Opinie o Glassolutions Polska w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Glassolutions Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glassolutions Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glassolutions Polska w Pruszków

Maciej

Hej ludziska w firmie sa maszyny cnc ?? Szukam pracy jako operator Cnc polecacie ta firme czy moze szukax czegos innego ??

To ja.

Ile jeszcze osób odejedzie z biura? Niedługo zostanie tylko Królowa, Król i ich dwór.

zainteresowana
@To ja.

zamierzam złożyć cv, ale jak widzę o się dzieje na forum, to mam pewne obawy. Możecie coś więcej powiedzieć o pracy w biurze, nadgodziny, stres itd. zarobki

Bąk
@zainteresowana

No właśnie biuro ma najgorzej. Marne zarobki, nadgodziny nie płatne. Robisz wszystko co nie jest twoim obowiązkiem. Porażka totalna. Ciągły stres i spychologia.

Show must go on!

Króla już nie ma

Hanna
@zainteresowana

Od Twojego komentarza minęło kilka miesięcy, zastanawia mnie czy zdecydowałaś się rekrutować na wybrane stanowisko lub podjęłaś w tym czasie zatrudnienie w firmie? Jeżeli tak, podziel się z nami jak wyglądał proces rekrutacji.

Bob

Tak idzie do glasskon.

Czekamy na kolejne zmiany, żeby było co komentować

Ok

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Glassolutions Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Zaciekawiony

Czy potwierdza się że (usunięte przez administratora)odchodzi z firmy???.

@Zaciekawiony

Są dwie opcje: albo zostanie albo odejdzie!! A teraz na poważnie nie macie już ciekawszych tematów niż czerwony kask?????

Darek

Nie uda sie wszystkim dogodzić ale najważniejsze, że firma ma dobrą opinię!!

Jar-osław

Tego miejsca nie polecę nawet swojemu wrogowi na każdym szczeblu czy to biuro czy hala. Brak zarządzania!!! Kierownicy bez kompetencji. Inżynierowie bez studiów technicznych. (usunięte przez administratora) Bałagan wszędzie w dokumentach w procesach jeden wielki CHAOS. Częsta rotacja nie bez powodu. Codzienne sytuacje nadają się tylko na zgłoszenia do PIP. Ludzie na hali bardzo kompetentni znają się na swojej pracy lepiej niż nie jeden kierownik ale z co z tego gdy nie mogą liczyć na żadne wsparcie. Zarządzanie jest żadne tam sprawy idą do przodu bo ludzie poprostu to pchają. Jakby zwolnili wszystkich kierowników pewnie lepiej praca by szła. Przerażający i rażący jest brak szacunku do pracowników w Glass Pruszków- NIE POLECAM!!!

@Jar-osław

Zdaję sobie sprawę, że najłatwiej jest krytykować, marudzić, nsrzekać. Jeśli dodatkowo schowamy się za zmyślonym nickiem, to już w ogóle występuje tak zwana "huldjdusza piekła nie ma". Moze jednak warto wznieźć sie tz level wyżej i zauważyć to co cechuje dobrą i pożądną firmę. Nawiązując do wypowiedzi przedmówcy "że ludzie na produkcji kompetentni, znają się" - dodał bym tylko to ilu jest ludzi ze stażem powyżej 10 lat oraz ilu jest tych co postanowili odejść i wrócić..... Nagle okazuje się, że ten diabeł nie jest taki straszny.

zone

Tak potwierdzam brudne szafki po prostu (usunięte przez administratora) pracowników fizycznych traktuje się nieuczciwie. za 1800 normalny człowiek chcący utrzymać rodzine nie będzie tu pracował chcesz zarobić 2500 przychodz w sobotę i niedzielę. Zarządzanie w tej firmie powinno "wejść" na wyższy poziom,śmierdzi chemią na hali.Nawet ukraina tam nie chce pracować.

H&M

Koleżanko lub kolego. Podpisujesz się moim nickiem. Nie ładnie tak podszywać się pod kogoś. Z poważaniem

Obserwator OBWE

Brak planowania produkcji na każdą maszynę i nie chodzi tu o złą pracę planistów, bo dają z siebie 100 procent. Chodzi o brak infrastruktury informatycznej w planowaniu. Mamy 21 wiek, w innych firmach używa się systemów typu MES, a u nas wszystko w Excelu. No i ciągłe poganianie zleceń lub trzymanie ich do ostatniej chwili. Dodatkowo jest bardzo mało ludzi na produkcji. Jest akcja ściągania inzynierów, jakościowców na pierwszą linie frontu bo sytuacja jest alarmująca.

Obserwator OBWE

(usunięte przez administratora) Kultura pracy jest na bardzo niskim poziomie. W firmie nie ma stabilności zatrudnienia. Możesz zostać zwolniony z dnia na dzień tylko dlatego, że zakład nie przynosi zysku. Proces produkcji szkła jest ciekawy, ale atmosfera i chaos powoduje, że praca tutaj staje się smutnym obowiązkiem.

Budyń
@Obserwator OBWE

Zgadzam się ale jak kierownicy zmian niewiedza o niczym a połowa brygadzistow ma wszystko w (usunięte przez administratora) to brak atmosfery do pracy. Dyrektor i kierowniczka nic z tym nierobia.

Kura
@Budyń

No właśnie dyrektor chciał coś zrobić byli u niego na dywaniki a jak wyszli to smiali się z niego, bo co im może zrobić hahaha.

Łukasz
@Budyń

Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić atmosferę? Praca w przyjaznym otoczeniu ma duże znaczenie dla pracownika. Napisz coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Czy pracodawca oferuje system premiowy? Na stronie https://glassolutions.pl/pl/kariera nadal są poszukiwani pracownicy od pracy na produkcji w różnych lokalizacjach. Czy ktoś będzie aplikował?

KON

Witajcie otwiera się nowy zakład przetwarzania szkła w okolicy Pruszkowa ktoś będzie chętny do pracy? Jak coś to proszę o namiary do siebie a dam więcej info. Pozdrów IZO

Aldi
@KON

Witam. Jestem zainteresowany. Pracuje obecnie w Pilkingtonnie w Skierniewice.

Aldi
@KON

Jakieś namiary do ciebie

Joanna

@KON, mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Czy to będzie oddział firmy i dlatego piszesz w tym wątku? Jeśli nie, w takim razie nie jest to odpowiednie miejsce do reklamowania innej firmy. Czy ktoś z użytkowników forum był na rozmowie rekrutacyjnej na przedstawione poniżej stanowiska? Jeśli tak napiszcie jak wyglądała rozmowa o pracę i czy była trudna do przejścia?

Joanna

Na stronie firmy Glassolutions Polska w zakładce kariera są aktualne oferty pracy na stanowisko pracownik linii produkcji w oddziałach w Barczewie, Jaroszowcu, Szczecinie, Lubartowie, Poznaniu i Szczecinie. Pracodawca oferuje pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, rozwój osobisty, zatrudnienie w miłej atmosferze i zgranym zespole, świadczenia pracownicze, fundusz socjalny i ubezpieczenie na życie. Link do aplikacji https://glassolutions.pl/pl/kariera Czy ktoś z użytkowników forum jest zainteresowany tą rekrutacją? Czekam na Wasze opinie.

Xxxx

Pewnie pomysł leszcza

Barczewo
@Xxxx

Glassolutions Barczewo pozdrawia ????

Joanna

@Luckyman, jakie obecnie zajmujesz stanowisko w firmie Glassolutions Polska? Co możesz napisać na temat obecnych warunków oferowanych przez pracodawcę? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami związanymi z pracą dla tego pracodawcy. Czy według Ciebie obecnie pracodawca oferuje konkurencyjne zarobki?

guardian glass

Witam Panie i Panowie Już za 2-3 lata jest planowanie otwarcia nowego zakladu przetwourstwa szkla guardian glass w parzniewie ale najpierw otwarcie nowej huty szkla :)

Luckyman
@guardian glass

Skąd ta informacja ? Nigdzie nie mogę znaleźć w necie...

Guardian glass
@Luckyman

Informacja jest prosto z Częstochowy oficjalnie jeszcze nic nie poszło w świat ale kierownictwo o tym mówi tzn. Kolega kier. Z często dzwonił do mnie czy nie exe zainteresowany przejściem do nich bo pracuje w branży Warszawa, :)

Luckyman
@Guardian glass

Poczekamy zobaczymy. Jeśli będą konkurencyjne zarobki myślę że firma nie będzie miała problemu ze znalezieniem fachowców z tej branży ????

Joanna

@Guardian glass, możesz napisać coś więcej na temat planowanego rozwoju firmy Glassolutions Polska? Może posiadasz również wiedzę na temat obecnych warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla osób, które chcą aplikować na wolne stanowiska u tego pracodawcy.

Joanna

@Luckyman, czy posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w firmie Glassolutions Polska? A może jesteś osobą, która aktywnie poszukuje informacji o tym pracodawcy? Jeżeli poszukujesz informacji to czy zastanawiałeś się nad aplikacją na wolne stanowiska pracy w firmie Glassolutions Polska? http://glassolutions.pl/pl/kariera

Joanna

Obecnie firma Glassolutions Polska prowadzi rekrutację na stanowiska pracowników produkcji w kilku swoich zakładach http://glassolutions.pl/pl/kariera Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na, powyższe oferty pracy? A może ktoś z obecnie pracujących osób jako pracownik produkcji mógłby wypowiedzieć się na temat warunków i atmosfery pracy w firmie Glassolutions Polska? Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Glassolutions Polska - Pruszków

• Jak się pracuje w Glassolutions Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Glassolutions Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glassolutions Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glassolutions Polska