Ci Games

Rzeszów

Opinie o Ci Games

anonim 2009-09-15 00:19:14
Niestety nie ma sensu wiązać się z City. Dużo poniżej rynkowych pensje no i bardzo nieprofesjonalne i niehumanitarne traktowanie pracowników. O City Interactive było już wiele negatywnego pisane na różnych forach. Poza tym coraz gorzej radzą sobie na giełdzie. Tylko patrzeć jak ta firma upadnie....
programista 2010-01-14 11:26:53
tragedia, programuje gry a nie starcza mi do końca miesiąca. Specjalnie sie dla firmy przeprowadziłem a jest nawet problem z zaliczką 200zl co by na jedzenie wystarczyło. Dobry początek bo praca fajna ale uciekać trzeba jak najszybciej sie da...
mati 2010-03-24 14:20:19
Firma jak firma, wiadomo, ze chce mieć jak najwięcej korzyści przy jak najmniejszych kosztach. Więc to rozumiem, ale kurde atmosfera w pracy jak na pogrzebie, wszechobecne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i złe traktowanie pracowników i podkreślanie jacy to są beznadziejni na każdym kroku już zrozumieć trudniej. Odradzam i ostrzegam.
anon 2010-06-15 05:20:33
Obiecanki cacanki a głupiemu radość..:--) jak ktoś lubi żyć to lepiej w innej firmie
anonim 2011-05-31 13:22:29
Bardzo polecam. Stabilnie i rozwojowo.
marcin 2011-09-22 17:16:44
ostatnio mialem ochote sie wybrac do tej firmy.. zebym tylko wiedzial gdzie to jest. Jak sie z nimi skontaktowac, potrzebuja tam grafikow 3d?
ryf 2013-06-12 09:46:53
No a ile w Rzeszowie jest firm takich jak city interactive? Ktoś zna ?
ozon 2013-06-12 10:39:09
Wiem ile się dostaje na początek na próbnym okresie dla pracujących w 3dmaxie ale jak jest na dłuższą metę nie wiem. jest to 2k na rękę ale jak z atmosferą i później podwyżkami itd to nie wiem. Ktoś zna podobne firmy?
ozon 2013-06-12 11:06:19
chyba umowa o dzieło na poczatek
Król CONCEPT ARTU 2013-11-05 15:09:28
chciałbym tam pracować bo wiele potrafię , i w 48 godzin mogę zaprojektować całą grę z postaciami i przestrzeniami rzeczami itd , uczyłem się od mistrzów , ale pracy nie zdobędę bo nie mam znajomości a to się liczy , co z tego że umie wszystko ale bez znajomości mnie nie zatrudnią ,gry to moje całe życie, gram w nie od urodzenia wiem czego potrzebuje klient , lepiej samemu otworzyć firmę i zarabiać , niż pracować dla kogoś 0==];;;;>
hearting 2015-01-31 23:09:55
nic w tym dziwnego ze uwazasz ze pos studiach umiesz nie wiele pojdziesz do byle jakiej pracy i wszystko zostanie zweryfowane ze niestety tam ucza ale tlyko suchej terorii bez fajnych rpaktycznych rozwiazan. najlepiej sprawdzac i sie uczyc samemu anie zaiwerzac wszystkiego takim miesjcom jak studia ale coz...
cityworker 2015-08-25 22:32:55
Ta firma to jedna z bardziej dziadowskich i amatorskich firm poczynajac od glownego wlasciciela, nie do konca zrwonowazonego i zachowujacego sie jak dzieciak, konczac na zalodze ktorej niestety bylem czlonkiem ale sie zmylem i dobrze. Kilkukrotnie zostalem oklamany co do umowy, "obietnice" okazywaly sie klamstwami i probowano mnie wykorzystac. Troche nawet im sie udalo ale wiecej sie nie dalem. Nie polecam.
ed 2016-05-12 14:54:00
no najgorzej jest jak ktos sie nie dogada albo nie przeczyta dokladnie umowy i potem wlasnie przez ta sa problemy niestety..a zmienic sie nie da jednak
Zostaw swoją opinię o Ci Games - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ci Games