Opinie o Everts-Pol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Everts-Pol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Everts-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everts-Pol Sp. z o.o. w Warszawa

Nie wiecie czasem jak tu w tym roku zarabia się na produkcji? natknąłem się na ofertę sprzed chyba dwóch lat i w niej już pisali o widełkach do 7,500 zł dlatego się zaciekawiłem. opinii dawno tu nie było a zastanawiam się przy tym czy praca za takie pieniądze będzie teraz ciężka?

Były pracownik Nowy wpis

nie za ciekawie tam jest, raz ze jest bardzo głośno, i żeby tam móc wytrzymać to trzeba nałożyć sluchawki (jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do takiego hałasu), dwa, że bardzo nie miłe brygadzistwo, przynajmniej jedna, ma na Imię (usunięte przez administratora)(jeśli ktoś na nią trafi, to współczuję) no a trzy, na stronie (usunięte przez administratora)w ogłoszeniu było napisane że stawka jest od 21 do 22 brutto, co się okazało później, stawka która zobaczyłam na umowie to 18.30 brutto wiec nie pokrywa się z tym co było napisane w ogłoszeniu i to co mówiła Pani właściciel w pierwszym dniu rozmowy ze mną. Nie polecam tej pracy.

Czy pracownicy Everts-Pol Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Integracja Nowy wpis

My pracownicy everts-pol nie mamy możliwości integrowania się . Wydatki na integrację w znacznym stopniu obniżyłyby przychód firmy .Rezygnujemy nawet ze wspólnej Wigili ????

Anatol

A wystarczy być dobrym pracownikiem ,żeby iść do pracy z zadowoleniem jak robi to wiele osób!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista produkcji w firmie Everts-Pol Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
pracownica roku 2

hej , hej MW możesz mieć swoją wysoką samoocenę , szybko awansowałaś , ale Ty jesteś tylko krawcową . Nie gwiazdorz . swoim zachowaniem i kulturą osobistą nie dorastasz do pięt Pani BG . Zmień swoje motto : nie mam czasu jak jest jakiś problem , mówisz jak zdarta płyta .

pracownica roku

Widzę że ogólnie nie można napisać komentarza o warunkach pracy bo jak jest coś źle, to zaraz komentarze że się robić nie chce. Jest głośno na hali - pracować się nie chce. Nie masz ubrań roboczych i pracujesz z farbami - robić się nie chce. Kierowniczka gwiazdorzy - robić się nie chce. Ukrainki pracują po 12h, gdzie Polki tylko 8h - robić się nie chce. Pracujesz za 17,50 a nie jak była mowa za 19,20 - robić się nie chce. Opinii wyrazić nie można bo zaraz zlatują się fanki pracy w hałasie, w brudzie i za skandaliczną stawkę gdzie jak ktoś się wypowie że ogólnie jest nieciekawie, to pewnie dlatego że pracować się nie chciało... Pewnie ten (usunięte przez administratora) organizacja pracy to dlatego że się pracować nie chce :)

zuza
@pracownica roku

Pewnie wszystkie pozytywne opinie o tej firmie pisze osoba na od górne polecenie. Widać prawda w oczy kole.

Mieczysław
@zuza

Pamiętaj, że każdy może mieć nieco inne spojrzenie na pracę w firmie Everts-Pol. Może mogłabyś napisać, jak wygląda wynagrodzenie początkowe dla nowo zatrudnionej osoby? Jestem ciekaw, czy są szanse, aby wynegocjować atrakcyjną stawkę.

@Mieczysław

mowa była od razu o umowie o prace i stawce 19,20 podpisane było zlecenie za 17,50 także tak...

Mieczysław
@pracownica roku

Czyli ustalenia na rozmowie rekrutacyjnej nie pokrywają się z realnymi warunkami. Czy to zlecenie można z czasem zamienić na bardziej korzystniejszą umowę, która daje więcej uprawnień na przykład płatny urlop?

Hanna

Ktoś nie docenił dobrej firmy bo nie był zainteresowany pracą?

pracownica roku

Naprawdę nie mam pojęcia skąd tyle dobrych opinii na temat tej firmy. Zwolniłam się stamtąd po 2 miesiącach. Choć ochotę miałam zrobić to dużo wcześniej. Jeśli chodzi o atmosferę to nie mogę nic zarzucić a to chyba dlatego że jest tam głośno, każdy obsługuje swoją maszynę, na przerwę raczej się chodzi po dwie osoby, ciężko jest się z kimś bliżej poznać, aczkolwiek żadnych negatywnych sytuacji też nie odnotowałam. Ogłoszenie znalazłam na OLX, rozmowa była już na drugi dzień. Przemiła pani z kadr powiedziała że jest to umowa o prace stawka 19,20. Jak się później okazało podpisując umowę, było to zlecenie i stawka 17,50 więc różnica ogromna. Wiem, mój błąd, mogłam tego nie podpisywać. Ale zrobiłam to bo musiałam z innych zrezygnować własnie dla tej pracy a tu taki psikus. Czułam się oszukana. Na hali jest brudno, głośno. Pracuję się z farbami. Non stop byłam brudna. Nie ma żadnych ciuchów roboczych, butów, rękawice też dostałam tylko jedne. Szafki nie dostałam przez dwa miesiące. Pracuje tam bardzo dużo Ukrainek, na zmianie jest ich więcej niż Polek, w ogłoszeniu był wymóg dobrej znajomości języka. Dobrze po polsku mówiła może jedna. Także o żadnych "koleżankach" w pracy nie było mowy. Tylko Ukrainki pracowały na nadgodziny. codziennie po 12h, także też szacunku do obcokrajowców nie było. Kierowniczka. W rozmowie z brygadzistką pracowników traktuje jak niewolników. "Powiedz jej" "niech posprząta" " a ta co robi" Tego typu wypowiedzi. Myśli że nikt tego nie słyszy bo na hali jest głośno. A jednak. W rozmowie z tobą przemiła, uśmiechnięta, do rany przyłóż. Aczkolwiek, brak kultury osobistej i jako takiego obycia. Ogólnie nie polecam.

Pracuję w podobnej firmie belbal myślę o przeprowadzce do Warszawy i staraniu sie o pracę u was interesują mnie maszyny na ktorych malujecie balony czy macie automaty i na ilu kolorach mozecie drukować druk

Kamila
@anonymous

Jeżeli pracujesz w podobnej framie, najlepiej jakbyś skontaktował się z Everts-Pol i powiedział dlaczego chcesz zmienić pracę . Jeżeli firma będzie zainteresowana Twoją kandydaturą na pewno Ci o tym powie

Wojciech
@Kamila

Czy Ty posiadasz może jakąś wiedzę na temat tego, jak wygląda praca w firmie Everts-Pol? Chciałbym dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia? Mogłabyś odpowiedzieć w tym temacie?

Lidia

@anonymous, przed podjęciem decyzji o przeprowadzce do Warszawy dowiadywałeś się może, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Everts-Pol, w której rozważasz pracować? Są w ogóle przyjęcia na stanowisko, które chciałbyś objąć? Podziel się bardziej szczegółowo swoją obecną sytuacją.

Lidia

@anonymous, jesteś zainteresowany pracą na produkcji w firmie Everts-Pol? Wykonałeś może już jakieś pierwsze kroki w kierunku zatrudnienia w tej firmie? Zapytałeś o zarobki jakie oferuje pracodawca na tym stanowisku. Czy mógłbyś napisać, jakie jeszcze aspekty pracy są dla Ciebie ważne przed podjęciem ostatecznej decyzji o podjęciu pracy u tego pracodawcy? Podziel się, proszę, swoimi wymaganiami względem pracodawcy.

a zarobki na produkcj to ile ?

Lidia

Przeglądając stronę internetową firmy Everts-Pol można bardzo dokładnie dowiedzieć się o początkach istnienia firmy oraz o motywacji założycielki do otworzenia działalności dzięki, której będzie mogła rozwijać swoją pasję. Pracodawca podkreśla, że dążył każdego razu do perfekcji oraz stawia sobie za cel oferowanie produktów najwyższej jakości. Czy rzeczywiście o właścicielu firmy Everts-Pol można napisać, że jest to osoba całkowicie poświęcająca się pracy i dążeniu do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych produktów? Czy idą za tym również wymagania jakie pracodawca stawia przed swoimi pracownikami? Opiszcie proszę jak wyglądają Wasze relację z szefostwem oraz jak oceniacie prowadzenie firmy Everts-Pol.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Magd
@Zenek

Jakieś ogłoszenie podobno jest trzeba by zadzwonić i się dopytać.

Lidia

@1221, fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami na temat atmosfery pracy w firmie Everts-Pol. Czy możesz uzupełnić swój komentarz o informację na temat tego, czy pracodawca organizuje spotkania integracyjne pracowników celem polepszenia stosunków między kadrą pracowniczą? Są organizowane wspólne wyjścia? Opisz, proszę, jak wygląda ta sytuacja.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Everts-Pol Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Moim zdaniem atmosfera jest w porządku. Oczywiście każdy moze mieć lepszy lub gorszy dzień i krzywo się do kogoś odezwać i przy pracy w większym gronie zawsze będą jakieś niedopowiedzenia. Mimo wszystko z kierownikami można się dogadać .

mysliciel

Everts-Pol to bardzo dobry pracodawca, wart polecenia.

witam czy firma zatrudnia na stałe ,i warto iść do tej firmy ,mam spory kawałek dojazdu do niej ,

Migotka
@Ania

Po okresie próbnym z tego co wiem to jest umowa, ale trzeba się dopytać kierownictwa

Janek

Czy firma dobrze działa? Warto aplikować? Nikt nie pisze od dawna, tak dobrze się pracuje?

Lidia

@kami, dziękuję za odpowiedź, myślałam raczej, że Everts-Pol wprowadził jakieś unowocześnienia albo reorganizację. Bo nie wydaje mi się, że zadziało się to "od tak". Może zatem ktoś jeszcze wypowie się w tym temacie i przedstawi swoje zdanie na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Everts-Pol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Everts-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Everts-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Everts-Pol Sp. z o.o.

Everts-Pol Sp. z o.o.