Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

umi

na początku zatrudnienia jest umowa na okres próbny?

szalk
@umi

wiem że preferują ogólnie umowe o prace, bo kolega tam pracuje ale czy na początku jest okres próbny nie wiem... też wysyłałem cv jak coś sie dowiem to najwyżej dam znać

kornik
@umi

jest umowa na czas probny, ale tez zalezy gdzie startujesz

Polon
@kornik

Czyli, że na różnych działach to może różnie wyglądać?

Polon

Dobrze rozumiem?

iks
@kornik

a ile trwa okres próbny w IT?

@iks

tyle samo co wszędzie 3 miesiące

@iks

no chyba że tam się na jakieś te specjalne umowy zatrudniasz typu b2b czy coś to nie wiem. ale ogólnie okres próbny to okres próbny i trwa 3 miesiące wszędzie

@Kraks

a podczas Twojej próbnej nie było może opcji, że może ulec skróceniu jeśli szybciej obydwie strony się zdecydują? mnie to o IT też teraz chodzi, bo na b2b byłoby fajnie jak najszybciej mieć. A kojarzy ktoś warunki jakie tam mają tak już w praktyce? o atmosferę mi chociażby chodzi

@Małgorzata

czemu miałoby tak być? przecież okres próbny nie jest określany tak "dla hecy" tylko po coś on jest

wieloryb
@Małgorzata

ale czekaj czekaj, bo nie rozumiem? jeśli chcesz się na b2b zatrudniać to nie ma przecież w tego typu umowie okresu próbnego, chyba że się mylę? niezbyt rozumiem o co ci chodzi i czemu ci tak zależy na skróceniu tego okresu próbnego.

Bigos
@wieloryb

No własnie też nie rozumiem co najlepiej byłoby mieć na b2b...w przypadku umowy o pracę rozumiem to podejście, ale ten rodzaj jednak rządzi sie innymi prawami

kali

hej wiecie czy jest tu jakiś transport zbiorowy ogarnięty bo doszły mnie takie słuchy? szukam właśnie pracy ale mam problem chwilowy z dojazdami?

wieloryb
@kali

w ofertach na pracowników fizycznych piszą, że jest transport pracowniczy

@wieloryb

A wiadomo z jakiej okolicy dojeżdża konkretnie?

@wieloryb

Czy to już w kadrach/haerach trzeba pytać?

torf
@Milos

Opoczno - Tomaszów Maz., kiedyś jeszcze z Wielkiej Woli było ale nie wiem jak teraz.

@torf

Potwierdziłby to ktoś jeszcze, czy faktycznie tak macie teraz?

M.T.

Tylko osoby, ktore uczyly sie fizyki powinny awansowac!!! A inne moga byc zwolnione.

@M.T.

Kolegę chyba coś odkleiło...

Następnym razem bierz pół

M.T.
@emm

Wiesz, osoby ktore ukonczyly fizyke sa 1 gatunkiem ludzi.

wiesio
@M.T.

nie rozumiem tej waszej dyskusji tutaj kompletnie

alladyn
@M.T.

to moze jednak to moje swiadectwo z gimnazjum sie do czegos przyda...

@M.T.

A osoby, które piszą kocopoły na forum są drugim

@wiesio

To nawet dyskusją nazwać nie można

Rock

bądźmy poważni...

@Rock

A można prosić o wyjaśnienie tego wątku, bo chyba nie załapałam? Jakieś awanse uznane za nie fair miały teraz tutaj miejsce?

ejbicidi
@Małgorzata

Nie, nie można. Nie widzisz, że to zwykłe przekrzykiwanie się? Ktoś rzucił teorią od czapy, reszta się oburzyła, tyle.

Kazik

Pracowałem w firmie kilka dobrych lat, więc garść moich przemyśleń. Ogólnie firma jest w porządku. Idealnie nie jest, zawsze jest się do czego przyczepić, nie powiem, że nie zdarzało mi się czasem narzekać, ale tak w ogólnym rozrachunku było okej. Pracowałem w kilku firmach przed CP i wiem, jakie warunki potrafią być w niektórych, więc jak tutaj przyszedłem to raczej było dość miłe zaskoczenie, bo wcześniejsze doświadczenia były...no średnie, co by nie powiedzieć złe. Warunki dość uczciwe, kasa, no zawsze mogło być lepiej, ale nie było też jakoś źle. Było trochę dodatków i udogodnień w firmie, ale o tym to już parę osób tu pisało, więc się nie będę powtarzał. Ludzie fajni w większości, atmosfera spoko, z większością się dogadywałem. A nawet jak z kimś nie było mi po drodze, to nie było jakichś krzywych akcji, po prostu każdy robił swoje i tyle. Zwolniłem się po tych kilku latach, odszedłem w dobrych kontaktach z firmą, po prostu potrzebowałem zmiany, a pojawiła się u mnie dość rozwojowa perspektywa na horyzoncie, więc ją wykorzystałem, ale to nie było tak, że jakoś źle mi tu było i stwierdziłem, że już nie dam rady tu pracować, tylko po prostu chciałem się rozwinąć w innej branży, w której tak naprawdę chciałem pracować od dzieciaka. Ogólnie to jak ktoś się zastanawia nad aplikacją, to moim zdaniem warto dać szansę, bo może się okazać, że wam się spodoba. To chyba tyle chciałem na razie powiedzieć, jakby ktoś miał jakieś pytania, to śmiało. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników.

roibos
@Kazik

ja krótko akurat pracowałem i też coś chciałem napisać, ale w sumie to zgadzam się z tym co wyżej, to nie będę nowego posta pisać, ale no ogólnie to potwierdzam to co wyżej napisane, chociaż aż tyle doświadczenia tu nie miałem

eryk
@Kazik

a jak tu wygląda kwestia umowy? można liczyć na uop?

@eryk

tak na spokojnie, zależy im na stałym zespole

@jackjack

a to akurat dobrze się składa, bo mi zależy na czymś stabilnym

@jackjack

gdzie wstawiają najnowsze oferty pracy?

@onkel

patrz sobie na ich stronie internetowej albo chyba coś było kiedyś na pracuj

@onkel

jak masz jakieś pytania to pisz jak będę się nudził to pewnie tu wpadne

Ciekawski
@Kazik

Kilka dobrych lat, to ile konkretnie?

@jackjack

a wiesz może ile czeka się na odpowiedź zwrotną i jak wygląda rekrutacja coś jest więcej czy na luzie?

fross
@onkel

jak to się rozkłada czasowo to nie wiem, ale cały proces masz opisany na pracuj, jakby cię to interesowało

fross
@onkel

raczej schemat bez jakichś udziwnień, 4 etapy, w sumie ciekawe jak długo się czeka na odzew, może ktoś tu jeszcze napisze ile czekał plus minus na odpowiedź od nich?

kleszcz
@fross

ja czekałem około do 2 tygodni po rozmowie rekrutacyjnej

Edyta
@jackjack

Ja mam, bo ostatnie ogłoszenie na produkcję jest z 2021r. i jest tam stawka 'nie mniej niż 3800 brutto". Wiesz może, ile teraz płacą, np. od znajomych co tam zostali :) Premie jakieś miałeś do tego? Kryzys zmusza do takich wypytywań...

brono
@Edyta

wiesz co, szczerze powiedziawszy w pełni rozumiem takie pytania, ale na forum raczej nikt się z zarobków spowiadał nie będzie, więc chyba najprościej do rekrutacji z tym

brono
@Edyta

a szukają kogoś teraz na produkcję wogóle?

neroni
@brono

Myślę, że gdyby szukali, to na pracuju by były jakieś ogłoszenia

borsuk
@neroni

aktualnie nie ma żadnych ogłoszeń, to odpowiedź jest jasna

monsun
@Kazik

no okej wszystko fajnie, tylko zastanawiam sie czy sie dostane bez jakiegos wiekszego doswiadczenia..?

@borsuk

a prowadzicie jakiś stał nadzór? pytam, bo ciekawa jestem jak często tu ludzie w biurze by rotowali. ktoś się orientował lub wiecie przypadkiem i dacie znać?

ocb
@Małgorzata

ale jaki nadzór? w sensie nie bardzo wiem o co ci chodzi w ogóle?

ocb
@Małgorzata

że nabór? ogłoszenia masz na ich stronie, ale no chyba nie ma tu większych rotacji, bo tych ogłoszeń to nie za dużo..

Pracownik Biurowy

Bardzo dobrze prowadzona rekrutacja. Za każdym razem otrzymywałem informację zwrotną.

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego doświadczenia i problemów do rozwiązania

elf

ej sory że tak od kija ale co dzieciaki dostają w tych paczkach na święta? słodycze??

elf
@elf

mój młody okazało się że nie może jeść glutenu... i kurde no trochę śmiesznie, nie wiem czy będę brał jak tego nie uwzględnią, ktoś ewentualnie chętny?

Jarek
@elf

toś mnie rozwalił tym pytaniem kolego, no ale co zrobić, siła wyższa, jak mnie przyjmą i będzie paczka niezdatna do konsumpcji przez twojego to ja się pisze na odbiór, upomne sie haha

Mgła
@elf

Problemy zycia codziennego co... moze popros o zestaw bezglutenowy?

Edi

Dokładnie post dotyczy plotek i zasłyszanych na mieście że szykują się zwolnienia,ludzie pytają więc ktoś coś puścił w eter aby podnieść produktywność? U pracowników? Coś musi być więc góra nie puści maila info z nakazem do wydrukowania i poinformowania pracowników a nie każda informacja pod dywan.

Hdhdhdk
@Edi

Zwolnienia to pewniak. Jak zwalniali 300 osób to też mówili że plotka. Sprzedaż na tradycji leży z inwestycji mówią że to ostatni plan zrobiony teraz dzięki podwyżkom i więcej nie będzie planow . Tylko sieci dają z siebie wszystko i eksport ile moze. Nie ma sprzedaży to redukcja kosztów jest oczywista i takie moje zdanie.

el
@Hdhdhdk

plotki nigdy nie będą pewniakiem, więc nie przesadzaj z tą pewnością

x
@Hdhdhdk

Najwięksi fachowcy i pewniacy działają tutaj na plotkarskim goworku, gdzie dają upust swojej nieudolności i leją jad na byłego już pracodawcę. Jestes zalosny w tym ciągłym płakaniu. Zrób coś że swoim zyciem. Z całą pewnością twoje fachowe oko umie ocenić co się dzieje w firmie. Śmiechu warte beczenie baranów.

MC
@Hdhdhdk

Exczlonku. Daj sobie na luz, bo guma w majtach nie wytrzyma tego napięcia. Nie ma cie tutaj na całe szczęście. Zajmij się swoim życiem, bo ci się sypie wszystko i swoje frustracje lejesz tymi głupimi wpisami, a robisz do tego minę znawcy i eksperta. Guzik wiesz.

Fachowiec
@x

W miesiacach październik i listopad plan będzie niezrealizowany. W miesiącu grudniu zostanie ogłoszona podwyżka ze wzgledu na wzrost cen gazu. Ceny gazu wzrosną bo było nieudolne kontraktowanie roku 2023 kiedy był na to czas. W mediach społecznościowych będą wspaniałe newsy a w między czasie będą zwalniani ludzie. Jeden miesiąc realizacji planu nie ratuje spadków z poprzednich miesięcy i nie uratuje kolejnych. Koniunktura na rynku jest rozpędzona i potencjał nie wykorzystany. Kamień położony a rozbudowa to gwóźdź do trumny. Zarząd jest zielony jak trawa na wiosnę i nawet nie wie co się dzieje. Cieszy się chmurką z komina. Tragedia i komedia w jednym.

Śmiech na sali
@Fachowiec

Znalazł się specjalista od kontraktowania

Józek
@Fachowiec

Szczera prawda zwolnienia już się zaczęły

analityk
@Fachowiec

I co plan zrealizowany i w październiku i w listopadzie. Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić swoje analizy.

Ciekawy
@analityk

To przez ten sukces zaczęli zwalniać ludzi?

Fachowiec

To już tradycja że tradycja leży. Pewnie będzie tłumaczenie że plan nie zrobiony ale są wzrosty. To że to wzrosty przez podwyżki cennika to bez znaczenia. Nieudolność przecież trzeba jakoś wytłumaczyć.

Elżbieta
@Fachowiec

Jak tradycja leży? Rozwiniesz, bo trochę nie rozumiem co masz na myśli. Jaki plani niezrobiony?

trojanski
@Fachowiec

troche tez nie rozumiem...wlasciwie to wcale, ale obejdzie sie chyba bez tlumaczenia na polski

pilotka

Witam, chciałabym spytać o ilość kobiet w firmie. Chcialabym uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym i jestem ciekawa jak to wygląda

Lunar
@pilotka

Wiesz co, no nie liczyłem wszystkich

Lunar
@pilotka

Ale jeśli chodzi o to, czy będziesz sama, to nie masz się o co martwić bo trochę ich tu jest. Mniej niż facetów, ale są, chociaż nie jestem w stanie tego procentowo rozłożyć

Babeczki
@pilotka

Jesteśmy obecne w tej firmie dosyć licznie ale finansowo nie doceniane a moje osobiste zdanie to dlatego licznie bo placą mniej kobietom niż mężczyznom za to samo. Brakuje też szacunku i zwykłej kultury do kobiet. No ale zaraz mnie tu HR obrzuca błotem bo ktoś ośmielił się prawdę napisać to sama zobaczysz stosunek do kobiet. Ogólnie to sytuacja jest zła i nie fajne nastroje i widmo zwolnien. Firma tylko fajna wizerunkowo i nawet nazywa się że ceramika to kobieta. Demagogia uprawiana przez głównego szefa który jak idzie przez hale to nawet dzień dobry nie powie.

brednie
@Babeczki

Stek bredni tyle w temacie.

monaa

hej, studiuję administrację i mam odbyć praktyki na stanowiskach biurowych, jest tu możliwość ich odrobienia? są jakieś oferty czy od razu pytać bezpośrednio? ewentualnie czy jeśli bym się sprawdziła, to jest szansa na dłuższą współpracę?

lisek
@monaa

mają na stronie że przyjmują na staże i praktyki ale nwm czy są jakieś teraz przyjęcia. poczekaj może ktoś na forum jeszcze napisze kto jest bardziej zorientowany... albo ich do nich uderzaj

lisek
@monaa

jest teraz rekrutacja na administratora bazy danych, ja tam startuje bo jestem w trakcie studiów informatycznych i po takim kierunku szukają ale możesz się zorientować przy okazji tej rekrutacji czy kogoś by nie potrzebowali do pomocy w administracji

@lisek

okey, dzięki, choć zależało mi właśnie na odpowiedzi osób, które tam pracują

@lisek

a to widziałam, jednak ja z IT to średnio mam coś wspólnego

kali
@monaa

mają taką zakładkę ale nie widziałem tam ogłoszeń... więc trzeba się z nimi bezpośrednio rozmawiać

Ston

Menedżer ds. Rynku Kamieniarskiego ktoś pracował na tym stanowisku? szukają obecnie, chciałbym wiedzieć jak mniej więcej wygląda ta praca

Kolego
@Ston

To jest lux robota. Sprzedaży nie ma musisz tylko robić wielkie halo że jeździsz po zakładach kamieniarskich. Dyro tego już tak dwa lata się buja ale to kumpel prezia więc co miesiąc wypłata i auto do dyspozycji. Ogólnie to polecam. Sam bym poszedł ale wewnętrzne rekrutację są jakie są czyli sami swoi albo rodzina.

240x120
@Kolego

a ilu menadżerów ma dyrektor pod sobą ? Yo stanowisko o dużej rotacji ? Jakimi autami można pracować ba tym stanowisku ?

Trolo

A wy dalej kopcie pod sobą dołki wzajemnie i róbcie drugiemu człowiekowi na złość. Wśród pracowników tylko zawiść i zazdrość, nie ma, że Ty będziesz miał, bo zaraz znajdzie się (usunięte przez administratora) która będzie Ci to próbowała wyrwać siła.

Lidia
@Trolo

Czemu taka atmosfera między ludźmi panuje, brak wam integracji jakiś czy o co chodzi? Szefostwo jakoś reaguje na takie nastroje między pracownikami?

Trolo
@Lidia

No właśnie, czemu? Bo jeden jest zazdrosny, że drugi ma trochę lepiej i najlepiej jakby nie miał wcale. Fałszywe uśmiechy i gratulacje, a za plecami zupełnie co innego. Reaguje - machnięciem ręki lub dolewaniem oliwy do ognia

Kajko

Ponawiam pytanie poprzednika. Czy można się tutaj zatrudniać również bez doświadczenia?

@Kajko

w każdej ofercie masz napisane czy wymagają doświadczenia czy nie, poczytaj to się dowiesz

wiesio
@Hoop

a ile jakieś szkolenie trwa jak ktoś nie ma doświadczenia? płatne takie przyuczenie?

rambo
@wiesio

w każdej pracy masz wprowadzenie, większości są już w godzinach pracy ale to tak jak Ci odpowiedział poprzednik masz napisane ile wymagają, na rozmowie może byś się dowiedział a spróbować zawsze warto

f g m n

nie wiecie może czy jest tu coś takiego, że wypłata rośnie zależnie od stażu pracy? nie wiem czy to ma jakąś swoją specjalną nazwę

@f g m n

Tak mi się wydaje, że w praktycznie każdej firmie nowa osoba zarabia mniej niż ktoś kto pracuje już dłuższy czas

@Err

no właśnie niekoniecznie, już widziałem kwiatki co oferowały młodym tyle samo co starym albo i więcej, morale spadają wtedy szczerze mówiąc

Hegel
@f g m n

No to nie, tutaj wynagrodzenie jakoś tam wzrasta wraz ze stażem

@Hegel

no dobra okej, to dobrze wiedzieć że w sumie opłaca się na dłużej zostać

dzięki za odp

staszekptaszek
@Hegel

jakie i na ile umowy oferują dla kogoś bez doświadczenia?

rokuś
@staszekptaszek

umowa o prace, pewnie na początku okres próbny czy coś

staszekptaszek
@rokuś

wiesz co chciałem aplikować do administracji dlatego pytam, bo pracowałem trochę jako pracownik biurowy ale to były raczej mniejsze firmy i to też nie był jakiś długi okres pracy więc się zastanawiam czy próbować...

Popieram

W punkt. Dobrze napisane. Dobrze przytarles im nosa a dla reszty niech będzie to ostrzeżenie ze nie pozwolisz sobie na plotki i wyśmiewanie w kuluarach. Dosyc plotek na korytarzu bo tez skonzycie jak tamci.

Ha, ha, ha

Czytam i polewam. Za każdym razem gdy CP spuści kolejnego nieroba, zaczyna on siać hejt na goworkach. I pisze on pod pseudonimami co chwilę innymi, myśląc ze nikt nie wie kto to pisze. Brawo porządek trzeba robić i czyścić chwasty.

x

Tłumaczysz się z własnej nieudolności? ha, ha , ha ,ha

Chyba mówisz o sobie
@Ha, ha, ha

Chyba mówisz o sobie i kilku osoba które wróciły i teraz wracają a jeszcze nie dawno mięsem rzucały w stronę CP

Prawda taka ze
@Chyba mówisz o sobie

4 lata temu pewnego wodza wyrzucili za brak wyników a teraz go przyjęto żeby za dwa lata znowu go wyrzucić za brak wyników. Ma swoje 5 minut to obstawia się kolegami. To takie marionetki w rękach właścicieli którzy pociągają za sznurki a jak się kukiełki znudzą to ich wszystkich wyrzuca na śmietnik i wezmą nowe zabawki. Taki cyrk który przyjechał do miasta. Dzisiaj w rolach głównych obsadzają nowych klaunów a za dwa lata będą inne błazny. Desperaci których zweryfikował rynek i nigdzie indziej sobie nie dają rady. Kiedyś mówili że firma wykończy się w dwa lata. Cyrk na górze od dołu wygląda zabawnie.

Szeregowy

Zaglądam tutaj czasami i tak sobie czytam. Kupuje płytki CP od wielu lat i mam zamiar kupować dalej. Tym bardziej, że za ostatnie kilka miesięcy CP sie bardzo zmieniło i to bardzo na plus. Tego olewajacego rynek dzialania i zwalania winy na cały świat dookoła trudno było dalej rozumiec. W końcu zaczęło byc normalnie tak jak powinno być. CP ma bardzo dobrych ludzi w terenie I tych, którzy odpowiadają za obsługę klienta. Czego nie można było powiedzieć o ich na szczęście byłych już przełożonych. Zresztą większości z nich nie udało się nam klientom nawet poznać, jak mówili handlowcy całe to towarzystwo pozamykało się w swoich gabinetach i siedziało w strachu przed najlierw klientami, a później klientami i pandemią. Dyrektory siedziały w gabinetach, a konkurencja rosła i robiła robote. Taka jest prawda. Ktoś tu pisze, że ostatnia decyzją to jaja. Jeśli to chodzi o tego od światła, to zasadniczo trudno wogole odnosić się do tego. Gościa nikt nie znał. Podobnie jak tego że Spychowa. Nic nowego nie wnieśli i zniknęli. I dobrze.

Buhahaha
@Szeregowy

Lexus ale sobie wystawiłeś laurke. Cała noc na tym myślałeś? Ha ha ha

@Buhahaha

Widze kolego że jesteś jednokierunkowy i nie dopuszczasz innych sposobów myślenia niż twój własny jedyny właściwy. Co zreszta nie jest tutaj żadną niespodzianką czytając hejty jakie lejesz pod różnymi pseudonimami. Poziom dna i wodorosty. To jak grać z golebiem w szachy. Nasra na szachownicę, porozwala pionki i puszy się, że wygrał ha ha ha.

Hmm
@Szeregowy

Rozumiem że twój jest jedyny właściwy? Od dłuższego czasu w firmie dzieje się źle a Góra udaje że nic się nie dzieje. Atmosfera i realizację są coraz grosze. No ale tylko PR na LN się liczy i lans a reszta jakoś to będzie. Niech gra muzyka

Ale ale
@Ha, ha, ha

Ci co teraz wracają kiedyś wylecieli my też wrócimy za jakiś czas więc trochę szacunku proszę a karuzela będzie się kręciła zawsze więc spoko. P.S. nie ma już marketingu???

Klient i to dobry
@Szeregowy

Kolego drogi, nie wiem kim jesteś ale ja od lat jestem odbiorcą Paradyża. Od wielu lat nikt z Waszych dyr sprzedaży nie pofatygował sie zeby odwiedzic takiego jak ja i chocby zapytac czy żyję. Jedynymi ktorzy nas odwiedzali byli PH I Wasi RKS. Ten pan od światła zmienil to i jako pierwszy od ponad 5 lat przyjechal, popytał, rzeczowo interesował sie co jest powodem że Paradyz ma 2 stoiska a Tubądzin 12. Pan, ktory jest teraz za Chiny nie ma jego klasy, wiedzy biznesowej ani obycia. Dyr nie musi być z branży ale być po prostu inteligentny i doświadczony. I on taki ewidentnie był. Róbcie tak dalej to nie będzie nawet 1 Waszej łazienki.

Piotrek
@Klient i to dobry

Masz 100 procent racji !

jack

I patrz. Jakoś nie walnęło z hukiem. Ba idzie zdecydowanie lepiej niż kiedyś. Głupio? Teraz napierdalasz komentarze pod innym nickiem. Lexus nie jest lexus. U ciebie bida, łazisz, szukasz gdzie się zaczepić, bo Ciebie hukowo i poznali się na Tobie, odliczasz dni jak zostaniesz z dużą na wierzchu. I okazało się, że to ty jesteś cienka (usunięte przez administratora)

Hoop

jak tu z dojazdami do firmy? w ogłoszeniu piszą że zapewniają darmowe

@Hoop

to jakiś bus pracowniczy podjeżdża?

usk

na rozmowie rekrutacyjnej będą dawać jakieś zadania czy taka zwykła rozmowa?

Lolo
@usk

Nie ma żadnych zadań tylko czy chętny do roboty. Na ten moment ludzie rzucaja papiery i uciekają.

@Lolo

Jakoś nie widać tego zjawiska. Wręcz odwrotnie. To dziś jedyna stabilna firma w branży. Opowiadasz brednie

ktos

Lolo. Co tam jeszcze robisz ? Po co tam siedzisz, skoro jest tak źle jak piszesz ? Jesteś taki BMi NW ? bierny, mierny i niewierny ? Aż żal czytać tych wypocin.

Realnie
@ktos

Prawda jest inna. Lolo wcale nie pracuje w CP. Wywalili go stamtąd za sianie zamętu i rozpuszczanie plotek. Lolo siedzi teraz w podrzędnej firemce nerwowo wypisuje brednie na goworku, aby zaszkodzić. To jest Lolo. Człowiek, któremu koryto się urwało.

martix

Jestem z działu technicznego, zaczynam już trzeci rok pracy. Ogólnie jestem zadowolony, dostałem umowę o pracę na czas nieokreślony, pracuję na jedną zmianę (przynajmniej mój dział tak ma) i później mam spokój. Wiadomo, zawsze można się do czegoś przyczepić, ale generalnie to nie narzekam.

mov
@martix

a jak warunki, jakieś dodatki?

mov
@martix

i zaznaczasz, że przynajmniej twój dział tzn że są też inne godziny pracy?

@mov

Każdy dział ma swoje godziny pracy

@mov

warunki są dobre, a co do dodatków to jest ich trochę

@mov

Niżej masz wątek gdzie ktoś wymienia na co można liczyć

@mov

Nie będę się powtarzać, a jak masz jeszcze pytania to wal śmiało

usk
@martix

po jakim czasie dostałeś umowę na nieokreślony, możesz powiedzieć?

Piątek

Czy wiecie jak się nazywa program rozwoju kamienia w ceramice? Yeti. Wszyscy o nim słyszeli ale nikto go nie widział. Tak jak sprzedaży i dyrektora od tego projektu. Jaja do kwadratu. 125mln zainwestowane w 2020 roku i taka wpada.

y
@Piątek

I kogo to obchodzi ? Ty jesteś pracownikiem ? Bierzesz kasę z firmy, na którą plujesz na forum w godzinach pracy ? Kim trzeba być żeby (usunięte przez administratora) do gniazda, które cie utrzymuje ?

@y

pracuje na produkcji i nikt mnie z ceramiki nie utrzymuje Na swoja pensje musze ciezko pracowac. Moze wy tam w administracji co was prezes po znajomosci pozatrudnial te kolegow i kolezanki co nic nie robia sa na utrzymaniu ale na produkcji to za darmo nikt nic jeszczej nie dostal. Nie ublizaj ludziom pracy. Ktos powiedzial prawde ze jest zle i juz go wyzywacie? Prawda zabolala a wszyscy to widza

a pytanie
@Adam

To w końcu jesteś Adam, czy Piątek ? A jak jesteś na produkcji, to dlaczego kamienia nie wyprodukujesz tylko japisz na goworku ? Sam ubliżasz ludziom, dzięki którym tą pracę wogóle masz. Już w Ceradzie, Opocznie i Tubadzinie tacy mądrale naprodukowali i co ? Nie miał kto sprzedać i wywalają ludzi na ulice. A ty masz prace, płacą ci i kłapiesz japą na firme i ludzi, dzieki którym masz robote. Adamie Piatek. Weź się do roboty i zajmij się swoim zyciem.

Piątek
@a pytanie

Pan Adam zderzył się z menagerem ceramiki. Teraz Pan Adam wie że jako pracownik produkcji powinien cicho siedzieć i dziękować menagerom że ma pracę. Panie Adamie niech Pan będzie spokojny jest taka kicha ze sprzedażą i kosztami że za kilka miesięcy najważniejszy menager zostanie wyprowadzony za bramę tak jak już kiedyś go wyprowadzili a za nim cała reszta "specjalistów".

pszepis
@Piątek

Ale wówczas pan Adam i pan Piątek będą już na zasiłku tak samo jak całą resztą niepotrzebnych osób. A kadry zgaszą światło. I nikt już nie będzie pisał, bo prad będzie za drogi i nie będzie o czym i do kogo.

Jack
@Piątek

Guma- daj spokój bo pękniesz. Nie madymaj się tak.

alex

Specjalista do spraw rekrutacji - polecacie?

Dżonson
@alex

A szukają obecnie kogoś na takie stanowisko? Gdzie jest oferta?

@alex

co właściwie polecić? stanowisko? no w porządku, ale ja tam nie wiem czy chcesz na takim robić czy masz jakieś kompetencje do tego

@okabi

Chyba to po prostu skrót myślowy na pytanie o to, czy warunki są w porządku

@okabi

A weryfikacją kompetencji to już się rekrutacja zajmie, więc to chyba nieistotne

wolę dopytać zainteresowanego zawsze

@Err

nie mówię nie i nic nie weryfikuję tylko stwierdzam fakt, tak żeby wiedział jak coś o co chodzi

@okabi

kompetencje i doświadczenie mam, pytałem ogólnie o warunki pracy, opinie jak wam się pracuje itp.

@okabi

ale już wysłałem cv, więc być może sam się wkrótce przekonam jak jest

@alex

a no to dla mnie warunki ok byly, zależy też jakie masz wymagania osobiście wobec pracodawcy

@alex

socjal, grusza, paczki, to między innymi wyznacznik dobrych warunków i wszystko tu jest, no i z tego co pamiętam to też dość szybko sie dostaje odpowiedź od rekrutacji, więc to też plus

el
@okabi

dla mnie nawet nadal są, nie mam na co narzekać jakoś pracując tu

Abc

Plany sprzedazy rosną oczekiwania rosna ceny w sklepach rosną a ty klep biedę za grosze i tłumacz się czemu planu się nie zrobiło.

Jesteś kłamcą
@Abc

Kłamiesz paskudnie. Dobrze wiesz, że nikomu nie podniesiono planu sprzedaży. Prowokator.

Pepsi
@Jesteś kłamcą

handlowcy zamiast sprzedawac to szukaja nowej pracy i robienie za taka jalomuzne planow maja gdzies. Juz nikt nie wierzy w hasla paradyzteam. Czas pokazuje co nowe rzady sa warte bo firma lecie na (usunięte przez administratora)a ludzie uciekaja jak szczury z pokladu.

Interesujace
@Pepsi

Ciekawe, że tyle czasu nie ma cie w firmie, a wciąż piszesz o niej komentarze. I to kłamliwe. Twój szef byłby szczęśliwy, gdyby miał taką sytuację jak Paradyż. Ale nie ma, bo ty tam jesteś i znów narobiłeś (usunięte przez administratora) Nikt tu za toba nie płacze i nie czeka na twoje wpisy i telefony. Więc siedź sobie tam gdzie jesteś i zajmij się sobą.

Wiem
@Pepsi

Nie musisz się martwić. Sprzedaż idzie doskonale, ludzie mają dobrą i bezpieczną pracę, nikt nigdzie nie ucieka, nie ma tu żadnych szczurów, nie ma żadnych zwolnień. Wiara w jakieś hasła to tylko w kościele, tu nikt z tego wielkiego halo nie robi. Firma nigdzie nie leci i nie spada. a wręcz przeciwnie, rośnie i rozwija się. Wystarczy poczytać na zewnętrznych serwisach internetowych, aby wiedzieć że firma się rozwija. Nowe rządy są OK, przynajmniej te w Paradyż. Jak u ciebie w firmie leci, to widać, bo cała konkurencja zaczęła zwalniać ludzi. Ale to tylko dlatego, że takie fachury jak ty tam poszły. Tak więc dzięki za troskę, swoje złośliwości zostaw dla swoich ludzi i kolegów jeśli ich masz jakiś

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Paradyż sp. z o.o.