Maxi Driver

Kraków

Opinie o Maxi Driver

anonim 2011-05-19 16:21:49
A więc miałem wątpliwą przyjemność pracować dla borykającym się z [usunięte przez moderatora] i wytatuowanego dla niepoznaki [usunięte przez moderatora] I wygląda to tak : Do firmy zazwyczaj przyjmują się ludzie po wielomiesięcznym poszukiwaniu pracy którzy zdeterminowani nie czytając umów (wierząc w uczciwość zleceniodawców) zgadzają się na pewne bliżej nieodnotowane zwrotne kaucje wysokości ok 2600zł co niby ma zabezpieczyć stronę zlecającą przed ewentualnymi kradzieżami badziewiastego zawyżonego cenowo sprzętu. Wpisowe 500 zł i jeszcze 50zł nawet nie wiem za co i po co, to pierwszy wydatek juz nam się uzbierała jakaś nawet niezła sumka jak dla bezrobotnych którzy szukają grosza to majątek który ma się zaraz wrócić w ramach wspaniałych zarobków które nastąpią zaraz po przyjęciu...oczywiście zapomniałem wspomnieć o najlepszej umowie jaka może spotkać bezrobotnego umowy zlecenie którą sformułowano tak by zleceniobiorca nie mógł czasami odejść z firmy z podniesiona głową..cały pic polega na tym iż zanim człowiek się zorientuje że nie jest tak jak obiecywali już jest [usunięte przez moderatora]. w umowie jest zapisany zwrot który uniemożliwia odejście bez poniesienia strat pomimo ze praca nie przynosi korzyści: czyli nie mozna zakończyć współpracy przed minięciem 6 miesięcy i płacić im haracz albo 800zł kary potem oczywiście zgodnie z umowa i jej załącznikami oszuści odbijają z tak zwanej kaucji zwrotnej wszystko az do zera...zabierają sprzet i zostawiają potencjalnego bezrobotnego z jeszcze większymi długami ...szukam ludzi którzy zostali oszukani przez firme w celu pozwu zbiorowego. Nie możemy byc bezradni jako ofiary takich firm szukając grosza do życia. chciałbym tez by ktoś zainteresował się kompetentny ta sprawą i zbadał ich działanie bo przecież żyjemy w praworządnym kraju...nieprawdasz??
anonim 2011-07-10 04:03:21
Nie będę zniżał się do Pana poziomu obrażając Pana, choć również mógłbym powiedzieć parę niemiłych aczkolwiek prawdziwych słów na temat Pana wyglądu. Chciałbym się dowiedzieć jakim prawem i na jakiej podstawie obraża Pan mnie i moja firmę skoro nie byłem Pana pracodawcą? Wszelkie nieporozumienia i żale powinien Pan rozwiązywać z pracodawcą, którym był Pan Marcin. Odnośnie różnych epitetów, które użył Pan pod moim adresem proponuje zapoznanie się z Art. 216.§ 2. KK co grozi za znieważanie i pomówienia.
Co do kaucji za nowy sprzęt, za który oczywiście pracodawca płaci z własnej kieszeni. Jest ona zabezpieczeniem dla pracodawcy, m.in. przed takimi kierowcami jak Pan, którzy zabierają sprzęt i znikają bez śladu.
Odnośnie innych opłat, o których Pan wspomniał, m.in. wpisowe. Przychodząc do firmy pracodawca musi zrobić Panu odpis swojej licencji, za który również płaci. Doliczmy do tego wszystkie szkolenia (kasa, terminal, bhp). Gdyby chciał Pan odejść z firmy po paru miesiącach jest Pan przygotowany i przeszkolony z obsługi tego typu urządzeń. Zatrudniając się w nowej firmie nie musi już Pan ponosić tych opłat. Dlatego te opłaty są naliczane.
Reguły i zasady panujące w firmie są jasne i przejrzyste. Wszystko jest spisane w umowie więc kierowca czytając ją, doskonale wie jakie i za co ponosi koszty.
Pisząc te wszystkie rzeczy powyżej rozumiem, że jest Pan o nich święcie przekonany. Dziwi mnie więc, po co prosił Pan Pana Marcina o ponowne przyjęcie do firmy skoro czuje się Pan tak oszukany?! Wydaję się to trochę irracjonalne.
Pozdrawiam Pana Krzysztofa- byłego kierowce 302.
Były kierowca 302 2011-07-29 16:50:40
No cóż moja mentalność nie obliguje do dalszej merytorycznej konwersacji na ten temat poniewaz jak słusznie Pan zauważył znów pracuje w firmie. Musze przyznać że w przypływie emocji mocno naciagnałem fakty Z powazaniem były kierowca 302.
kogut 2011-12-02 15:29:06
panowie olac ta firme w maxi to mozecie co naiwyzej zarobic mandat od strazy miejskiej stojac na betona na szpitalnej bo o zleceniach z terminala mozecie zapomniec
kolo 2012-01-29 21:31:39
uważam że firma MAXI DRIVER a raczej jej właściciel to zwykły złodziej,,, ale coż kto nie wierzy niech spróbuje
kogut 2012-03-07 16:25:31
kolo - 2012-01-29 21:31:39

lepiej nie mozna było tego ujac popieram
tom 2012-03-14 09:30:09
nigdy w zyciu !!!!!!!! naciagacze i zlodzieje. Az dziwne ze inspekcja pracy nic nie robi......wstyd. lepiej ulotki roznosic.
Frugo 2012-04-02 20:02:29
Mało zlecen z terminala, w dzien wogole nie oplaca sie jezdzic pozatym nie ma kursów.Nie bede ich obrazal ale kazdy kto skonczyl pracowac w tej firmie wie jak jest..Nie polecam pracy w Maxi Driver. Lepiej isc do innej normalnej pracy gdzie moze i chuja zarobisz ale nie martwisz sie autem, mandatami i nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Cie na centrali..Abonament zdzieraja co do jednego dnia, a zeby umowic sie i naladowac kase to nie maja czasu. Pozdrawiam was koledzy z Maxi.Heh kolojne doswiadczenie w karierze zakonczone.
gizmo 2012-04-06 15:28:24
kogut - 2012-03-07 16:25:31

kolo - 2012-01-29 21:31:39

lepiej nie mozna było tego ujac popieram
złodziej i to jakich mało...każdego wycycka.
west 2013-05-27 16:28:20
anonim nawet się nie pakuj do tego złodziejskiego kręgu...zapomnij o umowie a o wypłacie tym bardziej. O wsparciu tym bardziej...oni mają swoje niunie które zawsze dostaną kasę bo są "ziomkami" kumpli...także zapomnijcie. Kierowców też cyckają jak chcą, odradzam!!!!
Karolina 2013-11-13 14:51:51
Bylam w 4 miesiącu ciąży kiedy się do niech zglosilam. Za zadanie miałam dzwonic przyjmując zamówienia na "psychoterapeutyczny przewoz osob" wiedzieli ze jestem w ciąży przyjęli mnie na przeszkolenie DARMOWE - tydzień przerobiłam i powiedzieli ze rezygnują. WYZYSK OSOB ALE KOBIET W CIAZY to już masakra!! Kupa (usunięte przez administratora). Na dodatek powiem ze moja "przelozona" była laska o rok mlodsza o de mnie i od niej zalezalo czy będę pracować. (usunięte przez administratora) a nie człowiek!! Ale wracając do domu ze mna tramwajem pięknego dnia trafila na osobe która tez oszukala pewnie bo dostala w pysk hahaha zal mi Cie :D:D Pozdrawiam K
karl 2014-05-31 18:25:50
Własnie, jak wygląda sprawa osprzętu, bo to czasem droga inwestycja, może niektóre rzeczy można wypożyczyć?
fm 2014-08-18 20:33:05
bardzo chetnie dolacze do pozwu zbiorowego przeciw Maxi driver
bartek 2015-01-31 21:46:02
widzę, że nie tylko mnie zżera że tak powiem ciekawość o dalszych losach maxi drivera.. :) powiem wam że ja to z ciekawości googlowałem trochę o nich ale żebym sie czegoś spektularnego dowiedział to nie, w sumie nawet nie wiele się dowiedziałem. Najlepiej byłoby gdyby jakiś pracownik streścił historię, może się tu ktoś pojawi
wołyk 2016-05-14 18:13:52
cześć Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili, a o to przecież nie jest trudno przy obecnym podjesciu do tego typu interesów. Co do narzekania to @max ludzie zazywczaj mają jakiś powód
Zostaw swoją opinię o Maxi Driver - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxi Driver