ECI-SERWIS

Kraków

Opinie o ECI-SERWIS

kiero 2009-07-09 12:28:23
Nie wypłacają pieniedzy za faktury jezdzi sie za darmo tzn trzeba za swoje tankowac oszusci i tyle
pabo 2009-08-06 18:07:04
to prawda, omijajcie tych naciągaczy z daleka, mamy 6 sierpień a ja z maja dopiero 700 zł dostałem.....oszuści!!!!
byly kierowca 2009-08-21 21:12:27
Banda gnoi i zlodziei 5 tysiecy mi wisza od maja ,naciagaja na auta maja z dilerami uklady potem troche pojezdzisz przyjdzie co do kasy.beda tak cie zwodzic ze do windykacii oddasz sprawe.znam okolo 20 oszukanych osob ktorzy zostali z lizingami na lodzie,niemuwie juz otym ze stracili na wplacie na te auta.sami teraz walcza zeby auto utrzymac.Maja juz kilka spraw w sadzie.mnie juz wyrolowali teraz szukaja nastepnych niedajcie sie.Lepiej samemu isc do dilera znalezc konkretnego spedytora i bedziecie mieli pewnosc bo oni maja dobry bajer aby omotac ludzi.
kucus55@wp.pl 2009-10-02 14:38:33
Od marca czekam na zlecenia i nic, zgarneli 1500zł i mają mnie gdzieś. Zostałem z ratami za samochód i bez środków do życie. Nie dajcie się zrobić w balona.
Edyta 2009-10-11 12:00:48
Od stycznia miałam chyba ze 7 zleceń część faktur ściągłam przez windykacje od sierpnia zalegają mi z fakturą,zero kontaktu,zero zleceń,zostałam z leazingiem i długami przez tą pseudo firme.Niedajcie się naciągnąć im zależy tylko abyście brali auta bo z tego mają prowizje.
Ranny 2009-11-25 15:58:07
Niedość, że nie płacą to ślą pisma do wpółpracowników. A w piśmie każą zapłacić 2500 zł. kary nie wiadomo za co. Są tacy co nie zrobili kilometra dla eci i też dostają kary. Eci się prosi o prokuraturę bo według mnie to jest wyłudzanie. W tym wszystkim podobno jest niezły trójkąt: eci-efl-eurocar.Jak dzwonią z efl-u i przedstawi się, że sprawa idzie do prokuratury to nawet windykacja nie zabiera samochodów.
DO WSZYSTKICH CHĘTNYCH: NIE WEJDŹCIE W TO BŁOTO JAK JA I INNI.
Bok 2009-12-29 13:00:51
Umowa podpisana a tam wszystko było trzeba było czytać
s 2016-04-19 21:19:20
@anonim niestety od wielu lat ECI-SERWIS nie poszukiwała pracowników do swoich szeregów. Wiem bo i ja chciałam do nich swego czasu aplikować i uważnie obserwowałam ich stronę internetową i portale.
Zostaw swoją opinię o ECI-SERWIS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECI-SERWIS