Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.

Gwiazda 2011-05-19 16:03:59
Biuro podzielone jest na 3 działy: kpir, pełna i kadry. Na pełnej księgowości jest fatalna atmosfera pracy, przełożona E[usunięte przez moderatora]. dosłownie [usunięte przez moderatora] pracowników. Podwładne boją się jej i nie są w stanie normalnie pracować. Przez to jest duża rotacja, bo nikt nie jest w stanie z nią wytrzymać.Dział kadr jest zdominowany przez dwie siostry, które wiedzą nie grzeszą, ale donoszą szefowi wszystko co usłyszą i zobaczą, są bardzo konfliktowe,ciężko się z nimi współparcuje. Dział kpir nawet w porządku, księgowe z dużą wiedzą, polecam biuro na flory, bo w Piasecznie kierowniczka działu A[usunięte przez moderatora]. jest niereformowalna, i księguje na podstawie starych przepisów. Ogólnie szef wszystkich traktuje z góry, i nie daje się pracownikom rozwijać, wylicza każdą minutę spóźnienia.Brak jakichkolwiek szkoleń jedynie praca 8-16. Spóźnia się z płaceniem wynagrodzeń i w ogóle nie płaci za nadgodziny. Nie prowadzi ewidencji czasu pracy. Umowy podpisuje na najniższą krajową plus premia. W momencie odejścia z pracy w jakikolwiek sposób, premia nie zostaje wypłacona. Często wyrzuca z dnia na dzień. Ciężko jest dostać przysługujący 14-dniowy urlop wypoczynkowy, wiele pracowników ma zaległe urlopy z kilku ostatnich lat. Generalnie przyjmują młodych pracowników, dlatego warto tam popracować rok-dwa dla zdobycia doświadczenia, a potem znaleść coś lepszego.
Anonimus 2012-01-04 22:25:14

Droga Gwiazdo (choć pewnie do Gwiazdy to Ci daleko), przestań pisać takie głupoty, bo jedyną prawdą w Twoim poście jest informacja o E[usunięte przez moderatora]. Cała reszta o dziewczynach z kadr i o kierowniczce K[usunięte przez moderatora] jest wyssana z palca. Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy za zaległości urlopowe w przypadku odejścia z pracy to jest to rozliczane co do grosza (u mnie tak było). I przestań tak wszystkich szkalować w internecie, bo wbrew pozorom nie jesteś tu anonimowa (adres IP łatwo namierzyć). Ja już tam nie pracuje, ale uważaj, żeby przez Twoje głupie wpisy pracy nie straciły Twoje koleżanki, które nadal pracują na dziale kpir w Piasecznie;-)
NIE POZDRAWIAM

nnn 2013-06-17 14:29:49
Wpisy są bardzo stare, proszę napiszcie czy coś się zmieniło w tej firmie?jaka panuje atmosfera w pracy?jak to wszystko wygląda teraz?
klientka 2015-07-31 17:21:55
OSTRZEGAM , PRACA JAK W CHINACH
miki 2015-11-03 15:08:41
Witam, ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i musze przyznać ze właściciel mnie zszokował. W ogłoszeniu piszą ze zatrudniają na umowę o pracę a na miejscu dowiaduje sie, że proponuje zlecenie i to za bardzo bardzo niską stawkę dla wykwalifikowanej księgowej. Do tego Pan uważa ze firma jest znana w Wawa i jest zaraz po tzw. Wielkiej czwórce, ale do wynagrodzeń Big4 im bardzo daleko... przykre doświadczenie bo zmarnowałam tylko swój czas.
taka 2016-02-24 19:00:57
taka odpowiedź tylko potwierdza prawdziwość wypowiedzi "gwiazdy". Księgowe mające wiedze na temat PKPiR nie znają się na IP-adresach.
PS: jestem osoba postronna, ale analizując wypowiedzi potrafię wyciągnąć wnioski.
moni 2016-09-05 18:42:11
Kto jest właścielem tej firmy?
erd 2016-09-05 23:26:43
Hej, wiadomo kiedy pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Szkolenia rzeczywiście się pojawiają, a skoro tak to i lepsze zarobki się pojawiają po premiach.
Zostaw swoją opinię o Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.