FHU Jan Marcinkiewicz

Bytom Odrzański

Opinie o FHU Jan Marcinkiewicz

zbyszko 2015-06-23 07:48:06
ludzie jezeli komus odpowiada jak sie go okrada i proponuje 10e brutto plus 10 e diety + wlasny transport do Niemiec to powodzenia...Zaden dobry monter nie bedzie dla was pracowal...To jakias paranoja co teraz firmy kogucik proponuja ludziom...
nikol 2015-12-23 10:10:17
jeśli ktoś chce pracować za siedem euro na rękę to życzę powodzenia wypłacalni są.
jeździsz po całych niemczech jak pajac.
edek 2016-02-12 09:31:47
To zwykli naciągacze ty ciężko harujesz a oni bawią się za twoją kase.10 euro brutto to szydera w polsce węcej placą.Chcesz tam pracować zastanów się trzy razy
wladek 2016-10-15 18:46:41
Zgadza sie wychodzi7,30 ero kiedys byli na finlandii bylo spoko ale przeszli na niemcy i jadom ostro bo tu mozna malo co bym odnich pojechal.Ale jeszcze zadzwonilem do biora odebrala corka szefa i z 1600 jak piszom to wielki pic daje 1090euro + 200euro diety.Wiec takie firmy jak ta czy lu... i jeszcze jest kilka ale wiecie jakie trzeba zglaszac zeby wiecej nieoszukiwali w ogloszeniach i pisali takie bzdury
Zostaw swoją opinię o FHU Jan Marcinkiewicz - Bytom Odrzański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Jan Marcinkiewicz