logo MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży

Piaseczno

Opinie o MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży

LEKTOR 2013-10-30 17:01:08
Uwaga, bo (usunięte przez administratora) w Piasecznie nagrywa rozmowy z lektorami. Dłubie coś w telefonie, włacza nagrywanie. Nie można zglosić problemów, przedyskutować waznych spraw dla szkoly, bo wszystko traktuje jak zarzut. Kiedyś pracowało tu przyjemnie, dziś - nie polecam. Czekam tylko do końca umowy.
Była pracownica 2016-10-26 22:00:46
Po przejęciu szkoły przez nowych właścicieli zarówno atmosfera, jak i warunki pracy zmieniły się nieporównywalnie. Atmosfera bardzo sympatyczna, zgrany, pomocny zespół, nowa, kompetentna i zaangazowana metodyczka i szefostwo z ludzkim podejsciem, poczuciem humoru, wyrozumiali i otwarci na rozmowe. Mozna liczyc na ich wsparcie i zwracac sie z kazda sprawa. Polecam.
Zostaw swoją opinię o MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży