HONER

Nowy Sącz

Opinie o HONER

andrzej 2012-04-17 20:34:12
Pracowałem i nie polecam, szefowie to dwaj bracia jeden i drugi cwaniak, ciężko z urlopami, wypłaty obcinają z nie twojej winy, olewają klientów.
Dex 2015-12-02 16:01:54
Tragedia. Banda kretynów i wyzyskiwaczy. Tam wszystko nie jest jak powinno, od warunków pracy, po oferowane produkty. Wszystko montowane jest na sztuke i po kosztach, byle by kilent zapłacił..... Odradzam !!!!
xyz 2016-01-27 11:05:22
SPrzedaja profile najgorszej klasy jako najlepszej uwazajcie na podejrzanie niska cene. Co tanie to drogie problemy ze wszystkim nie polecam.
po montazu 2016-08-22 20:50:53
Klamstwa brak kompetencji to slowa ktore najlepiej pasuja do firmy Honer. Nie polecam
Janusz 2016-10-28 14:41:51
A ja nie narzekam, jestem byłym pracownikiem firmy Honer. Zmieniłem prace bo chwilowo przebywam za granicą. W firmie Honer była dobra atmosfera, wypłata była zawsze na czas. Wiec czego chcieć więcej.
Daniel 2016-11-24 15:22:53
Witam. Ostanio zakupilem okna w tej firmie i naprawde jestem zadowolony z jakosci okien a montaz przeprowadzony szybko czysto i dokladnie. Szczerze polecam ta firmę.
Zostaw swoją opinię o HONER - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HONER