brak logo

Ecorys Polska

Warszawa

Opinie o Ecorys Polska

anonim 2011-05-19 00:31
Nie polecam tej firmy. Traktują ludzi bardzo przedmiotowo. male pieniądze, duzo roboty. \"Menadżment\" marnie zarząda, w ogóle nie umieją zarządzać a biorą wysokie pensje. Generalnie firma zyje z przetargów publicznych i innych publicznych zrodeł. Wykonuje dużo projektów byle jak i po łepkach, bez profesjonalnego przygotowania. Prowadzą fundusz szwajcarski dzieki układom w ministerstwie rozwoju regionalnego. Praca tam raczej bez przyszlosci. uważajcie!
13
black 2015-01-04 14:54
Witam, jeżeli ktoś zainteresuje się firmą Ecorys,radzę niech szybko z niej zrezygnuje. O wszystko trzeba się domagać,wydzwaniać po kilka razy żeby czegokolwiek się dowiedzieć, na umowy trzeba czekać bardzo długo, które i tak zostają wysłane na pocztę meilową,trzeba sb samemu wydrukować, co powinno należeć do firmy. Brak zorganizowania, pieniążki również późno przychodzą i to w nie całej kwocie. Z pewnością nie polecam.
5
uff 2015-02-05 20:27
Firma chaos. Żenujący poziom wynagradzania. Zatory na każdym poziomie. Organizacyjnie do bani. Ot, taka wydmuszka kryjąca się pod znaną marką.
Zdecydowanie nie polecam ani współpracy, ani pracy w tej firmie.
5
pokrzywdzona 2015-03-10 14:49
Firma jest tragiczna...lekceważą ludzi,zero szacunku dla uczestników projektu,opóźnienie na każdej płaszczyźnie,za małe kwoty i długi czas oczekiwania na przelewy...ODRADZAM
4
obserwator 2015-05-06 17:19
Jedna z Pań w tej firmie nie była w stanie rozszyfrować pojęcia "per capita". jestem świadkiem. Inne spostrzeżenie - ilość słów na K. na minutę w tej firmie poraża, zwłaszcza tyczy się to szacownych Pań po 40-tce których tam sporo. Firma wykorzystuje też pracowników, zwłaszcza nowych, nie płaci miesiącami tłumacząc to brakiem pieniędzy z projektów, dlaczego zatem funkcjonuje skoro ciągle puste konto? Potwierdzam też wypowiedzi poprzedników.
3
były pracownik 2015-08-21 08:12
Menadżerowie z przypadku nie znający się zupełnie na zarządzaniu ludźmi. Złe traktowanie pracowników, potwierdzam totalny chaos organizacyjny na każdym polu. Wynagrodzenia w porównaniu z firmami z branży (nawet tych mniejszych) niskie, system premiowy zawiły na tyle żebyś nigdy dodatkowych pieniędzy nie zobaczył a jeśli już to starczą na piwo.
iakau 2016-04-19 23:25
Hej! Księgowa projektów POKL jest u nich poszukiwana teraz z tego co widze i wydaje mi się, ze stanowisko naparwde jest super, bo masz i ubepieczenie i też dobra umowe.
nerwus 2016-12-29 14:31
Nie polecam brania udziału w projektach z tej firmy. Długi czas oczekiwania na umowę do podjęcia stażu oraz małe wynagrodzenie za staż. Po prostu żarty sobie z ludzi robią. Również odradzam.
nick 2017-09-22 15:01
Nie polecam tej firmy. Wynagrodzenie jest niskie, brak jasnego systemu placowego. Nie uwazam, ze w firmie mozna sie rozwinac, jest sie raczej pomoca dla pracownikow z dluzszym stazem. Nieciekawa atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Ecorys Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecorys Polska