TWJ Sp zo.o

Żory

Opinie o TWJ Sp zo.o

anonim 2011-05-20 10:34:16
Firma wybitnie rotacyjna nie polecam finanse minimalne i atmosfera bardzo kiepska jesli ktoś szuka pracy na powaznie na stałe to niech omija to miejsce z daleka i niech sie nie da zwieść przemiłym paniom w biurze NIE POLECAM
Aga 2011-05-20 14:23:42
Ja polecam prace w tej firmie rodzinnej. Miła atmosfera, fajna praca, dobre wynagrodzenie i mozliwosc bezkonfliktowego zalatwienia wszystkich spraw.
Alojzy 2013-01-11 12:21:44
Pracowałem w tej firmie przed „Anonimem”, ale mamy końcówka tygodnia i mam chwilkę więc się wypowiem, a podejrzewam że nie wiele się zmieniło. Firma rodzinna, jak najbardziej i jak to w rodzinie bywa jest lepiej lub gorzej. Wszyscy mają swoje charakterki, ale nie popadajmy w skrajności, miałem gorszych przełożonych, wszystkich da się polubić, albo przynajmniej tolerować ;). Praca praktycznie na akord, ale zarobić można było w miarę dobrze ( jeśli masz zdrowie do pracy po kilkanaście godzin za kierownicą (sobota i niedziela wolna). W szczytowych miesiącach można było dostać po 3000 zł na rękę, tak średnio koło 2k. na krótką metę polecam,( po dłuższym czasie można się zmęczyć ;).
Propozycja - zamiast żyłować pracowników, polecam zatrudniać parami – handlowiec + drugi kierowca. Jako dodatkowego kierowcę zatrudnić emeryta bez smykałki handlowej, za małe pieniądze i w takim komplecie można ich puszczać w długie trasy, a z pewnością nikt się nie będzie zwalniał.
Ogólnie w firmie brak dobrej koncepcji na rozwój. W tej branże łatwo zarobić, ale jest spora konkurencja. W teorii jest miejsce dla wszystkich, w praktyce żeby wysunąć się na lidera trzeba się czymś wyróżniać, a tu tego brakuje.
Podsumowując na żorskim rynku (który nie jest zbyt bogaty w dobre oferty pracy), firma w której dawało się zarobić.
PS. do „Agi” ;) , nie wpisuje się odpowiedzi zaraz po złej opinii bo od razu widać, że masz ustawione powiadomienie na maila, a któżby mógłby chcieć być informowany o wpisach ;).

Pozdrowienia dla Dominiki. Ostatnio widziałem wasze stoisko w silesii w Katowicach :)
cel 2016-05-03 09:33:02
Kochani czy w dalszym ciągu polecacie ich? Bo te stare komentarze chwalą sobie atmosferę ale to sto lat temu jak jest teraz
Zostaw swoją opinię o TWJ Sp zo.o - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWJ Sp zo.o