Pryzmat

Kusowo

Opinie o Pryzmat

Tomasz - były pracownik 2011-05-20 16:47:35
Firma w dużym rozkroku pomiędzy jakością, a oszczędnością. Ogromny potencjał i takie same problemy. Zakład rozpoczyna pracę nad zarządzaniem produkcją, aktywami i zasobami, a idzie mu to średnio. Miła atmosfera pracy, wysoki stopień integracji pomiędzy pracownikami, starają się wynagrodzić wszystkie typowe dla czasu i regionu minusy. Wyrób gotowy tworzony w oparciu o wiedzę i doświadczenie, zdobywane na przestrzeni lat, co pod względem jakości pozwala zakładowi konkurować z liderami branży (oczywiście w pewnych segmentach) oraz niweluje konsekwencje dość słabego zaplecza technicznego i formalnego. Praca dla ludzi młodych, chcących zdobyć doświadczenie, ze "zmysłem technicznym". Ocena końcowa - dostateczny, ze wskazaniem na dobry... Uwaga, jest to subiektywna ocena pracownika. Pozdrawiam zakład i życzę powodzenia,
Zostaw swoją opinię o Pryzmat - Kusowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pryzmat