logo Call Center Inter Galactica

Call Center Inter Galactica

Katowice

Opinie o Call Center Inter Galactica

nowa 2011-05-25 22:50:03
Hej, jestem zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Inter Galactica w Katowicach czy ktoś może mi powiedzieć coś na tema tej firmy ??
anonim 2011-05-27 12:45:16
ja własnie zastanawiam się nad zwolnieniem
2 wypłaty są ok ale co miesiąc to,zaczyna Ci sie nie zgadzac kasa..
ja moge 2011-05-31 19:33:12
pracuje juz na mickiewicza ponad 3 miesiace i nie narzekam jak moj poprzednik. jak jestes ladna to przychodz, zapraszam, napewno znajde Ciebie ! ;) zarobic, tez zarobisz, duzo nie trzeba sie starac na dobra wyplate.
p.s. a do kolegi szanownego, jaka praca taka placa! .@$#@%$ to Ty?
weteran 2011-05-31 22:36:38
nie do końca się zgadzam,bo na 2 z przodu przy wypłacie to nieźle trzeba się nagadać ale chyba się da ;)
weteran d;)
anonim 2011-06-02 21:58:00
...do weterana..... na 2 z przodu ...to chyba nie możliwe....raczej niewykonalne :(((......
doświadczony
ja 2011-07-28 16:15:37
no masz rację,dlatego się zwolniłem.a gdzie pracowałas na górze czy na dole?
gość 2012-04-17 17:38:15
kochani na górze i na dole to dwie róź0ne firmy Ci z dołu są wiecznie nie zadowoleni z wypłat ...ale jeśli chce sie zarobic to tez trzeba potrafić rozmawiac z klientem i nie wystko brac do siebie :)
renka 2016-05-19 08:54:23
świetna oferta na początek pracy @ff to ta z tytułem Wypłata przed każdym weekendem. Stała płaca plus premie za wyniki. Jeżeli masz akurat czas można pracować dłużej i wszystko płatne.Wypłata co tydzień i całkiem dobry socjal
Zostaw swoją opinię o Call Center Inter Galactica - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Center Inter Galactica