Agregaty Pex-Pool Plus

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agregaty Pex-Pool Plus

Czytałem tutaj o postojach. Kilkoro z was pisali, że w firmie zdarzają się postoje i firma wykorzystuje w tym czasie urlopy pracowników. Ktoś wspominał, że przeważnie ma to miejsce w sierpniu? To jedyny postój w firmie? Czy zdarza się, że jest ich więcej?

Krzysiek Nowy wpis

Ciekawe kiedy wypadnie kolejny postój firmy z wykorzystaniem urlopu pracowników...

Luiza Nowy wpis

Jedna Pani pytała o stanowisko biurowe, chodziło po prostu o administrację? Napisałby ktoś przy okazji jak rozmowa dla specjalisty ds. zakupów wygląda? są zadawane jakieś konkretne pytania? właśnie jest dostępna oferta i się nad nią zastanawiam. Ciekawa przy tym jestem aktualnej atmosfery na dziale. i te nabory to z czego wynikają?

Alicja Nowy wpis

Dzień dobry. @Pracodawca jestem zainteresowana praca w Państwa firmie jako pracownik biurowy.Poszukuja państwo pracowników na stanowiska biurowe ? Jeśli tak na jaki adres mogę wysłać CV ? Posiadam wieloletnie doświadczenie . Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Agregaty Pex-Pool Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Frania

A skąd ten cudzysłów? Bo nie wiem czy piszesz z sarkazmem czy rzeczywiście wypłaty są po prostu terminowe. A do jakiego dnia miesiąca są tu wypłaty w ogóle? Są możliwe jakieś zaliczki czasem?

Wiecie, czy Agregaty Pex-Pool Plus udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Magdalena

pewnie zależy to od tego jakie konkretnie masz informacje. o jakie okoliczności nagle chodzi? wydarzyło się coś w ostatnim czasie? chyba, że to dalej o wątek na temat urlopów chodzi? aktualnie zatrudnione osoby do tego nie przywykły przypadkiem?

mm
@Magdalena

Pani M jest Pani pracownikiem biurowym i dlatego takie wpisy

Czy to prawda, że firma narzuca urlop w wybranym przez siebie terminie bez konsultacji z pracownikiem i bez jego zgody ?

@Zainteresowany

Tak, jest to prawda. Sporo osób nie wyraża na to zgody.

Magdalena

i jakie mogą być dalsze konsekwencje odnośnie odmowy? występują jakiekolwiek? generalnie to idą tu na rękę czy to zależy jak kto się dogada?

Czy Agregaty Pex-Pool Plus narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie Narzucać nie narzuca. W sezonie to w ogóle ciężko doprosić się o urlop wypoczynkowy. Pierwszy raz w tym roku w karierze tej firmy dostaliśmy listy, gdzie można było wpisać kiedy, kto by chciał sobie zaplanować urlop, oczywiście z wyłączeniem miesięcy październik - grudzień kiedy to jest sezon wysoki i można zapomnieć o urlopie, no chyba że na żądanie.

Aktualnie urlopy są narzucane, dokładnie termin między 1 sierpnia a 11 sierpnia, kiedy to firma chce wprowadzić postój. Pierw była prośba by na planie urlopowym wypisać urlop w tym terminie wskazanym przez pracodawcę, teraz dostaliśmy drugi plan urlopowy w którym jest już nadrukowany ten termin ( narzucony ), oczywiście zdecydowana większość nie złożyła podpisu na nim, a że plan urlopowy jest wewnątrz zakładowym dokumentem wiążącym obydwie strony "umowy" to brak podpisu oznacza brak jego akceptacji, zobaczymy co firma teraz zrobi.

Czy Agregaty Pex-Pool Plus organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeszcze pracownik

Tak, np SEP , przy czym musisz podpisać papier że ponosisz koszta w przypadku odejścia z pracy w okresie do 2 lat.

Marzena
@Jeszcze pracownik

Pierwsze słyszę żeby jakaś firma takie coś praktykowała! A to ile jest tych kosztów za odejście z pracy?

Jeszcze pracownik
@Marzena

Koszt szkolenia i egzaminów

@Marzena

po roku około 250 a po dwóch nic , liczą proporcjonalnie , a odliczają bo szkolenia są na osobę nie na firmę i odchodzimy mając uprawnienia

@pracownik

No tak właśnie te uprawnienia ich mogą później boleć po odejściu, to się nie dziwię. I tak naprawdę dużo osób w firmie odeszło wcześniej i musiało płacić?

Dawid
@Jeszcze pracownik

Czyli to jest tzw umowa lojalnościowa. Oni płacą za szkolenie a pracownik zwraca kasę jak chce przejśc do konkurencji. W sumie się nie dziwie że się w ten sposób zabezpieczają. Nic nie ma gratis? Każde szkolenie jest tak traktowane czy tylko te kosztowniejsze?

@Jeszcze pracownik

A pracując dłużej to nic nie trzeba płacić?

Realnie co do możliwe zwrotu
@Jeszcze pracownik

Realnie mogą popoprcjonalnie żądać zwrotu kosztów czyli jak przepracujesz rok to oddajesz połowę w innym przypadku łamią kodek pracy, krótka piłka do sądu i gonić takie firmy aż się nauczą.

Ciekawy

Jak tam się spisują nabytki z Weldonu?

Jakie warunki panują na hali produkcyjnej ? Jaka jest temperatura na hali produkcyjnej. Czy to prawda że pracownicy posiadają jedynie koszulki i cienkie bluzy ?

@Zainteresowany

Nie wiem co masz na myśli pytając o warunki na hali produkcyjnej, ale jeśli chodzi o temperaturę to aktualnie waha się między 12-13 stopni. Co do ubioru to jest tak jak mówisz, nic więcej.

Magdalena

I nikomu ten ubiór w zasadzie nie przeszkadza? Chyba, że podczas pracy ta temp nie jest jednak odczuwalna i nie ma o co się martwić? Były skargi?

Była

Piszę opinię po 5 latach pracy w biurze. Firma stwarza na początku dobre pozory, dużo obiecują itd. Niestety szybko zauważyłam, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Występuje tutaj ogromna rotacja pracowników, którzy na początek otrzymują wynagrodzenie bardzo zbliżone do mojego po 4-5 latach pracy na bardzo podobnym stanowisku. Co więcej jest też zjawisko pracowników równych i równiejszych mimo braku widocznych ich kompetencji. Brak korzyści wynikających z funduszu socjalnego (pomijając paczkę słodyczy na mikołajki pod warunkiem, że masz dziecko do 18 roku życia). Z plusów to chyba jedynie terminowa wypłata i brak większych problemów z urlopem nawet z krótkim wyprzedzeniem. Można pisać więcej ale chcę tylko wydać krótką opinie.

@Była

Aktualnie dziecko musi mieć mniej niż 15 lat. Ach gdzie te czasy kiedy to na okres świąteczny / noworoczny dostawało się 300zł premii, bez względu na to czy masz dziecko czy nie, czy jesteś żonaty czy mężatka.

Jak w Agregaty Pex-Pool Plus wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Antonio

Brak możliwości, no chyba że uprzejmie donosisz o wszystkim, jesteś na każde skinienie paluszkiem, nawet poza godzinami pracy i w weekendy, to szanse wzrastają na awans... Na brygadzistę co najwyżej.

Czy to prawda, że firma spóźnia się z wypłatami dla pracowników ?

@Kandydat

Zdarza się.

Kamila
@Antonio

Ale często czy to jakieś sporadyczne przypadki? Duże te opóźnienia bywają tak w ogóle czy to kwestia dnia albo kilku?

Witam czy firma posiada malarnię ?

@Anonim

Nawet dwie, plus częste malowanie na hali produkcyjnej.

Były

Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) w miarę ładnym opakowaniu. Kierownictwo serwisu na marnym, chamskim poziomie.

Spawanie

Witam, jak wygląda praca na stanowisku spawacza? Na jakie zarobki można liczyć?

Byk

Początkowo firma sprawia dość pozytywne wrażenie, jednak wszystko momentalnie pryska jak zauważyłem, że kompletnie kuleje organizacja pracy. Wiele osób jest zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych, a nie mają pojęcia jak się za to zabrać. Zostały one zatrudnione przez znajomości i dbają tylko o siebie. Nie wrzucam wszystkich oczywiście do jednego worka - jest też kilka całkiem fajnych i pomocnych osób. Odnośnie stawek to bardzo słabo. Proponowane pieniądze jak na odpowiedzialność jaką wymaga dane stanowisko (mowa o biurowych) to śmiech na sali. Nadgodziny wedle uznania - jeśli nie masz co robić w domu to możesz i siedzieć 12 godzin w pracy i nikt nie robi ci z tego powodu problemów. Jest się wtedy widzianym jako ten lepszy i ten który zgadza się na wszystko. Raz odmówisz zostania po godzinach i twoja dobra opinia automatycznie zostaje przekreślona co wiąże się nawet z utratą premii. Ogólnie - nie polecam. Jest dużo znacznie lepszych pracodawców.

Pracownik był 1

(usunięte przez administratora) . Przy rekrutacji obiecuja ,,bogaty socjal" ktorego w tej firmie nie ma ani zadnych innych benefitow nawet obiady dla pracownikow pozostajacych na nadgodzinach zostaly odebrany ,,za duzo to firme kosztuje ".(usunięte przez administratora) Wyplaty jak na te branze marne . Ciagle malowanie kontenerow poza komora(usunięte przez administratora)

Jerzy
@Pracownik był 1

Napisałeś o nadgodzinach, dlatego chciałbym wiedzieć, czy często się one zdarzają? Szkoda, że firma odebrała obiady dla osób, które zostają dłużej w pracy. Na pewno był to przyjemny dodatek.

Pracownik był
@Jerzy

Nadgodziny sezonowe czyli srednio od wakacji do nowego roku

@Pracownik był 1

100% racji, ciekawy jestem czy w odpowiedź ingerował właściciel firmy bo mu się nie podobało i zgłosił się do administracji czy użyłeś wulgaryzmów. Potwierdzić można w 100% słowa: - ubogi socjal ( (usunięte przez administratora), karnety na cokolwiek - brak, wczasy pod gruszą - hah brak, obiady - tak tylko w sezonie wysokim, po za nim brak - (usunięte przez administratora), firma oszczędza (usunięte przez administratora), dawniej były ogniska integracyjne - aktualnie brak, dawniej były wyjazdy na narty - aktualnie brak, za to firma prężnie rozwija się w kierunku monitoringu - kamera na każdym rogu i o ile nie byłoby w tym nic złego, gorzej jeśli początek roku styczeń - marzec, jest sezonem martwym, wtedy winny jest pracownik - bo nic nie robi, nie ważne że nie ma co. ) - (usunięte przez administratora) Przyszło by tu wiele wymieniać, firma ma też swoje plusy, szybko dostaniemy narzędzia, pełne wyposażenie, z ciuchami i szafkami też zwykle nie ma problemu, (usunięte przez administratora)

Agata

Na forum trzeba przestrzegać regulaminu, a tam jest mowa między innymi o tym, że nie wolno używać wulgaryzmów, określeń obraźliwych i tak dalej. Nic dziwnego, że admin czuwa (i bardzo dobrze) :) Fajnie, że piszesz na forum, podając plusy i minusy. A możesz jeszcze napisać, czy firma obecnie rekrutuje?

Ek
@Pracownik był 1

Nie ma socjalu nawet dla dyrektorów którzy musza swoje lewe d . wozic po trzeciorzędnych hotelach, na szczęście za pieniądze pracodawcy, bo swoich im strasznie szkoda vide Andrzej M

Dawid
@Ek

Brak socjalu to słabo bo jednak miło coś dostać w gratisie. Na przykład teraz na święta tez nic nie dadzą? Nawet świątecznej premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Agregaty Pex-Pool Plus - Dębica

• Jak się pracuje w Agregaty Pex-Pool Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agregaty Pex-Pool Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agregaty Pex-Pool Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agregaty Pex-Pool Plus