brak logo

Europharma Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Europharma Sp. z o.o.

fire 2011-04-06 13:24:37
Pracowałam w tej firmie długi czas i odeszłam sama, bo zmieniłam miejsce zamieszkania. Nikt mnie nie chciał zwolnić (a przynajmniej o tym nie wiem), ani nie byłam przez nikogo szykanowana. Było dużo pracy i nie jeden raz byłam zmęczona, ale dla mnie jest jasne, że jak się idzie pracować to się pracuje. Zresztą teraz mieszkam w innym mieście, mam inną pracę i powiem wam szczerze, jest dużo gorzej. Z chęcią bym wróciła do Chorzowa, do firmy i do ludzi. mazi - proponuje idź na rozmowę i sama sie przekonaj.
hanka 2011-04-07 10:23:53
Ja też zostałam zaproszona na rozmowę, jako kandydatka do pracy i mam zamiar skorzystać z zaproszenia. Ludzie, gdzie Wy szukacie opinii o firmie, na goworku? Tutaj w 90% "anonimy" piszą źle o swoich byłych lub obecnych firmach, pracodawcach itp. Myślę, że nie ma co sugerować się negatywnymi wypocinami ludzi, którzy pewnie zostali zwolnieni z firmy, nic nie osiągnęli w swoim życiu, a teraz chcą w ten sposób wyładować swoją złość, poskarżyć się na swój ciężki i smutny los :) Narzekający, zróbcie coś dobrego dla świata - pamiętajcie, że dobro wraca, a gniewem niczego nie osiągniecie. Bez względu na wszystko, sobie i innym kandydatom życzę powodzenia :)))
droga haniu 2011-04-07 11:30:53
hanka - 2011-04-07 10:23:53

Ja też zostałam zaproszona na rozmowę, jako kandydatka do pracy i mam zamiar skorzystać z zaproszenia. Ludzie, gdzie Wy szukacie opinii o firmie, na goworku? Tutaj w 90% \
ciesze się że masz w sobie tyle optymizmu obyś nie stracila tej radości życia po zatrudnieniu się w europharmie. Nic nie wiesz o tej firmie i wierz że te negatywne opinie są prawdą ja tam pracowałam i samam odeszłam nikt mnie nie zwolnił. Ale życzę powodzenia jak tam popracujesz to sama ocenisz czy było warto.
ig 2011-04-07 12:58:49
szacun!
anonim 2011-04-12 06:49:35
fakt, zawsze było co robić i jakoś nigdy się nie nudziłem, ogólnie całkiem miło wspominam te czasy
wrocław 2011-04-19 06:27:03
ada ja też mam kontakt z ludźmi, z którymi pracowałem… niektórzy tutaj piszą bzdety
zawiedziony 2011-05-20 12:44:29
oj jaka szkoda ze zarządzający tą stroną usunęli najfajniejsze kawałki o tej firmie:-( ciekawe dlaczego???? przeciez wszystko co było tu napisane było prawdą, wię tym bardziej załuję że już tego nie ma, czyżby właściciele firmy mieli już wpływ na wypowiedzi w internecie?
anonim 2011-09-13 05:39:31
Nie polecam, to co się tam dzieje można podciągnąć pod mobbing. Ceńcie się ludzie, jest o wiele więcej, lepszych miejsc pracy.
aa 2011-10-26 12:14:14
ale jestes głupi "anonim" widać że pracowałeś tam tylko chwilę bo nie poznałeś zasad rządzących tą firmą. Każdy kto tam pracował wie że trzeba [usunięte przez moderatora] jak chcesz choć trochę zyskać w oczach szefowej a i mimo tego i tak cię [usunięte przez moderatora] z pracy. Nawet jak liżesz tyłek i włazisz w [usunięte przez moderatora] to po dwóch trzech latach znudzisz się szefowej i zastąpi cię "swieżą krwią" innej naiwnej duszy która myśli że chwyciła Pana Boga za nogi bo dostała pracę w dużej firmie. Prawcowałam tam dwa lata temu i daje sobie ręce uciść że nikt z tamtych ludzi już tam nie pracuje oczywiście nie licze pana finansisty, który zawsze wierny jak pies jest na swoim stanowisku. Pozdrawiam i nie polecam tej firmy
nick 2011-11-19 12:15:09
teraz to dopiero są jaja uuuummmm
L 2011-12-06 06:11:30
cieszę się, że już tam nie pracuję....pracownicy w umowie powinni mieć zagwarantowaną opiekę psychologa, bo zostaną zmiażdżeni psychicznie. A najśmieszniejsze jest to co piszą o sobie na stronie: "Firma Europharma przywiązuje bardzo dużą uwagę do rozwoju naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, iż o sile naszej firmy stanowią osoby tu pracujące. Wychodzimy z przekonania, iż poprzez ciągły rozwój pracowników zyskują oni sami, jak i cała firma." ciekawe kto to wymyślił?
aa 2011-12-06 08:12:09
no opieka psychologa to by się przydała ale nie pracownikom tylko szefowej i szefowi ;-) podobno teraz to już im bije na głowę całkowicie ostre jazdy robia hahahha ale teraz to się z nimi muszą już inni urzerać ja mam już ich z głowy tylko ci co mają już całkiem zrytą psychę z nimi wytrzymują.
witness 2012-01-28 16:27:01
Pracowałem swego czasu i ich znam. [usunięte przez moderatora] to kawał prostaka, w sumie mniej niebezpieczny. A szefowa, wilk w owczej skorze, kuta na 4 lapy. Uwazajcie. Praca dla potulnych i spolegliwych. Innym grozi trauma. Ja ją mam do dzisiaj. Lepiej szukac cos innego, zdecydowanie. Pozdrawiam Wszystkich zawiedzionych.
1
lizodupy 2012-02-17 01:54:39
wszystkie opinie negatywne są prawdziwe, lepiej być bezrobotnym bez pieniędzy niż pracować u tych bezwzględnych ludzi. Ludzie szanujcie się, i nie dajcie się zwieść miłej atmosferze na początku to tylko pozory
wtajemniczony 2012-02-17 11:00:59
Słuchajcie wszyscy!!!
Jeżeli mówimy o wypłatach to są z 2 miesięcznym opóźnieniem a ile trzeba się naprosić Porażka,
[usunięte przez moderatora] to jest maskotka firmy w każdej poważnej firmie od razu by go ustawili do pionu ale tak jak on jest zapatrzony w siebie tak nikt.
[usunięte przez moderatora] jak kto woli .... tyle na ten temat fałsz i obłuda
[usunięte przez moderatora] czyli gospodarz firmy zresztą nie ma sensu pisać cokolwiek!?
Reszta pracowników to zwykli niewolnicy choć trochę mi ich szkoda to wiem że z każdej następnej pracy po E-f będą zadowoleni.
Pozdrawiam was i pamiętajcie nawet robota na budowie jest lepsza od pracy biurowej!!!
kiker 2014-09-03 18:32:24
ja bezrobotny nie chcą być i chętnie bym poszedł ponownie, terminowość ale i ciężka praca. tylko że wszędzie trzeba naprawdę dużo robić a nie tylko narzekać.
1
ania 2014-12-30 03:43:25
cześć, skończyłam licencjat z pielęgniarstwa ale doszłam do wniosku że jednak nie nadaję się do pracy w szpitalu i że się kompletnie tam nie odnajduję więc szukam jakiejś roboty związanej z medycyną ale nie totalnie w moim wyuczonym zawodzie. Czy ktoś wie czy w europharmie szukają kogoś takiego czy lepiej sobie darować bo siewygłupie?
21908 2015-01-27 23:48:49
a ciezka praca to pod jakim wzgledem w tej firmie moze juz nie przesadzajmy ze praca na budowie jest lepsza od biurowej bo w to raczej nikt nie uwierzy co oni maja problem z wypłaceniem wynagrodzenia na czas ludzie na pewno sie szanuja ale czy lepiej byc bezrobotnym to wątpię zalezy jak jest rzeczywiscie w tej firmie..
kandydat 2015-02-16 15:00:31
Byłem w tej firmie na rozmowie o pracę. Osoba która mnie rekrutowała była okropnie niemiła. Nie zna podstawowych zasad kultury. Nie potrafi się przywitać oraz pożegnać, nie potrafi przeprosić za spóźnienie, anie z dziwną sytuację, jaka miała mijesce (pierwsz yraz spotkałem się z czymś takim... wolę nie opisywać). Po zwróceniu uwagi zaraz był atak na mnie (sick!) a prowadząc rozmowę sprawiał wrażenie, że chce mnie obrazić... Po mojej rozmowie zaczekałem na osobę która była po mnie aby zapytać jakie ona miała wrażenie (nie mogłem uwierzyć w to, co miało miejsce) - opinia była jeszcze gorsza...
Nie polecam komukolwiek kontaktu z tą firmą. A ja cieszę się, że ich olałem już po tej pierwszej rozmowie.
2
halinka 2015-03-31 12:31:44
nie rozumiem kandydat trochę twojego podejścia do rozmowy kwalifikacyjnej, poszedłeś tam żeby być oceniony i sprawdzony ale nie ty powinieneś oceniać rekrutera. może nie wiesz ale częstoi rekruterzy robią takie eksperymenty żeby sprawdzić twoje reakcje, może to wszystko było zaplanowaną strategią, pomyśl proszę
emka 2015-04-08 12:55:51
Witajcie,
ostatnio byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej i generalnie żenadą jest to, że pytają o kwestie macierzyństwa i tak dalej. Można nie odpowiadać na pytanie,jeśli się nie chce, ale to jest jakaś masakra.Jak firmie tak zależy na tym,żeby pracownice nie miały dzieci,to niech facetów tylko zatrudniają...po rozmowie miałam straszny niesmak, prawdę mówiąc.
Druga sprawa. Hasełko kierownika,który przeprowadzał rozmowę''Jak pracownik się owala,to ja absolutnie nie dam mu wolnego''. Przepraszam bardzo, co to znaczy owalać się? I mimo,że ktoś ma umowę o prace, to też nie da wolnego? Jakiś Hitler,nie kierownik, ludzie to nie roboty!!!
1
maciek 2015-04-15 19:58:31
Faktycznie, nie powinni pytac o sprawy prywatne, ale o tyle dobrze, że nie trzeba odpowiadać, chociaż pewnie jest się wtedy skreślonym. O jeszcze jakieś dziwne rzeczy pytali?
rumi 2015-04-29 23:58:33
Europharma jest firmą zajmującą się kompleksowo zagadnieniami dotyczącymi rynku usług medycznych. Młodzi ludzie chętnie aplikują na wolne w niej stanowiska
halin 2015-08-03 18:07:51
Pracowałam przez chwile w tej firmie. Nie napisze co się tam działo bo nie bije się leżącego. Duża rotacja, brak szacunku, brak współpracy. Nawet bezpośredni kierownik narzekał na firmę.
judyta 2015-08-30 02:56:52
no nie, ta jedna opinia mnie bardzo zaniepokoiła, jeśli na rozmowe kwalifikacyjnej pada pytanie, czy chciałabym mieć dziecko czy nie, tak jak jedna z was tutaj napisała to faktycznie trochę nie halo... a szkoda bo słyszałam, że wypłaty są całkiem spoko i że nawet ludzie się w miarę ze sobą zgrywają w pracy
1
rozczarowany 2015-10-02 11:20:54
Witam, kilka dni temu byłem na rozmowie w Europharmie, rozmawiałem z dwoma paniami(Ewa Antosik, drugiej pani nazwiska nie pamiętam), zanim poszedłem tam dogłębnie poczytałem tutejsze opinie o firmie i w trakcie rozmowy poruszyłem ten temat o czym napisze w dalszej części:),zaczne od tego,że na wstępie niemile zaskoczyło mnie to,że przy wejściu z zewnątrz nie ma żadnej tablicy informującej że mieści się tu ta firma(firma mieści się w kamienicy,która w całości-wszystkie piętra jest zagospodarowana na potrzeby firmy-każde piętro to inny dział itp.),na domofonie nie ma też żadnej informacji oprócz dwóch karteczek z napisem0 sekretariat i drua kartka z numerem piętra),żeby wejść do budynku trzeba zadzwonić a wtedy pracownica firmy schodzi i otwiera kluczami wejście i to samo dzieje się,gdy chce się wyjść z kamienicy-ulica Krzywa 6 w Katowicach, jeszcze jakaś część archiwum mieści się w innym budynku na terenie Katowic, byłem w szoku... budynek bez oznaczenia jakby jakiś "Fort Nox" brakuje tylko strażników:),no zaskoczenie totalne taka konspiracja że szok....jak zapytałem osobe która mnie prowdziła na rozmowe czemu taka maskarada z tym budynkiem,to usłyszałem tonem lekceważącym i ironicznym,że "jak ktoś wie gdzie i po co ma przyjść to nie potrzeba afiszowania się z nazwą firmy na zewnątrz budynku....".Podczas rozmowy wspomniałem o wielu negatywnych opiniach o firmie i usłyszałem od młodszej pani,że te opinie napisały osoby,które zostały zwolnione za uchybienia w pracy i w ten sposób odreagowują swoje frustracje i stwierdziła że pracując w tej firmie 7 lat nie zauważyła aby ktokolwiek z pracowników skarżył się na złą atmosferę i nierówne traktowanie,kapusiostwo itp. itp.Firma zatrudnia dużo osób na tzw. staże po których rzekomo zatrudnia osoby na stałe, obie panie również solidarnie przyznały,że świadomie i zgodnie z prawem wykorzystują to,że w trakcie umowy o staż(umowa z Powiatowym Urzędem Pracy,gdzie przez 6 m-cy pośredniak wypłaca tzw. stypendiu w kwocie ok.800 zł netto)zatrudniają osoby nie ponosząc kompletnie żadnych kosztów przez PÓŁ ROKU,stażysta w tym czasie wykonuje wszystkie obowiązki na pełny etat na równi z pracownikami zatrudnionymi na umowę o prace z o wiele wyższym wynagrodzeniem...Z mojego prawie 25 minutowego pobytu w firmie dało się zauważyć grobową ciszę w biurach taką,że można by usłyszeć pierdnięcie motyla oraz mijając pracowników dało się wyczuć w mojej ocenia nieprzyjazną atmosferę ...
medyk 2015-10-02 14:27:22
@rozczarowany też śledzę losy tej firmy od pewnego czasu, nawet zastanwiałam się nad rekrutacją bo w innej branży mi nie idzie, a kiedyś studiowałam rok zbliżony kiedrunek do profilu firmy, co do stażu za 800zł to niestety, ale to wygląda tak w calej Polsce to urząd przyznaje na to pieniądze nie firma, oni i tak robią łaskę, że kogoś w ogóle biorą na jakiekolwiek stanowisko, śmieszy mnie trochę tylko ta "konspira" bo zarejestrowaniu w KRS-ie są, stronę mają.. trochę dziwne :)
rozczarowany 2015-10-07 18:15:40
medyk- no niestety masz racje,że całej Polsce jest tak samo z tymi stażami i że formy na tym korzystają jak tylko się da...., z tą "konspirą" też tego nie rozumiem...., pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, może firma ma jakiś konkretny powód a może zwyczajnie żal im kasy na szyld z nazwą firmy itp. :)))
1
alicaj 2015-11-01 19:51:10
cześć, znalazłam ogłoszenie, że szukają osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego b2b. samo ogłoszenie jest ciekawe, bo proponują wynagrodzenie podstawa plus premia, szkolenia itd. jednak po przeczytaniu opinii sama nie wiem co mam myśleć. nie wspomnieli też jaką dają umowę, a to dla mnie ważna informacja.
wrocław 2015-11-26 14:04:50
Witam, ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu, gdzie od niedawna jest główna siedziba firmy. Czytając negatywne komentarze jestem niezwykle zaskoczony i trochę zagubiony, bo nie mam pojęcia co myśleć teraz o Europharma Alliance. Biuro znajdujące się przy ulicy Kukuczki oraz ludzie tam pracujący, nie wzbudzili jakichkolwiek podejrzeń z mojej strony. Pytanie więc do osób, które się spotkały z firmą, jak wygląda praca w EuroPharma Alliance na prawdę i czego mogę się spodziewać? Czy negatywne komentarze nie są w głównej mierze niczym innym jak szansą do wypowiedzenia swojej frustracji i zemsty spowodowanej nieudanym stażem pracy w tej firmie, czy rzeczywiście warunki tam pracujące nie dadzą mi szansy na rozpoczęcie kariery? Czy ktoś pracował na stanowisku Przedstawiciela B2B i może się wypowiedzieć? Będę wdzięczny za opinie osób na prawdę zorientowanych w temacie.
rumi 2015-11-26 18:24:57
nie wydaje mi się , aby w EuroPharmie naprawdę było tak , źle jak to staracie się przedstawić. Wręcz przeciwnie moim zdaniem panuje tutaj zarówno dobra atmosfera jak i trzeba przyznać , że warunki pracy jakie firma oferuje są dobre. W tej chwili mówię to na przykładzie ich oferty dla przedstawicieli handlowych
wrocław 2015-11-26 19:10:14
rumi, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś obecnym/przeszłym pracownikiem Europharmy? O jakich warunkach (zarobkach) mówisz? Proszę, jeśli jesteś w kadrze zarządzającej, nie odpowiadaj. Jeśli natomiast szczerze wtrącasz się do dyskusji, napisz coś więcej, będę niezmiernie wdzięczny
Poli 2015-11-28 21:52:23
Europharma szuka przedstawicieli handlowych do pozyskiwania nowych klientów, fajna branża :) Podobno zarabia się spokojnie po wyżej średniej krajowej, tak słyszałem kolego
romek 2015-12-01 02:02:05
@Poli tylko chyba nie ma już nigdzie od nich oferty? wydaje mi się, że teraz po świętach bedą kogoś szukali, ale nie wiem czy nie trzeba mieć uprawnień.
klakier 2015-12-03 12:13:15
no tak, po świętach nowy rok i nowe budżety to można poszaleć i na pewno będą jakieś rekrutacje nowe, firma wielka i się rozwija więc na pewno tak będzie
ByłyPracownik 2016-01-03 15:44:13
Witam! Z całego serca NIE polecam tej firmy! Byłam tam zatrudniona przez prawie rok i powiem wam że jest to czysta masakra! Szefostwo gburowate i bezczelne jak i ludzie którzy siedzą na tym samym piętrze co szefowa. Szefostwo ma takie kaprysy i wymagania że to jest porażka (pracując na sekretariacie musisz np jeździć z ich prywatnymi samochodami na myjnie albo zmieniać im opony) Atmosfera jest wręcz grobowa. Jako tako przyjemniej było jeszcze w dziale badań ale tam też atmosfera i podejście do pracownika pozostawiało wiele do życzenia. Zwalniają ludzi za byle g.....!!! Jeszcze raz serdecznie nie polecam tej firmy
3
medyk 2016-01-03 19:35:28
nie musza miec jakiejs strony nawet internetowej czy tez szyldow,banerow, liczy sie to by firma byla uczciwa, z szacuniek traktowałaswoich pracowników.
masiek 2016-01-08 02:57:40
Tak szczerze powiedziawszy to zastanawiam się jakie pieniądze we wrocławiu alternatywnie można zarobić na stanowisku operatora maszyn ale nie u nich? Coś koło 3500 do ręki będzie chyba...
rozczarowany 2016-01-08 19:38:28
ByłyPracownik-no proszę.....napisałem w moim komentarzu j.w. o wyczuwalnej nieprzyjaznej atmosferze mimo,że moja obecnośc tam trwała tylko jakieś 20 minut:)), kapusie,lizydupy zawsze będą chwalić tą firme....
34r 2016-01-10 14:04:49
no wiecie co ja widzialm ze teraz w firmie EuroPharma Alliance Sp. z o.o. potrzebuja do pracy magazyniera, operatora maszyn we Wroclawiu jakby ktos byl chetny
Maras 2016-01-24 16:20:49
Witam

może ktoś wie gdzie dokładnie pod wrocławiem ma powstać fabryka europharm alliance? biuro mają na kukuczki a gdzie fabryczka?
Hmm 2016-01-24 16:23:53
@34r odnośnie tego magazyniera we Wrocławiu to widzę, że trzeba mieć minimum średnie wykształcenie, a w ogóle to najlepiej jakby było wyższe. Do tego trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia UDT do obsługi sprzętu transportu wewnętrznego (wózki jezdniowe podnośnikowe) i doświadczenie w ich obsłudze. Trzeba przyznać, że chyba pierwszy raz się spotykam z takimi wymaganiami. Pewnie za to zarobki są dobre...
cinek 2016-02-17 18:06:51
Hmm, to chyba pierwszy raz szukasz pracy. to normalne ogłoszenie na magazyniera z uprawnieniami na wózek - minimalne wymagania. Kokosów się nie spodziewaj 2300-2500 na start maks.
judyta 2016-02-23 15:57:54
to i tak bardzo dobre pensje, niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna, bo razem z moim chłopakiem sprawdzaliśmy, że już kogoś przyjęli. dalej szukamy pracy na gowork, bo tutaj dają świeże info o ofertach
sparta 2016-02-28 18:41:53
Wydaje mi się, że ostatnio nie pojawiają się oferty pracy u nich @judyta, bo po prostu wszystkim odpowiadają warunki pracy jak i te zarobki, zwłaszcza przez te dodatkowe premie, które miały byż przyznane w tym roku.
Były Pracownik 2 2016-03-12 11:35:39
To co się tam dzieje to porażka. Szefostwo tak wszystkich do siebie zraziło że nawet ciężko umówić samochody na myjnie :D Wszyscy maja ich dość. Procesy z byłymi Wykonawcami bo nie chce im zapłacić. Traktują ludzi jak g.... Wieloletni pracownicy się ich boją.
3
byly pracownik zapewne nr 9999 2016-03-15 10:37:51
Porazka to malo powiedziane. Pomijajac juz fakt procesow, przekretow, problemów z wypłacaniem pieniedzy klientom (co sprawia cudowne warunki do pracy) to mozna jeszcze dodac zero szacunku do pracowników. Jeśli sie szanujesz (chociaż troche) to zaufaj i nie wysylaj tam cv. Szkoda zdrowia (serio - ludzie nie raz skonczyli w szpitalu z powodu widzimisie Szefostwa), a co mądrzejsi uciekają bez slowa jak tylko zobaczą co się tam dzieje (potwierdzony przypadek!).
Lot 2016-04-09 14:43:33
Oj nie wydaje mi się by były jakieś przekręty w tej firmie, a jeśli już są to pewnie nawet kierownictwo tym nie wie. No ja mam nadzieję, że jest dobrze, bo idę niedługo na rozmoę na specjalistę do spraw kontroli jakości. Wymagają tylko 2 lat doświadczenia, a w innych firmach ponad 3.
były pracownik 2016-04-17 14:54:25
Mam wrażenie że na tym forum aktualnie mowa o 2 różnych firmach. Europharma w katowicach to nie to samo co EuroPharma Alliance we wrocławiu
r55 2016-05-09 21:26:43
@Lot mozna tez sporbowac sie do nich załapac jako operator maszyn we Wroclawiu oferowana jest praca przy obsłudze nowoczesnych maszyn produkcyjnych umowa o pracę,atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia poza płacowe
Zostaw swoją opinię o Europharma Sp. z o.o. - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europharma Sp. z o.o.