Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Klaudia

Uważacie ze nie szanują pracowników ?

Łał
@Klaudia

Przełożeni szanują tylko swoich pupilów, innych pracowników mają gdzieś głęboko. Atmosfera pomiędzy ludźmi też jest napięta przez niektóre persony...

Nie polecam. Pierwsza rozmowa przez telefon - nie dowiesz się nic odnośnie wynagrodzenia. Druga rozmowa zapraszają do siebie - dalej nic nie powiedzą odnośnie wynagrodzenia. Trzecia rozmowa dzwonią, wyjaśniają szczegóły wynagrodzenia i zapraszają do podpisania umowy ale słysząc o wynagrodzeniu wpadasz w śmiech i jednocześnie odkładasz słuchawkę bo wynagrodzenie na stanowisku operator maszyn produkcyjnych ZE WSZYSTKIMI PREMIAMI wynosi 2600zł na ręke. Czyli śmiech na sali za pracę na kilka zmian W TRUDNYCH WARUNKACH - PYLE.

Nareszcie

Na tradycji widac twarda reka nowego dyrektora zadzialala zamowienia ruszyly. Tylko co z inwestycjami i marketami????? Tutaj tez potrzebujemy sukcesow!!!!!!

Moc
@Nareszcie

Teraz markety a za chwile i za inwestycje sie wezma. Wreszcie ktos robi porzadek I rozwala ta klike ktora tylko oczekiwania co do kasy ma a wynikow brak. Tak sie zastanawialam jak dlugo zarzad bedzie tolerowal takie kolosalne spadki.

bez zartow
@Moc

Gwiazdka handlu jest nie do ruszenia nie badz naiwna bo tutaj dziala ochronka z samej gory to straty kazdej wielkosci sa akceptowane. Reszta gorace krzesla I krew sie leje.

Ceramika Paradyż sp. z o.o. poszukuję Dyrektora Sprzedaży Krajowej. Jakie zadania i cele będą postawione przed nowym Dyrektorem? Jakie są powody zmian na tak ważnym stanowisku firmy będącej liderem w swojej branży odnoszącej coraz większe sukcesy?

Dumna
@Kandydat

W mojej opinii jest to stanowisko strategiczne dla Ceramiki Paradyż.  Osoba obejmie zaszczytną ale bardzo odpowiedzialną funkcję w firmie z 31 letnimi tradycjami. Najważniejsze to zbudowanie nowego zespołu sprzedażowego dostosowanego do nowych realiów rynku. Ceramika Paradyż ma wpisane w swoje DNA zmiany i rozwój i to również musi mieć swoje odzwierciedlenie w handlu. Kluczowym aspektem pracy nowego Dyrektora to budowa zespołu zapewniającego najwyższy serwis klientów w rynku tradycyjnym, nowoczesnym DIY oraz inwestycyjnym. Zarządzanie pracą handlowców jest kluczem do sukcesu handlowego i wpływa na postrzeganie firmy w rynku. Odpowiednio wyznaczane cele krótko i długoterminowe w ujęciu tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym i rocznym, monitorowanie pracy handlowców oraz dbanie o pełne wykorzystanie systemu CRM. Planowanie wizyt, raportowanie, wskazanie szans i zagrożeń u poszczególnych klientów powinno być wpisane w naturę samego handlowca. Nowy Dyrektor to osoba otwarta na nowych klientów u których niewykorzystany dotąd potencjał zagwarantuje jeszcze większy sukces. Poszukiwanie nowych klientów i kierunków zbytu to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie.  Firma szuka najlepszego z najlepszych który swoją postawą wpisze się w wartości firmy.

Orzesz qwa
@Dumna

Justyna pojechalas teraz na całego. Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz. Co za piekny tekst, jakby ten gostek miał lecieć conajmniej na Marsa. Wyluzuj. uffff. Ależ piorunujące wrazenie na mnie to zrobiło. Nie mam pojęcia jak się podnieść po tej oratorskiej popisuwie.

Komedia...
@Dumna

Najpierw jedna z HR daje pytanie, potem druga odpisuje na pytanie... Żenujące ????????

Qqq
@Komedia...

Wiesc niesie ze Piotrek odchodzi z Cersanitu a Daniel z Kronospanu. Chlopaki jak to prawda to mam nadzieje ze choc jeden z was wroci do nas!!!!!

@Qqq

Nie ma sznas!

@Dumna

To ja jestem zainteresowany. Tylko nie takie wynagrodzenie na tym stanowisku.

Komedia...

Oferta nie do odrzucenia tylko by ich przekonało

On
@Komedia...

Są ludzie którzy chcą pracować na tym stanowisku za niższa kasę byle moc tylko się wykazać przed właścicielem i udowodnić ze się da ogarnąć tematy skutecznie. Także nie bądź złośliwy ...

Cyrk
@On

No np gwiazdka handlu robi co moze zeby dali szanse. Polozyla swoj kierunek to polozy calosc. Dac sie jej wykazac!!! Ja glosuje na nia hehe

Jo
@Cyrk

Gwiazdka to nie ma szans. Przychodzi twarda reka. Bedzie kosa na handlu i krew sie lala i wyniki tez sie pokaza.

ktos
@Jo

To już nie te czasy. na zamordyzm.

Brawo
@ktos

Ktoś normalny w koncu napisal. Ludzi z handlu nalezy docenic za ich ciezka prace. Czas pomyslec o podwyzkach dla nich bo to zalosne za jakie grosze pracuja. Do tej pory tylko zastraszanie i wymagania dlatego duzo nadziei teraz w nowym dyrektorze.

!
@Qqq

I wyszlo ze ten człowiek co niszczyl inwestycje sam teraz bedzie sprzedawal na nich. Teraz CP odgornie powinno dac inwestycjom zgode na odrzucanie jego wszystkich zgloszen. i niech sie wykaże jak nie bedzie mial dostępu do towaru hehe

@!

I niech to jak on skonczyl to ostrzezenie dla kazdego kto probuje zniszczyc strukture tego dzialu

Pracownik Biurowy

Bardzo dobrze prowadzona rekrutacja. Za każdym razem otrzymywałem informację zwrotną.

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego doświadczenia i problemów do rozwiązania

Niesmak

Jeżeli jesteście młodzi i macie przed sobą perspektywy i myślicie, że z tą firmą osiągnięcie stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach to dajcie sobie spokój. Zwolnienie bez podawania jakiegokolwiek powodu. Zdepczą jak śmiecia, a na koniec jeszcze oplują. Serdecznie nie pozdrawiam kierownictwa Centrum Handlowo Logistycznego. Niedługo sami za ludzi będą pracować bo nikt nie będzie chciał tam przyjść

Julek

A jak z zarobkami?

@
@Niesmak

Z tego budynku wszyscy kierownicy powinni już dawno zostać wymienieni. To się nie mieści w głowie aby w tak strategicznym miejscu tak długo przymykano oczy na działania, które są tepione w innych firmach. Super Ceramiko!!! Niech konkurencja zaciera ręce!

@Julek

Z zarobkami nie było, aż tak źle. Starczyło od 1 do 1. Niestety przełożeni to już inny problem.

@@

Niestety taka jest prawda i wiele można jeszcze o tym mówić

X
@Niesmak

Od 1 do1 ??? Znaczy nie jesteś pracownikiem i nie wiesz kiedy te ,,wielkie pieniądze " wpływają na konto, żal, żal .

Witold
@@

Co to znaczy, że przymykają oczy na działania, które są tępione w innych firmach? Jakie konkretnie sytuacje wydają Ci się nieprawidłowe?

@Niesmak

Jak ktoś jest młody i ma perspektywy to nie przychodzi do CP.

A
@@

Na działanie które są tepione w innych firmach ? O czym Ty mówisz? Ja jak najbardziej polecam Ceramikę Paradyż jako dobry start dla młodych . A " ten budynek " jak to zostało napisane to Magazyn który jest chlubą Ceramiki, A pracownicy jak i Kadra zarządzająca zawsze z chęcią pomagają się wdrożyć nowym zatrudnionym.

Magazyn
@A

Jaaaasne. Dla młodych a dla starszych to już nie ??? !!! Magazyn może i owszem jest chlubą ale niestety kierownictwo już nie. Po co komu mydlić oczy. Efekty pracy widoczne są w wynikach. Pozdrawiam.

dokladnie
@Niesmak

Mogę powiedzieć dokładnie to samo, dodając, że praca z jakimś walniętym panem i jedną wielce rządząca się paniom nie należała do najlprzyjemniejszych. nigdy więcej...

Pewna Pani brygadzistka powinna zejść na ziemie....

Ile jest zmian w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Hehe

Jest jedna właściwa - DOBRA ZMIANA hehe

Nie

Takie zmiany że zwolnią co miesiąc przez ponad 12 miesiące żeby potem chwalić że 60 nowych miejsc pracy się będą oferować... Było 1650+, jest teraz 1150+ Pensje lecą w dół, motywacji i wsparcia w firmie nie ma. Zmiany są rzeczywiście... Ale na pewno nie na dobre.

@Nie

A czego innego spodziewać się po takiej firmie ?. Firma ma gdzies pracownika, ma gdzies, że nagle kilka osób straci prace i ma gdzies, że pensja starczy ci ledwie na rachunki. Trzeba stąd(usunięte przez administratora). Jak najszybciej

Ciekawa

A co się dzieje teraz w firmie ? ciągle jakieś nowe ogłoszenia na rozne stanowiska do Dział Kontroli Jakości... sami odchodzą? czy zwalniają tam nadal?? itp

Dzień Dobry. Co się dzieje w Dziale Handlowym firmy, że szukają nowego dyrektora sprzedaży krajowej ? Czy warto aplikować na to stanowisko ?

Najnowszy
@Nowy

Tego co ogarnial to zwolnili a ten co nie ogarnial sam sie zwolnil. Chwilowka dobra na wpisanie w cv. Teraz mozna wyciagnac niezla podstawe bo nikt sie nie pcha sensowny. Jak nie znajda nikogo to pewnie wezma gwiazdke handlu na stanowisko bo reklama zawsze dziala

Mamba
@Najnowszy

Najlepsza fucha to dyrektor od architects. To jest dopiero robota zloto.

@Najnowszy

A co dzieje sie z kierunkiem sprzedazy na inwestycje ze tak nagle tyle ludzi odchodzi?

Prawda
@Tomek

Jak ludzie nie dostaną podwyżek to zaraz nikt tam nie zostanie

Stary
@Prawda

Napisałem juz raz, i teraz znowu... Najlepsi z CP już dawno tam nie ma. Każdy uciekł do lepszych. CP kłamie w mediach, do pracowników oraz do klientów.

@Tomek

Odpadly najslabsze ogniwa a dzial w nowej formie bedzie najlepszym dzialem w handlu. Jest prowadzony przez najlepszą menadżer w firmie szkoda tylko ze niedocenianej i bez wsparcia.

Wkurzony

Co ty czlowieku wiesz. Nie pracujesz to nie pisz glupot jak nie wiesz. Jest bardzo glosno o konflikcie inwestycje zarzad. Dowalane tylko plany i bez wsparcia. Nikt nie pamieta juz o zaslugach. Dzieki tym ludziom zarabialismy pieniadze.(usunięte przez administratora) Bedzie tak ze ludzie całkiem sie zwolnia i nikogo nie bedzie do sprzedaży.

Witam jak wyglądają zarobki na produkcji???

@Marek

Przez okno.

zachwycony

I co CP Opoczno i Tomaszow rusza znów. A byli tacy co nie wierzyli, ze znow ruszy. A tu prosze.

X
@zachwycony

I co? Warto bylo zatrzymac całą fabryke na zaledwie dwa tygodnie? Zatrzymanie i odpalenie to są olbrzymie koszty. Znowu decyzja w stylu wielkie halo do tego koszty a potem udawac ze to taka strategia. Dobrze ze inwestycje to wydusily bo bez nich to kaolin byscie gryzli.

gość
@zachwycony

Na razie to tylko zwalniają

Kevin
@gość

Serio? Zwalniają ludzi na produkcji?

Narciarz
@X

O wszystko trzeba tylko walczyć. Ta dziewczyna powinna byc w zarzadzie zamiast tego co wrocil i tylko patrzy kogo zwolnic i nie slucha dobrych pomyslow.

Y
@gość

Tylko dostosowują tempo do potrzeb rynku.

Dz

Jaka dziewczyna ?

Narciarz
@Dz

Mamy tylko jedną dyrektor w handlu ktorej caly czas kłody pod nogi rzucaja i blokuja sprzedaż a ta idzie do przodu. Takich ludzi dać do zarządu.

Hahaha
@Narciarz

Buhahaha ale autopromocja po liscie przebojów trojki myslalem ze mnie nic nie zdziwi a tu proszę buhahaha az ekran poplulem hahaha Zarzad wybierany przez gowork no no no aspiracje hahaha

Aaa
@Hahaha

Z czego ty sie czlowieku smiejesz zibacz sobie jakie jest poparcie ludzi i wtedy dopiero sie smiej. Wszyscy wiedza ze to bardzo dobry pomysl bo sobie zasłużyła. Wszyscy wozili sie na jej ciezkiej pracy i sie promowali. Zasluzyla sobie na to. Zawalczy o wszystkich nas jak walczy o swoj zespol

Pracus
@Narciarz

Tyle ludzi w firmie docenia bo tyle polubien. Trzeba dac szanse wykazac sie jej jako dyrektor kraju a na inwestycje wziąć jednego z chłopaków z jej działu. Bedzie bardzo dobrze odebrane u klientów i przyniesie tylko wzrosty. Będziemy miec właściwego człowieka na wlasciwym miejscu.

?

Co ty bredzisz? Teraz dopiero sie pracuje jak nigdy wczesniej. Kasa za sprzedaz nawet za gorki a nawet cos wpadnie jak kiepski miesiac. Skonczylo sie chore rozliczanie i dokrecanie sruby jak za poprzedniego dyro. Zawsze malo i malo a teraz jest realnie i firma sie cieszy z kazdej złotowki. Przestan siac ferment i sie zwolnij jak ci nie odpowiada.

Nieznajomy

Witam. Jakie wynagrodzenia są dla mechaników? Czy pracują w systemie 4 brygadowym?

Znajomy
@Nieznajomy

Pensja podstawa to 6500brutto do tego nagrody i godziny dyżury. Bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna dla pracownika i najbliższej rodziny, owocowe środy. A jak jest w Paradyżu to nie wiem ale tez chetnie sie dowiem.

Nieznajomy
@Znajomy

Mnie interesuje jak jest w Tomaszowie Maz. W takie zarobki nie chce mi się wierzyć :)

Hahaha
@Znajomy

6500 brutto ? Nagrody ? Za co ? Za spanie po nocy. Żałosne.....

@Hahaha

Szczególnie na chl

Na pokaz za nasze świąteczne za sponsorowali szpital a ty pracowniku w święta chleb z masłem jak starczy. To juź jest koniec jak śpiewał ktoś.

RWtM

Zabrali świąteczne ?

Rts

A kto wam każe w tej firmie pracować, ja się zwolniłem i opuściłem ten statek

Wkurzony

Wyplata to chyba zart. Jaka placa taka praca. Sami bedziecie sobie sprzedawac.

Ccc
@Wkurzony

Wróci kasa i normlalnosc to handlowcy tez wrócą do pracy. Zobaczymy jak dlugo firme bedzie stac niesprzedawac.

Gugu

Bo ta firma ma gdzieś swojego pracownika. Byle kreować swoją dobra twarz i dbać o dobre imię.

Jest zagrazenie wirusem A my nadal pracujemy, pracodawca nic nie robi, dezynfemuje biura a cały magazyn chl olewa brak masek, jedna buteleczka płynu do dezynfekcji w toalecie, ciągły kontakt z kierowcami, robić robić, cała świta nagle zniknęła. Pracowniku mamy cie w (usunięte przez administratora)

Tez pracuje

gora siedz i zarzadza firma z domu przez komputer zeby sie nie zarazić. Handel to od kwietnia bedzie mial jeszcze wieksze premie za nic nie robienie. Teraz juz nawet z domow nie wyjezdzaja. A ty sie narazaj i rob na nich i ich pensje.

Mega Hossa

Włosi już odpadli z rynku przez koronę zaraz też odpadną Hiszpanie panie robić nie narzekać!

blabla

A czego mamy się spodziewać po tej firmie ? Laskę kładą i tyle, byle im zarobki nie stanęły w miejscu.

Korona Krola
@Mega Hossa

Silnik gaśnie i to kiedy piekna dluga prosta. To historyczna chwila dla marki. Lexus to jednak kiepski samochod. Powinien zweryfikowac droge a nie wierzyc serwisantom. Witamy na pit stopie. Ten serwis bedzie bardzo drogi.

HardWork

Niech pracodawca pokażę swoje "dobre serce" dla pracowników, a nie tylko dla ogółu. Robić coś na pokaz i na rozgłos to nie sztuka... dbać na siłę o swoje dobre imię... prędzej bądź później i tak ta firma ugrzęźnie

rybcia
@HardWork

Bo CP nie robi nigdy nic samo z siebie, nie widząc w tym własnego zysku. Wybijają się kosztem innych i karzą bić sobie brawo za jakąś fuszerkę.

zgon

to co się dzieje między ludźmi w tej firmie to cyrk. Każdy każdemu robi na złość, atmosfera do kitu. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Low
@zgon

Zarządzanie przez chaos jakie właśnie się odbywa w handlu ma potem odbicie na wynikach i innych działach. "Dobrych" doradców w firmie nie brakuje bo licząc na stołki i lepsze wynagrodzenie wycieli menadżerów którzy cos robili i byli zaangażowani.

Zgon
@Low

Chodzi też o pracowników. Jeden tylko kombinuje jak drugiemu nogę podłożyć. Niestety jest kilka osób, które wręcz uwielbiają tworzyć nowe afery.

Kamila
@zgon

Szkoda, że w Ceramika Paradyż kiepsko z atmosferą, bo to ważny aspekt pracy. Może warto byłoby poruszyć ten temat z kierownictwem firmy? A powiedz, na czym ogółem polega Twoja praca?

Zgon
@Kamila

Na robieniu za pół darmo :). Myślisz, że kierownictwo się tym zajmie? Wszystko jest zamiatane pod dywan. Poza tym to ludzie powinni zmienić podejście do siebie bo tylko oni są winni tej sytuacji. Parę osób jednak woli robić komuś jak najwięcej na złość i tyle

Dyrektor
@Low

a to zostali w tej firmie jacyś menadżerowie jeszcze ? cała kadra która ogarniała tematy odeszła z wielkim wodzem kilka lat temu. Zostali w firmie wtedy tylko uczniowie którzy dziś nie radzą sobie z zarządzaniem .

@Dyrektor

A kim był ten wielki wódz i ta drużyna pierścienia? Hehe chyba nie ci co łowia delfina na desce sedesowej.

@Unit

Wszyscy wiedzą, że po odejściu Piotra T w ceramice źle się dzieje.

Co?

A kto tam teraz w ogóle rządzi bo podobno już nikt?!

foka
@Co?

dobrrrrreeeee. tam jest cała masa fachofców :-) :-) :-) takich fachofców, ktorzy utonom razem z tym statkiem bo takich fachofcow nigdzie niepotrzeba inikt ich niechce. To som te fachofce, co to na fszytskim sie znajom najlepiej, fszystko wiedzom i pszeszli fszystkie stanowiska dyrektorskie - a dzis sa fachofcami z różnych obszaruf. :-) :-) :-) pisownia oryginalna :-) :-) ps pozdrowienia dla omnibusa ceramiki- największego fachofca w dziejach plytki the best on the world ;-)

Co?
@foka

Tam się podobno teraz pajace zmieniają w tempie przyjazdu nowego cyrku do miasta a nawet częściej

@Co?

No chyba jednak ktoś rządzi skoro ludzie pracują i wypłaty wpływają na konto.

Jerry

Chyba został abdykowany ???????????????? Ktoś w końcu odważył się spojrzeć realnie i zrobić z tym porzadek

K
@Jerry

Lexus?

x

właśnie ci

trawa
@K

lexus jest zielony jak trawa na wiosne

nicj

Właśnie Ci

@nicj

To niech "ci" złożą cv a nie promocja na gowork ale i tak marne szanse menegment handlu ma wysokiej klasy sklad. Generalny handlu konsekwentnie odbudowuje rynek i pozycje firmy. Nowy krajowy ma olbrzymie zaufanie zespolu handlowego ktory angazuje sie jak nigdy wcześniej. Ma pomysl i rezultaty to "ci" nie sa pożądani. Oni byli ale nic dobrego nie bylo wtedy.

Zachwyt
@Unit

Wspaniałe wieści. Miło czytać taki zdecydowany i mocny komentarz. Jest siła, jest powód do radosci.

Ciekawy
@Unit

A czy to prawda, ze nikt kto odszedł w ciągu ostatnich 5 lat z tej firmy, nie wrócił do niej ?

@Ciekawy

Nie prawda.

ciekawy
@Unit

To wspaniale wieści. Nowe kierownictwo, ludzie wracają, firma zdobywa nagrody, wspaniała atmosfera pracy, duch bojowy, doskonala sprzedaż i wyniki finansowe. Aż miło czytać. Ktoś jeszcze to potwierdzi ?

Ryba
@ciekawy

Ta pani, która tak się angażuje w to forum może potwierdzić

x
@Ryba

a co za pani ?

Nowy krajowy
@Unit

I jak ? Miało być tak cudownie, zaangażowanie, wspaniałe rezultaty. I gdzie to jest ?

@Nowy krajowy

Mamy to wszystko u naszych handlowców krajowych. Moze przez pewien czas byly spadki na kierunku inwestycyjnym po odejściu poprzedniego dyrektora sprzedaży ale w tym miesiacu nowy dyrektor bardzo powaznie dopilnowal ten kierunek i juz mamy widoczne rezultaty jego pracy. Sprzedaz tradycyjna nabrala rozpędu jeszcze za poprzedniego ale nasi chlopcy teraz dopietoro pokazuja na co ich stac handlowo. Umiejetnosc docenienia staran Panow owocuje sukcesem.

nowy krajowy
@Unit

oooo. to doskonale . To będą premie za te doskonałe wyniki ?

bystrzak
@nowy krajowy

Dobry handlowiec to teraz bierze premie za marzec i kwartal i idzie na L4 poki wysoka srednia. Reszta bedzie czekac na zbawienie.

Sąsiadka

Dzień dobry, chciałem złożyć do CP swoje CV. Na ich stronie są tylko konkretne wakaty i możliwość aplikowania na nie. Czy może znacie jakieś ogólny adres mailowy działu hr / rekrutacji CP, na który mogłabym wysłać swoje dokumenty? Będę wdzięczna za ewentualną pomoc. Co do opinii które przeczytałam, to potwierdza się, że to co słyszałam na mieście, że aktualna kadra managerska konsekwentnie sprowadza firmę w dół, co widać po jej wynikach w nieco dłuższej perspektywie czasowej. Jest takie powiedzenie o trzech pokoleniach w biznesie i wydaje się, że tu ono się sprawdza, z tym że w CP trzecie pokolenie wynajęło managerów, dużo im płaci i toleruje ubytki, spadki, straty, itd. Z pewnością to instytucja do odratowania, ale do tego trzeba zaangażowanych i lojalnych kadr a nie spadochroniarzy z pseudo sukcesami w CV. Mam nadzieję, że szczególnie w obecnej sytuacji uda im się przetrwać, niemniej pobożne życzenia nie wystarczą. Jeśli właściciele dojrzeją do zmian, będzie na to szansa.

Zatroskany
@Sąsiadka

Nie sądzę żeby dziś ktoś myślał o zatrudnianiu w obecnej sytuacji kiedy kraj walczy z wirusem. Sprzedaż chyba leci na pysk bo płytki na paletach stoją na placu firmy wyżej niż wysokość ogrodzenia . Życzę sukcesu w znalezieniu pracy .

funny
@Zatroskany

Oho zaraz handel bedzie mial nowa wymowke na brak realizacji marca - koronawirus. Kwiecien bo swieta a maj bo majówka. Konkurencja sprzedaje budowy idą pelna para bo sa terminy a my od stycznia sluchamy tylko wymówek. Najlepsza to to ze ludzie stracili motywacje bo za mało zarabiają tylko jakos nikt sie nie zwalnia - to moje ulubione wyjaśnienie hehe

zaskoczenie
@funny

Ale jak to motywacje stracili ? Ktoś bodajże ta pani z Kadr pisała, że ludzie mają motywację jak nigdy, że nowy krajowy prowadzi ludzi ku świetlanej przyszłości, a nowy generalny od handlu systematycznie odbudowuje zgliszcza po poprzedniku. Należałby odnieść wrażenie, że jest już super, a będzie jeszcze bardziej superowo. A tu takie słabe doniesienia.

@zaskoczenie

A proszę wskazać Zakład Pracy, który podczas koronawirusa nie ma kłopotów czy to z brakiem pracowników, czy brakiem zamówień? Może trochę obiektywizmu ?

zaskoczony

Wirus to chyba od tygodnia temat n1 w PL. A tam funny pisze o sytuacji od stycznia, to tak sobie myślę, że coś nie halo. A odnośnie zakładów, to tak- te od papieru toaletowego, konserw i środków dezynfekcyjnych mają prosperitte ????????????????. A w tej firmie to chyba jakiś wirus od kilku lat trawi, nie od tygodnia :-) :-) :-)

Raport

Dziennik bałtyckich z 16 marca opisuje bum na remonty. Castorama w gdańsku w jeden dzień odnotowała 10000 klientów. Jest szał na remonty bo ludzie maja wolne. Płytki idą bardzo dobrze na salonach. Roboty na budowach nie mają zastoju. Czas wykorzystać szanse sprzedażowe.

Zorientowany
@Raport

Super, lubię takich teoretyków może należałoby samemu zweryfikować rynek...

Rekrutacja

Czy ktos moze napisac jak wyglada praca Menadżera inwestycji? Jakie zarobki, jakie narzedzia pracy i inne dodatki. Jak wygladaja plany, czy sa do realizacji? Interesuje mnie region dolnośląski.

@Rekrutacja

Bardzo wysoka podstawa, powyzej rynkowej, premie bardzo motywyjace i przede wszystkim realne. Praktycznie co miesiac realizcja na poziomie 100%. Z dodatkow auto Toyota Hybryd Auris kombi do pełnego prywatnego wykorzystania, pakiet sportowy, dofinansowanie do nauki jezyka. Jest to najlepiej wynagradzany kierunek w handlu. Praca to serwis klientów obsługujących bezpośrednio budowy. Praca naprawdę godna polecenia.

Dżery

Czy ktoś wie coś na temat obecnej rekrutacji na ph? Podobnież szukają na całą Polskę handlowców. W tamtym tyg miałem rozmowę telefoniczną i powiedziano mi, że do końca miesiąca jeśli nie zadzwonią, to znakiem tego, że mnie nie zaproszą na drugą rozmowę. Pani z którą rozmawiałem maglowała mnie przez 40 minut . Myślicie ze jest szansa się tam dostać?

Crow
@Dżery

Tak, czekaj cierpliwie - na jaki region aplikujesz ?

Witold
@Crow

Pracujesz już jako handlowiec i mógłbyś dodać kilka szczegółów dotyczących zatrudnienia? Interesuje mnie, czy targety są tak ustawione, że jest możliwość zrobienia premii. Czekam na Twoją odpowiedź.

Xyz
@Dżery

I jak? Dostałeś odpowiedz co do zatrudnienia ?

Muter

Aktualnie gorąco niepolecam tego pracodawcy. Firma z ogromnymi problemami i szalonymi pomysłami na ich rozwiązanie. Biznes płytkarski jest banalnie prosty a CP jest przykładem na to jak komplikować go na maxa. Szkoda bo potencjał ogromny. Praca tylko dla desperatow, szczególnie w handlu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Paradyż sp. z o.o.