ROKA

Opinie o ROKA

anonim 2011-05-20 18:59
pracowalam 1 rok , [usunięte przez moderatora] zeruja na ludziach, ciekawe co robia z kasa. [usunięte przez moderatora] wymagaja tylko nie placa. duza rotacja pracownikow. firma nie godna polecenia. tak jak inne firmy -zaklady pracy chronionej mam na mysli firmy sprzatajace.
Mateusz 2011-12-30 15:50
Pracowałem tam ponad rok . Jest to [usunięte przez moderatora] firma . [usunięte przez moderatora] . Jeśli ktoś nie musi iść tam do pracy to zalecam wybić sobie tą firmę z głowy . Ciągle nowe obowiązki a wypłatę jak b mogli to by całą zabrali . [usunięte przez moderatora] Wynagrodzenie to najniższa krajowa . Jak ędziecie potrzebowali zaświadczenia to będziecie musili
opominać sie przez ponad tydzień
natasza 2012-10-16 10:10
Witam wszystkich wybierających się na rozmowę do tej firmy w sprawie pracy koordynatora w Warszawie.
Śmieszna firemka w mieszkaniu zawalona środkami czystości
Dyr handlowy patrzacy z gory....Miałam wrazenie ze tylko szuka aby sie czepnąc czegos w cv badz doswiadczeniu.
jesli macie wyzsze niz 2000 netto oczekiwania finansowe mozecie sobie darować do tego trzeba miec własny samochod ...za który firma proponuje ekwiwalent w wysokosci 500 zł:(

Szanujmy sie....
Pozdrawiam
Dyr. handlowy 2012-12-11 14:00
Witam Panią serdecznie,
nie ukrywam, że ma Pani rację, co do wysokości wynagrodzeń jakie były Pani proponowane, natomiast nie rozumiem Pani wypowiedzi w części dotyczącej rozpatrzenia życiorysu, ponieważ jest to standardowa procedura, czego niestety Pani nie zrozumiała. Z przykrością informuję, iż nie była Pani odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Życzę powodzenia i dalszego szacunku dla samej siebie.
Pozdrawiam
Dyr. handlowy
Dorcia 2013-11-07 10:24
Witam!!

Pracowałam w Roka w Piotrkowie Tryb w ochronie. Firma wypłacalna, jeżeli wynegocjujesz warunki pracy i płacy. to się wywiązywali, wynagrodzenie wypłacane terminowo. nie płacili dużo lecz solidnie. Jeżeli podejmuje się pracę nie obiecują gruszek na wierzbie, uważam, że są solidni. Jedynie problem miałam z dojazdami więc szukam teraz w Warszawie z zamieszkaniem. Jeżeli będą mieć odpowiednia ofertę pracy dla mnie chętnie podejmę pracę.
Jako firmie mogę dać ocenę SOLINA FIRMA
agnieszka 2015-04-27 14:59
pracowałam w Warszawie ponad rok, płacą mało, ale są wypłacalni, praca nie była ciężka jak w innych tego typu firmach, głównie sprząta się biura, nie ma szpitali. Pracownicy w oddziale uprzejmi i kompetentni. Młody dyrektor pomimo wieku ma głowę na karku i jest wyrozumiały generalnie polecam do momentu znalezienia czegoś lepszego
Henryk N. 2015-05-28 10:22
ja pracowałem w Roka oddziale w Warszawie, sprzątałem teren zewnętrzny na Nowogrodzkiej, pieniądze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale woda była w lato zawsze, ubranie używane ale wyprane dostałem, jak się trafiła robota dodatkowa to zawsze coś się dorobiło ale też marne pieniądze, za leki ooddawali to trzeba przyznać, pracowałem w kilku takich firmach, ogólnie nie ma co narzekać, nie jest źle
tumaluba 2016-05-19 22:43
Jest też możliwe zatrudnienie jako koordynator ds. usług @landa. Wymagane jest prawo jazdy kat. B, zdolności organizacyjne i interpersonalne a także umiejętności z zakresu obsługi klienta. Fajnie, że nie trzeba mieć doświadczenia.
ANA 2017-05-15 17:05
Oszukują na wynagrodzeniu.
Nie płacą za nadgodziny, kręcą z godzinami pracy a wymagania mają nie wiadomo jakie.
Do biura w warszawie nie można się do dzwonić i nikt nic nie wie nigdy, obiecują złote góry a wychodzi figa z makiem.
Krętacze - Oszuści i Złodzieje.
Nie polecam pracy u nich.
Terenia 2017-05-21 09:37
Potwierdzam.
Jest źle, delikatnie mówiąc.
Z takie wymagania i pieniądze sami sobie niech harują.
Mówią co innego a płacą jak chcą i ile chcą.
Jola 2017-05-24 17:21
Przełożenie zero kultury mają.
Do mnie wysłała SMS-a jakąś nowa kierownik że jest moim nowym przełożonym.
Wydaje mi się że przełożony powinien przyjechać i się przedstawić tak jak poprzedni.
Dziwna firma co miesiąc nowy kierownik i nic dziwnego że ludzie mają gdzieś taką pracę za takie pieniądze.
Ja też tylko miesiąc i dam sobie spokój z tą firmą.
T 2017-06-06 17:53
Teraz też jest młody dyrektor i też ma poukładane w głowie ale za dużo wymaga od swoich kierowników.
Kierownik musi być księgowym,rachubą,kadrowym.
Fajny chłopak był u niego kierownikiem który miał poukładane też w głowie,pracował kiedyś u mnie jakiś czas.
Wymył posacki wykładziny, naprawdę było widać że zna się na robocie ale zabrali mi go twierdząc że potrzebny jest do innych celów.
No cóż słuch po nim zaginął choć widziałam go raz kiedyś i twierdzi że roka to jest pomyłka i nie widzi przyszłości w firmie już.
W-wa 2017-06-19 16:14
Ja mam ich dość, ich krętactwa, oszukiwanie i wybielania się jacy oni są cudowni tylko inni są źli.
U mnie na obiekcie z końcem wakacji ich nie chce widzieć, biorę inną firmę renimowaną a nie jakąś firmę krzak.
Jeśli chcesz firmę sprzątającą to napewno nie wybieraj roki.
Są inne lepsze i renomowane a nie pospolite dzia......wo jak Roka.
Zostaw swoją opinię o ROKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKA