Urząd Miasta Kielce

Kielce

Opinie o Urząd Miasta Kielce

anonim 2009-12-01 18:33:40
Urząd maista to stado znajomków przyjętych po koneksjach, więc tam nie ma czegoś takiego jak rekrutacja, a jedynie atrapa rekrutacji
iiiii 2010-07-27 23:21:27
Nieprawda, zdarzają sie także ludzie z zewnątrz, czego ja jestem świetnym przykładem, podchodziłam trzy razy do konkursu na rózne stanowiska i w końcu sie udało. Po drugim konkursie już wiedziałam czego mniej wiecej będą oczekiwać od ciebie, jakie pytania się powtarzają a reszta to wykucie się aktów normatywnych i łut szczęścia. Są osoby z protekcją, pracując już 3 lata człowiek już orientuje sie które to są. Ale powiem tyle- jeżeli liczycie na dobre zarobki to raczej nie w urzędzie . Ja z 11 letnim stażem pracy (ogólnnym we wszystkich firmach razem) i wykształceniem wyższym zarabiam 1850 netto i w perspektywie żadnych szans na podwyżkę.Przysługuje mi 1 % rocznie stażowego - czyli jakieś 25 zł brutto -śmiech na sali. Są wydziały gdzies sie zarabia, ale tam zarabiają główni specjaliści (od niewiadomo czego) kierownicy itp- oczywiście są to osoby z plecami. Reszta "robotników" może liczyć na marne grosze. Plusem jest pewna praca, pensja zawsze na koncie 30 no i posadka to emerytury. Ale młodzi ludzie zanim sie w to wtopią powinni się zastanowić- zawsze trudno zrezygnować z takiej pewnej pracy,ale perspektywy rozwoju i awansu praktycznie żadne.
anonim 2010-11-01 19:32:24
iiiii - 2010-07-27 23:21:27

Specjaliści z Urzędu Miejskiego trzymają łapę na wszystkich nowych miejscach pracy w kieleckich szkołach. Nie masz popchnięcia ze Strycharskiej- możesz sobie wybić z głowy pracę! I nikt się ich nie czepia
hej hej 2016-02-02 10:29:23
No....moja droga.........z taką pisownią (błędy ortograficzne) to Ty tam pracy raczej nie szukaj.
liza 2016-04-24 11:48:00
w tej chwili um. Kielce ma kilka propozycji pracy. To oczywiście konkurs. Warto spróbować.Na stanowisko inspektora w Referacie Geodezji, Kartografii i Katastru. Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne, staż pracy: min. 5 lat, w tym co najmniej 6 m-cy w administracji publicznej.
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta Kielce - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta Kielce