to coś co chciał*byś robić. wiadomo, że w większej części idzie się dla pieniędzy, ale jeśli praca z ludźmi jest dla Ciebie stresująca i nie potrafisz z nimi rozmawiać, to pod tym aspektem warto się zastanowić. to jednak praca polegająca głównie na rozmowie z Klientami, dlatego pomyśl nad tym, ale tak czy siak warto próbować ????

Czy pracownicy w Call Center Inter Galactica dogadują się między sobą?

zależy na kogo trafisz, generalnie osoby są przyjaźnie nastawione i poznałam wiele fajnych osób:)

Urszula

nic w ostatnim czasie nie pisaliście czy call center to możliwa jest praca zdalna ( badź hybrydowa) czy sie chodzi normalnie do biura firmy ?

Ann

Mogę polecić ccig w Katowicach, elastyczny grafik zawsze można się dogadać z menadżerem jestem studentem zaocznym i jak dla mnie idealna na pierwsza prace. Atmosfera i ludzie w pracy są naprawdę super.

Franciszek

Przeczytałem, że menadżerka w dziale przedłużania umów dla klientów posiadających usługi stacjonarne jest osobą odpowiednią na tym stanowisku. Chodzi o to, że wszystko spokojnie tłumaczy pracownikowi? Można się od niej dużo nauczyć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Call Center Inter Galactica?

Oliwia

Atmosfera w CCIG jest jak najbardziej na plus. Pracowałam w dziale przedłużania umów dla klientów posiadających usługi stacjonarne i nie mam nic do zarzucenia. Menadżerka tego działu, pani Justyna to zdecydowanie osoba na odpowiednim stanowisku, jestem wdzięczna za to, że to właśnie z nią miałam przyjemność współpracy. Bardzo polecam!

Przemek

@Dam pracę Forum pracownicze nie jest miejscem na zamieszczanie ogłoszeń lecz na opinię o pracodawcy!

Co to znaczy praca na dole i na gorze ? Od czego to zalezy?

gość

kochani na górze i na dole to dwie róź0ne firmy Ci z dołu są wiecznie nie zadowoleni z wypłat ...ale jeśli chce sie zarobic to tez trzeba potrafić rozmawiac z klientem i nie wystko brac do siebie :)

pytanie
@gość

od czego zależy czy się pracuje na górze czy na dole?

pytanie

jakie projekty ma ta firma?

renka

świetna oferta na początek pracy @ff to ta z tytułem Wypłata przed każdym weekendem. Stała płaca plus premie za wyniki. Jeżeli masz akurat czas można pracować dłużej i wszystko płatne.Wypłata co tydzień i całkiem dobry socjal

no masz rację,dlatego się zwolniłem.a gdzie pracowałas na górze czy na dole?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Katowice

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Call Center Inter Galactica