Opinie o Glassolutions Polska w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Glassolutions Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glassolutions Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glassolutions Polska w Pruszków

Jak sytuacja w pandemii? Trzyma się zakład? Odczuwacie to?

Andel

Niespecjalnie, pracy jest sporo, ludzie są, pracują, siła i zdrowie jakoś dopisuje. nie wiem co bym miał tutaj więcej dodać jak zapytasz o coś konkretnego to odpowiem

Bananowysong

Trzyma się trzyma i to nieźle

@Andel

Wystarczy popatrzeć, w innych miejscach często cięcia etatów, a u nas przyjmują.

Rost
@Bananowysong

właśnie też to ostatnio zauważyłem że u was niezmiennie jakieś nowe oferty się pojawiają, a gdzie indziej to od roku już ciężko cokolwiek szukać

Rost
@Bananowysong

tylko dostać się tutaj to też nie taka najłatwiejsza sprawa, ale będę próbował niedługo jak tylko moja sytuacja się wyklaruje

@Rost

Powodzenia zatem

Filip
@Rost

A czemu nie jest łatwo się dostać? taka ciężka rekrutacja???

Siwy

Panowie i panie, co myślicie o naszym kierowniku "ŁYSYM" ?

Ezzio
@Siwy

Siwy, nie prowokuj, bo o tobie sobie zaraz pogadamy

heh
@Ezzio

tak jakby jeszcze było o czym mówić.. szkoda czasu na kogoś takiego i słów też szkoda

Hosal
@Ezzio

I chyba się wydało kto kryje się pod nickiem "EZZIO" Czy to twoja stara ksywa z Kielc ?

Wut
@Hosal

O proszę mamy tutaj nawet wróżbite Macieja, niesłychane. masz jakiś podgląd na komputery?

Ezzio
@Hosal

Nie? To postać z Assasina, tylko z dodatkowym z, bo mi się pomylił i myślałem, że tak się to pisze. A w Kielcach to byłem tylko przejazdem.

Jakie są mocne strony pracodawcy Glassolutions Polska?

Karo

To że warunki pracy są w porządku, to tak chyba przede wszystkim, zakład jest uczciwy.

Karo

No i atmosfera też robi swoje

@Karo

a jak zarządzający firmą? w porzadku ludzie?

Remmy
@Karo

Ale archeolog, watek sprzed roku wykopał ;) ale zgadzam się z tym co napisałeś

Zozol
@Remmy

no skoro nikt nie odpowiedział a pytanie jakby nie patrzac dosc wazne i rzutuje na przyszle wybory kandydatów. chociaz te opinie to tak na dwa razy. najlepiej sie samemu przekonywac jak jest a nie polegac tylko na ocenie innych. takie jest moje zdanie

Darek
@Zozol

Czyli mówicie że warto tak? patrząc aktualnie, mamy właściwie marzec. jeśli się będę chciał zatrudnić to będzie to dobra decyzja?

Rekin
@Darek

ty chyba sam najlepiej wiesz jakie są dobre decyzje dla ciebie???? przeciez nie będa za ciebie inni wybierać ani pracowac. ty sam musisz tego chciec i to zrobic. nie ma tu zadnej filozofii

Darek
@Rekin

Oczywiście, że deycyzję sam podejmę. Pytam po prostu o ewentualne rady i wrażenia, a z tą wiedzą zrobię już to co tam uważam.

Lukas

Gdzie mieści się główna siedziba firmy?

Marvel

W Jaroszowcu oczywiście. Tam centrala i wszystkie biura

@Marvel

Czyli wszystkie pozostałe to już tylko produkcje? nie ma biur nigdzie indziej?

Marvel
@Lukas

Mam taką propozycję dla Ciebie. wejdź sobie na stronę glassolutions . pl kliknij kontakt i tam wszystko masz zaznaczone nawet na mapie

@Marvel

Niegłupie ;) Ok, tak zrobię.

@Marvel

To powinna być pierwsza rzecz, którą osoby zainteresowane robią...

@Lukas

Zanim wejdziesz na goworka - wejdź na stronę, taki protip dla wszystkich, którzy mają problem ze znajdowaniem informacji :)

szpaku
@Mix

Ile pytań by to oszczędziło...ale chyba za dużo wymagasz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Glassolutions Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy produkcja tutaj różni się czymś od tej w Jaroszowcu?

real

W jakim sensie?

@real

No czy są produkowane jakieś inne rodzaje szkła, albo są inne stanowiska pracy?

ceasar

z tego co wiem to pruszków specjalizuje się m.in w szkłach grzewczych

@ceasar

Okej to już jakaś konkretna informacja, właśnie o to mi chodziło. A jaroszowiec w takim razie w czym się specjalizuje?

Benek
@ceasar

ogólnie produkcja na pruszkowie jest bardziej taka... zroznicowana tzn nie ma takiej monotonii są rózne stanowiska ogolnie jest spoko a czas dzięki temu szybciej leci

Hanek
@Benek

tzn masz na myśli tutaj że na pruszkowie jest więcej różnych stanowisk czy więcej ogólnie rzeczy do roboty?

Nowik

Szykuje się coś nowego na Pruszkowie?

Nowik
@Nowik

I gdzie prędzej będzie dla mnie miejsce, tu czy na Jaroszowcu?

@Nowik

Coś nowego, czyli? Nie do końca rozumiem co możesz mieć na myśli

@Nowik

Zależy na jakie stanowisko, wydaje mi się, że rekrutują na Jaroszowiec, więc jesli masz ten komfort, że możesz pracować albo tu, albo tu, bo to jednak kawał drogi od siebie jest...

Gox
@Mix

A gdzie są oferty na Jaroszowiec? Nie znalazłem.

@Gox

Na pracuj wtedy widziałem, ale wydaje mi się, że tylko jedną.

Belly

chyba ostatecznie nikt się nie dowiedział bo autor nie wrócił jak widać

Belly

myślę że faktycznie mogło chodzić o jakieś rekrutacje albo zmiany wewnątrzzakładowe

Belly

odpowiadając na to: rekrutacje to kwestia ruchoma. raz są raz ich nie ma, trzeba czekac. a co do zmian w zakładzie no to raczej nic się nie zapowiada

Daniel

Moja była praca, miła atmosfera, będę dobrze wspominał ten czas i ludzi :)

Milik
@Daniel

i po czasie jeszcze wpadasz o tym powiedziec? rzadko spotykana sprawa ale spoko

Daniel
@Milik

A tak mnie wzięło na wspominki heh

Milik
@Daniel

korzysta z tego portalu chyba wiecej ludzi niż do tej pory mi się wydawało . ale to spoko poczytać dobrze o firmie w której sie robi. to utwierdza ze wybór był dobry

@Milik

To chyba dobrze, nie? Przynajmniej jak rzucasz pytanie to nie odbija się echem od ścian, tlyko ktos odpowie

Werner

Trudno się dostać do Was do firmy? Myślę nad zatrudnieniem.

@Werner

to zalezy co masz swoja osoba do zaproponowania. doswiadczenie umiejetnosci uprawnienia jakies kursy dodatkowe?? wszystko sie liczy

@Werner

Nie jest tak łatwo. To nie jest taka o monotonna produkcja, gdzie stoisz 8g przy taśmie i coś tam odbębniasz. To praca ze szkłem, trudna i odpowiedzialna. Nie każdy się nadaje, raczej powiedziałbym, że wyjątkowe jednostki.

@Kamilos

aaa no trzeba uważać co by nic nie zwalić i nie potłuc bo wtedy to faktycznie kaplica trochę. wszystko w praniu wychodzi na początku pracy przy wdrożeniu

@Sobel

Trzeba się z nim przede wszystkim oswoić. Większość ludzi bez doświadczenia w tej kwestii nie potrafi się swobodnie obchodzić ze szkłem, w końcu to bardzo delikatny materiał, który nie tylko można zepsuć, ale i się zranić. Oczywiście jest to dostosowane tak, aby się to nie wydarzyło, ale mało kto na początku nie ma obaw przy obcowaniu ze szkłem

@Kamilos

czy ja wiem, ja tam strachu nie miałem przed rozpoczęciem pracy a ze szkłem mało co miałem do czynienia wczesniej

@Sobel

No dobra, ale Ty jeden nie wpływasz na ogólną tendencję.

Wiecie coś o potencjalnych przyjęciach do pracy?

Sen
@Kandydat

Sam się mozesz dowiedzieć szukając ofert na internecie, bo słuchaj może nie uwierzysz ale czasem sie tam pojawiaja

Goran

Na Pruszków nie, wiem, że do Jaroszowca szukają

Goran
@Kandydat

Ale chyba nie za bardzo to pomogło...

@Goran

No zdecydowanie nie urządza mnie Jaroszowiec skoro pytam tutaj, ale rozumiem że ofert nie wyczarujesz.. myślałem że może z wewnątrz coś wiadomo

@Goran

Ale próbowałeś, to i tak lepsze niż nic

Bruno

Czy Glassolutions to Glaspol, tylko pod nową nazwą? Bo gdzieś mi mignęło na tym profilu takie nazewnictwo

muszek
@Bruno

dokładnie

Karol
@muszek

ale że zmienili nazwe czy ona jest stosowana jakoś wymiennie? ja sie nie spotkalem z taka jeszcze nigdzie. dziwne rzeczy

muszek
@Karol

napisał, że działają "pod nową nazwą" co potwierdziłem, więc nie wiem skąd to pytanie. jak przeskrolujesz sobie forum to na pewno spotkasz się ze starą nazwą :)

Karol
@muszek

okej trochę źle sobie jakoś przeczytałem to zdanie i inaczej brzmiało w mojej głowie. nie ważne już kumam i doczytałem info

Patrycja

Ktoś wypisze ile jest aktualnie oddziałów w firmie?

@Patrycja

na stronie sg wszystko będziesz miała wypisane to nie takie trudne poszukać

Nizel
@Patrycja

ale chodzi o oddziały glassa czy ogólnie wszystkie oddziały? bo to też spora różnica

@Nizel

nie zmienia to faktu, że na stronie wszystko jest.

@Nizel

Glassulutions, piszcie pełną nazwę...te kilka liter was nie zbawi

yyy
@..

ale w czym problem z tym skrótem? zmienia to cokolwiek????

julu
@yyy

Tak jest inna firma o tej nazwie po co wprowadzać w błąd

Hm
@Patrycja

@Patrycja Ale oddziałów produkcji czy oddziałów centrali? bo to spora różnica

Zed

@Luis nie będziesz stratny . warunki są bardziej niż w porządku. jakby było inaczej to bym tu nie pracował

Zed
@Zed

zreszta jak sie sugerujesz opiniami to też zobaczysz ze są bardzo dobre

@Zed

to nie o to chodzi ze sugeruje sie opiniami po prostu rozwazam różne opcje i sprawdzam co kto powie

@Zed

ale dzięki za opinie na pewno pomoże

Luis

Hej jakie są warunki pracy? Przyzwoite?

lolek
@Luis

nawet bardziej niż przyzwoite.

@lolek

Warto się rozglądać za pracą tutaj w takim razie?

lolek
@Luis

to ja mam Ci mówił czy warto?? sam zdecyduj przecież to Twoje życie

@lolek

Nie w tym kontekście mi chodziło

@lolek

Chodzi o to, czy warunki pracy są współmierne do wykonywanych obowiązków, czy nie będę "stratny" i ogólnie czy ludzie są raczej zadowoleni czy nie

mixx

Pracował ktoś jako magazynier pracownik produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

Firma jest bardzo w porządku i godna polecenia. Zarobki dobre i zawsze na czas, nigdy nie było z tym problemu i podejrzewam że nigdy nie będzie. Co do pracy no to też nie wiem czy wolisz czy magazyn czy produkcje oba działy nie narzekają i robią swoje. Zależy też czy masz jakieś doświadczenie bo ono na pewno by Ci pomogło. Co do samej atmosfery no to wiadomo różnie bywa w końcu jesteśmy tylko ludźmi, raz jest lepiej raz gorzej, czasem sie ktoś z kimś pokłóci ale dorośli jesteśmy to trzeba dochodzić do porozumień, ogolnie jest okej, nie bez powodu też pracuje tu już kilka lat

?

a doświadczenie jest wymagane do pracy?

@?

Na linię produkcyjną nie jest wymagane.

?

okej, linia produkcyjna też by mnie na początek urządzała, a może kiedyś pójdzie się dalej

Rooss
@?

A co byś właściwie chciał tu robić??

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Glassolutions Polska?

Zorro

Ogólnie podejście liderów do pracowników jest w porządku.

@Zorro

a jeśli chodzi o liderów to są też awanse wewnętrzne?

care
@?

Zawsze są jakieś awanse wewnętrzne, ale to też lata pracy i doświadczenia musza być

@care

no to wiadomo przecież bez powodu się nie awansuje, chciałem tylko zapytać czy są takie sytuacje że faktycznie pracownik wewnętrzny awansuje

Ado

Co się robi konkretnie na tym oddziale? Chyba, że na każdym oddziale Glassolutions robi się to samo?

gomez
@Ado

Generalnie we wszystkich zakładach produkuje się szyby zespolone. W Pruszkowie są i linie do produkcji szkła hartowanego i laminowanego.

Ado
@gomez

Ale szyby zespolone do rozumiem każdego użytku? Nie jest tak, że jakiś oddział zajmuje się konkretnymi rodzajami

@Ado

Tak, do każdego użytku

Czy w firmie Glassolutions Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Reto

Tak glassolutions ma szkolenia dla pracowników całkiem niezłe w sumie

Nikt

czytałem gdzieś o czymś takim jak Glass School i to są chyba właśnie te pracownicze szkolenia początkowe

edo

proszę o informację w jakich godzinach się pracuje i na ile zmian

visit
@edo

pytasz teraz o produkcje?

@visit

tak, oczywiście że o produkcję

@edo

podbijam?

Jarek

Jak się teraz pracuje? Czy firma wprowadziła zmiany pod kontem sanitarnym?

Loco
@Jarek

Pracuje się w porządku. Co do zmian odpowiednich do obecnej sytuacji - oczywiście.

No
@Jarek

no w zasadzie to pracuje sie dokladnie tak samo jak wczesniej poza ta dezynfekcja itd no to obowiazki i praca ta sama

@No

no i nic tylko sie cieszyc ze ta praca jest i mozna zarobic normalnie

Dlaczego ludzie odchodzą z biura ? Coś jest nie tak z atmosferą?

Zielona
@Monika

Atmosfera jest jak najbardziej na plus w biurze. Poprostu zdecydowali się zmienić pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Glassolutions Polska - Pruszków

• Jak się pracuje w Glassolutions Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Glassolutions Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glassolutions Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glassolutions Polska