ROKA

Opinie o ROKA

anonim 2011-05-20 18:59:53
pracowalam 1 rok , [usunięte przez moderatora] zeruja na ludziach, ciekawe co robia z kasa. [usunięte przez moderatora] wymagaja tylko nie placa. duza rotacja pracownikow. firma nie godna polecenia. tak jak inne firmy -zaklady pracy chronionej mam na mysli firmy sprzatajace.
Mateusz 2011-12-30 15:50:51
Pracowałem tam ponad rok . Jest to [usunięte przez moderatora] firma . [usunięte przez moderatora] . Jeśli ktoś nie musi iść tam do pracy to zalecam wybić sobie tą firmę z głowy . Ciągle nowe obowiązki a wypłatę jak b mogli to by całą zabrali . [usunięte przez moderatora] Wynagrodzenie to najniższa krajowa . Jak ędziecie potrzebowali zaświadczenia to będziecie musili
opominać sie przez ponad tydzień
natasza 2012-10-16 10:10:37
Witam wszystkich wybierających się na rozmowę do tej firmy w sprawie pracy koordynatora w Warszawie.
Śmieszna firemka w mieszkaniu zawalona środkami czystości
Dyr handlowy patrzacy z gory....Miałam wrazenie ze tylko szuka aby sie czepnąc czegos w cv badz doswiadczeniu.
jesli macie wyzsze niz 2000 netto oczekiwania finansowe mozecie sobie darować do tego trzeba miec własny samochod ...za który firma proponuje ekwiwalent w wysokosci 500 zł:(

Szanujmy sie....
Pozdrawiam
Dyr. handlowy 2012-12-11 14:00:39
Witam Panią serdecznie,
nie ukrywam, że ma Pani rację, co do wysokości wynagrodzeń jakie były Pani proponowane, natomiast nie rozumiem Pani wypowiedzi w części dotyczącej rozpatrzenia życiorysu, ponieważ jest to standardowa procedura, czego niestety Pani nie zrozumiała. Z przykrością informuję, iż nie była Pani odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Życzę powodzenia i dalszego szacunku dla samej siebie.
Pozdrawiam
Dyr. handlowy
Dorcia 2013-11-07 10:24:03
Witam!!

Pracowałam w Roka w Piotrkowie Tryb w ochronie. Firma wypłacalna, jeżeli wynegocjujesz warunki pracy i płacy. to się wywiązywali, wynagrodzenie wypłacane terminowo. nie płacili dużo lecz solidnie. Jeżeli podejmuje się pracę nie obiecują gruszek na wierzbie, uważam, że są solidni. Jedynie problem miałam z dojazdami więc szukam teraz w Warszawie z zamieszkaniem. Jeżeli będą mieć odpowiednia ofertę pracy dla mnie chętnie podejmę pracę.
Jako firmie mogę dać ocenę SOLINA FIRMA
agnieszka 2015-04-27 14:59:10
pracowałam w Warszawie ponad rok, płacą mało, ale są wypłacalni, praca nie była ciężka jak w innych tego typu firmach, głównie sprząta się biura, nie ma szpitali. Pracownicy w oddziale uprzejmi i kompetentni. Młody dyrektor pomimo wieku ma głowę na karku i jest wyrozumiały generalnie polecam do momentu znalezienia czegoś lepszego
Henryk N. 2015-05-28 10:22:40
ja pracowałem w Roka oddziale w Warszawie, sprzątałem teren zewnętrzny na Nowogrodzkiej, pieniądze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale woda była w lato zawsze, ubranie używane ale wyprane dostałem, jak się trafiła robota dodatkowa to zawsze coś się dorobiło ale też marne pieniądze, za leki ooddawali to trzeba przyznać, pracowałem w kilku takich firmach, ogólnie nie ma co narzekać, nie jest źle
tumaluba 2016-05-19 22:43:29
Jest też możliwe zatrudnienie jako koordynator ds. usług @landa. Wymagane jest prawo jazdy kat. B, zdolności organizacyjne i interpersonalne a także umiejętności z zakresu obsługi klienta. Fajnie, że nie trzeba mieć doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o ROKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKA