PROMETEUSZ

Stalowa Wola

Opinie o PROMETEUSZ

ZIUTA 2011-05-19 19:17:49
Zakład ogólnie przestrzega praw pracownika,ale w ostatnim czasie ważniejsze dla pracodawcy jest orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności niż solidna i uczciwa praca pracownika z lekkim stopniem niepełnosprawności. Wbrew pozorom kierownictwo bardzo niemiłe!!!
Włądysław 2011-08-07 16:37:20
Witam,
nie mogę zgodzić się z opinią, że kierownictwo jest nieuprzejme. Miałem przyjemność załatwiać różne sprawy z Prezesem. Mógłbym tego człowieka opisać w samych superlatywach. Odnośnie firmy Prometeusz sp.z o.o. to bardzo rzetelna firma która zawsze wywiązuje się z danego słowa.
anonim 2011-08-23 22:00:16
ZIUTA - 2011-05-19 19:17:49

cos w tym jest, wola zatrudnic kogos z wiekszym stopniem. kierownictwo faktycznie cisnie do pracy ale to raczej normalne wszedzie gdzie pracowalem. wazne ze pieniadze zawsze wyplacaja na czas
Sara 2013-08-17 19:21:16
Pracowałam w tej firmie i nikomu nie polecam ! Nie chciałabym drugi raz mieć do czynienia z tą firmą a zwłaszcza z kierowniczką ! ufff koszmar !
Poza tym zarobki są zdecydowanie zaniżone w porównaniu do innych firm sprzątajacych. Moim zdaniem to najgorsza firma z jaką miałam do tej pory do czynienia !
Alicja 2014-04-09 14:43:17
Pracuje od dłuższego czasu w tej firmie. Pieniądze dobre, wypłata zawsze w terminie,warunki pracy w porządku, ogólnie jestem zadowolona. Pracowałam w różnych firmach w których z tym zawsze był jakiś problem.
Ciesze się, ze trafiłam do tej firmy, polecam.
LoL 2014-06-26 17:13:09
Ja znam kogos kto tam pracował i był wykorzystywany , każą załatwiać papiery na grupę inwalidzką, prawdziwi biznesmeni
Anonim 2014-10-11 11:20:44
Tylko życzyć sobie takiego pracodawcy. Praca dla osób które lubią sie rozwijać, zmotywowanych do działania, pewnych siebie i łatwo nawiązujących kontakty. Warunki pracy doskonałe, duża samodzielność, zakres obowiązków satysfakcjonujący i ciekawy. Negatywne komentarze zapewne od konkurencji, ponieważ większość pracowników to kobiety w pełni sił, zdrowia, zadowolne, energiczne, wykształcone, podnoszące swoje kwalifikacje. Chęci muszą przekładać się na czyny. Jeśli marzysz o piciu kawy przez pól dnia, to lepiej sie nie zatrudniaj. Klienci nie będą czekać aż skończysz ją dopijac. Twoje pieniądze też. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć jak najwięcej, piac się i osiągać skutecznie swój cel.
Anonim 2014-12-01 11:27:01
buuuuaaaaahahahahahah ale się obsmiałam.... no to nic tylko do Prometeusza walić do pracy. Oczywiście silne i zdrowe panie, ale wszystkie z rentami i to conajmniej 2 grupa. A jak nie masz to pan dyrektor cie wysle do swojego zaprzyjaznionego lekarza i grupa sie znajdzie... ciekawa jestem kto napisał te głodne kawalki o rozwoju i pozytywnej atmosferze. szkoda ze w tym kraju takie firmy jak prometeusz w bialy dzien mogą wyzyskiwac pracowników i nadużywać chorych i niepełnosprawnych i nic im nikt nie zrobi... Ja sie cieszę że odeszłam z prometeusza i odetchnęłam z ulgą.... Nikomu nie polecam tej firmy...
fg 2015-01-31 19:00:53
no ja też mam olbrzymie problemy ze znalezieniem pracy teraz ;/ bo na rynku o wiele więcej chętnych do pracy niż samej pracy niestety i szczerze mówiac jestem trochę zrozpaczony, bo niedługo oszczędności się skończą i mogę nie mieć za co zyć... powiedzcie mi, czy może w prometeuszu nie szykuje sie jaka rekrutacja? no mogę robić naprawdę wszystko
kpina 2015-02-14 16:54:32
Musiałabys wpierw zobaczyc te rencistki tanczace w 10-15 cm szpilach. Jesli tak wygladaja to warto pomyslec o emerytkach.:D I jaka kierowniczka? Masz na myśli ksiegowe w centrali? :D
sprawiedliwy 2015-04-14 17:58:02
Jedyną wadą firmy Prometeusz jest to,że na żadne święta nie ma ani paczki ani jakiegoś bonu dla pracownika.Myślę,że fundusz socjalny jest nie dla pracownika...........
lol 2015-06-11 09:06:06
nie jest najgorzej?? Jeśli płaca minimalna to nie jest najgorzej, to co jest jeszcze gorszego ???? Przyzwyczailiście się do dziadostwa, do pomiatania sobą za marne grosze i chwalicie to ,ze wam łaskawie wypłacają (na czas, z tym akurat problemu nie ma) pensję, która wam się należy jak psu buda. Oni biorą na was taką kasę, że głowa mała a wam płacą marne ochłapy z tego. Wstydźcie się, kierownicy z Prometeusza, jesteście jak większość polskich pracodawców i polityków - widzicie tylko siebie i nic poza tym, przeżyjcie za pensję minimalna miesiąc i zobaczcie jak to jest fajnie !!! Polecam osobom, które naprawdę maja trudna sytuację finansowa. Minimum zarobicie, umowa o prace na normalnych warunkach, ale więcej sie nie spodziewajcie że dostaniecie jakieś, premie, dodatki czy cokolwiek innego. Pozdrawiam
Nina 2016-01-07 20:10:54
Co jak co ale nie moge sie z wami zgodzic ze jest to dobra firma pracowalam tam i ani zlotowki podwyzki cos na swieta ani zadnej paczki a wykorzystuja czlowiekaco nie miara . Oni zeruja tylko na naszych stopniach im lepszy tym oni maja wieksza kase za nas. Oboz pracy i nic wiecej
anonim 2016-08-31 16:10:39
pracowałem w tej firmie na terenie huty szkła w Sandomierzu mimo że powierzone mi zadania wykonywałem dobrze nie przedłużono mi umowy ponieważ byłem 14dni na chorobowym mimo to pracujący tam kierownik zatrudnia brygadzistę który kradł drewno huty szkła pilkinkton w Sandomierzu ana powyższe zdarzenie ochrona zakładu sporządziła protokół. I to jest sprawiedliwość w Prometeuszu uczciwych się zwalnia lub nie przedłożą z nimi umowy
anonim 2016-08-31 16:14:05
sprawiedliwy 2016-09-01 14:51:36
co na to pan prezes firmy Prometeusz czy wyci ągnie konsekwencje
ddd 2016-09-25 11:16:36
@ ws - tez słyhszałam, ze można zarobić całkiem rozsądne pieniądze.
Zostaw swoją opinię o PROMETEUSZ - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMETEUSZ