Opinie o PROMETEUSZ w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROMETEUSZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PROMETEUSZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMETEUSZ w Stalowa Wola

Arek

Jest ok, dbają o pracownika.

@Arek

Powiesz coś więcej? Ktoś tu pisał o szkoleniach finansowanych przez pracodawcę. Tobie proponowali dodatkowy kurs? Jak jest z dostępnością?

Stanisław

Przepracowałem kilka lat, teraz już emerytura. Dobre warunki pracy, stabilny pracodawca.

Domino Nowy wpis

Jest ok, dbają o pracownika. Pieniądze zawsze na czas. Premie też. Jestem zadowolony.

@Domino

O to miło słyszeć. Powiesz coś więcej o premiach? Są za wyniki? Trzeba zrobić określone targety żeby dostać?

X Nowy wpis

Premie przyznaje szef, zarobki w sumie dość dobre, polecam.

@X

To brzmi jak premia uznaniowa, bo normalnie to w firmach jest przygotowany przez HR system premiowy, którego zasady możesz sobie przeczytać. Jak słyszę, że premie przyznaje szef, to węszę pole do nadużyć. Ale może w sumie zrażony jestem, przesadzam??

Czy w PROMETEUSZ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Stanisław

Arek

Jest ok, dbają o pracownika.

@Arek

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Halina K.

Jestem świeżym pracownikiem, zatrudniłam się tydzień temu, pierwsze wrażenie bardzo dobre.

@Halina K.

Tydzień to dość krótko. Podpisałaś już umowę? Powiesz jaką dostałaś? Zlecenie czy na czas określony? Jesteś jeszcze na okresie próbnym?

od kilku miesięcy jestem zatrudniona, kierownictwo super, wszystko da się dogadać, atmosfera w porządku.

Janusz W.

Dobry pracodawca, umowa o pracę, pieniądze na czas, szkolenia opłacone. Warunki pracy ok.

Basia
@Janusz W.

Zgadza się, pracuję u nich już 2,5 roku, wszystko w porządku.

Teresa

Najniższa krajowa ale na czas. Najgorsze (usunięte przez administratora) jest wtedy kiedy ktoś jest na urlopie lub chorobowym ponieważ nie jest załatana dziura i trzeba przejąć jego obowiązki. Czasami taka sytuacja trwa bardzo długo i nikomu nie przychodzi do głowy żeby nagrodzić nadmiar pracy premią

Antoni
@Teresa

Dobrze rozumiem, że czasami trzeba kogoś zastąpić mimo tego, że ma się urlop i nie jest to w żaden sposób rekompensowane? To co dalej z tym urlopem, po skończeniu zastępstwa możesz go kontynuować czy jak? Jeszcze jedno pytanko, czy po czasie można liczyć na jakieś podwyżki skoro oferują tylko najniższą, a premii brak?

Teresa
@Antoni

Jest określona grupa pracowników na danym obiekcie, przykładowo sześć osób, nagle z przyczyn zdrowotnych lub osobistych brakuje dwóch osób, wtedy pozostałe cztery muszą poradzić sobie w okrojonym składzie. Często jest to ponad siły zwłaszcza że jest to zakład pracy chronionej i wiele pracowników jest w umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności. Jeżeli chodzi o podwyższkę to nie mam na ten temat wiedzy.

Kamila
@Teresa

Tereniu, ale tak jest przy sprzątaniu, czy w każdej pracy u nich? Bo chyba klient nie zgodziłby się, żeby mniejsza liczba ochroniarzy siedziała u niego na obiekcie... A powiedz, paniom sprzątającym choć jakieś bony na 8 marca dają?

Dominika

widziałam info, że płacą za szkolenia. pytanie czy oni je dobierają i tylko taką ma się opcje czy istnieje dowolność? na jaki zakres tych szkoleń można liczyć, są certyfikaty?

Mariusz T.

Jest ok. Wszystkie szkolenia opłacają. W mojej ocenie stabilny pracodawca.

Rysiek G.

Pracuje w Prometeuszu już 9 lat. Dobry pracodawca. Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy. Pieniądze zawsze, ale to naprawdę zawsze na czas, bez wymówek. Kiedy miałem problem, załatwiliśmy sprawę od ręki. Polecam.

sprawiedliwy

Jedyną wadą firmy Prometeusz jest to,że na żadne święta nie ma ani paczki ani jakiegoś bonu dla pracownika.Myślę,że fundusz socjalny jest nie dla pracownika...........

lol

nie jest najgorzej?? Jeśli płaca minimalna to nie jest najgorzej, to co jest jeszcze gorszego ???? Przyzwyczailiście się do dziadostwa, do pomiatania sobą za marne grosze i chwalicie to ,ze wam łaskawie wypłacają (na czas, z tym akurat problemu nie ma) pensję, która wam się należy jak psu buda. Oni biorą na was taką kasę, że głowa mała a wam płacą marne ochłapy z tego. Wstydźcie się, kierownicy z Prometeusza, jesteście jak większość polskich pracodawców i polityków - widzicie tylko siebie i nic poza tym, przeżyjcie za pensję minimalna miesiąc i zobaczcie jak to jest fajnie !!! Polecam osobom, które naprawdę maja trudna sytuację finansowa. Minimum zarobicie, umowa o prace na normalnych warunkach, ale więcej sie nie spodziewajcie że dostaniecie jakieś, premie, dodatki czy cokolwiek innego. Pozdrawiam

Zadowalony
@sprawiedliwy

Masz nieaktualne wiadomości. Prometeusz dał w 2017 pod choinkę po 100 zł. Pracuję u nich już 4 lata. Zobaczymy w tym roku. Jest ok. Wypłata zawsze na czas. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie. Pozdrawiam.

Lola
@lol

Co to za firma dla niepełnosprawnych jak praca pełen etat,nie po 7h,samoocena pracowników niska bo dobrze,że najniższa krajowa,a kasa z pefron leci dla pracodawcy,a niedojdy pracują,za parę groszy

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PROMETEUSZ?

Wkurzona

Ludzie unikajcie tej firmy pomieszanie z poplątaniem nie polecam tam pracować w tej chorej instytucji jaka się zwie Prometeusz

Sławomir
@Wkurzona

Czemu uważasz, że ludzie powinni unikać tej firmy? Oczywiście masz prawo do takiego zdania ale ja szczerze mówiąc chcę ustalić skąd w ogóle takie stanowisko w tej sprawie wzięło się z Twojej strony. Możesz mi to wyjaśnić? Będzie mi miło, jak to napiszesz. Bądź tak uprzejmy. Tego typu wpisy powinny być odpowiednio uzasadniane.

@Wkurzona

Podobno uciekają na hektary

Kabziol

W jaki dzień jest wyplata

Karol

Kasa średnia , ale za to na czas i ogólnie wszystko fajnie.

Może przyszły pracownik

To prawda że brygadzista w Sandomierzu kradnie i wywozi do siebie autem ? I czy pracujecie 7 godzin ?

Basia

Pracuje tam, wszystko w porządku.

Mimi

@Manolo a jak nie na stałe to na jaki okres? Co 3 miesiące i przedłużana?

@Mimi

Okres próbny to 3 miesiące , potem rok albo 3 lata . To zależy do kiedy masz grupę

Wiktoria
@Manolo

To super! Dobrze, że PROMETEUSZ po okresie próbnym oferuje już stabilniejszy rodzaj umowy. Dzięki temu pracownicy czują się bezpieczniej, a co za tym idzie - są spokojniejsi i wydajniejsi. A jakie przysługują Wam świadczenia socjalne? Co pracodawca zapewnia w ramach socjalu?

@Wiktoria

Nic masz socjal jak zrobisz sobie go sama

Ikar

Pracowałem w Prometeuszu kilka lat. Jak komuś się nie chce pracować, to nigdzie mu nie pasuje. Firma płaci zawsze na czas. Wiadomo że minimalna i grupa. Szef ochrony ze Stalowej Woli Pan R. To równy gość. Życzę wszystkim takiego szefa. Jak macie pracę w tej firmie to ją sznujcie. Pozdrawiam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PROMETEUSZ?

Manolo

Nie dostaje się na stałe niestety.

Staszek

PROMETEUSZ mając opinię świetnego pracodawcy udowadnia, że zapracował na taka opinię!!

Zostaw merytoryczną opinię o PROMETEUSZ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w PROMETEUSZ?

Zobacz opinie na temat firmy PROMETEUSZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMETEUSZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMETEUSZ?

Kandydaci do pracy w PROMETEUSZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMETEUSZ