Obi

Radom

Opinie o Obi

anonim 2011-05-18 22:17:06
odradzam ( usunięte przez administratora )wszystko się kręci na mydleniu oczu premia kwartalną po wyrobieniu normy której połowa marketów w sieci nie wyrabia Podwyżkę obiecywali trzy lata temu sami maja tj kierownicy i dyrekcja a na miejsce sprzedawcy to maja 100 chętnych( usunięte przez administratora ) rzerzucony z wawy pewnie rady se nie dawał albo mieli dosyć chory człowiek ( usunięte przez administratora ) bo lata co 20 min zmarnowane lata ...zarobki też śmieszne i na okrągło ściema że ktoś ma z centali byc nie długo śnieg trzeba bedzie odgarniać na parkingu żenua
warchoł 2011-09-04 22:55:09
kopać doły lepiej niż tam pracować dyrekcja brak słów Zielone światło dla( usunięte przez administratora )awanse po przyjacielsku spoza marketu przyjęcia zamiast podciągnąć kogoś Monitoring zajmuje się szpiegowaniem pracowników zamiast klientów Żenua
góra 2011-10-07 19:45:56
A jednak wracają starzy pracownicy więc chyba nie jest tak źle. A skoro komuś nie pasuje droga wolna można się zwolnić.
anonim 2011-10-08 12:10:37
wracają!!! bo w tym cholernym Radomiu nie ma pracy ...gdyby było inaczej to by Nas tam dawno nie było ... bo w Radomiu liczą sie układy ...nawet dostać sie do OBI trzeba mieć kogoś znajomego
kubekzikea 2012-04-20 19:31:40
to dyrektor pewnie pisze i sam siebie ocenia, uwaza że każdy ma IQ na poziomie bobra:-o
er 2016-04-02 22:21:36
OBI wlasnie dosyc czesto ma rektrujace z tego co sie oreintuje i to w kilku maistach na kilka stanowisk ale nie ma sie co dziwic to jeden z najpopularniehcyh marketow budowlanych
Zostaw swoją opinię o Obi - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obi