Opinie o „REMA” S.A. w Reszel

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy „REMA” S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w „REMA” S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „REMA” S.A. w Reszel

Kazio Nowy wpis

Kiedyś dobra firma , dziś kolos na glinianych nogach a w zasadzie na jednej i to ułamanej. Firma ma olbrzymie zaległości w stosunku do dostawców , coraz częściej wypłaty pracowników nie przychodzą na czas. Większość pracowników w biurach na umowie o prace ale za najniższą krajową . Wszędzie śmierdzi biedą a atmosfera jak w zakładzie pogrzebowym . Brak rozwoju brak przyszłości kto przyjdzie zaraz szuka innej pracy .

Klient Nowy wpis

Jest coś nie tak z tą firmą. Nie wierzcie tym co piszą że wszystko jest ok. To pewnie sami szefowie to piszą. wykonywałem tam zlecenie i nie płacą mi już 4 miesiące. Także wszyscy kontrahenci mocno uważajcie. bo zostaniecie z przysłowiową nogą w nocniku, a szefostwo kupi sobie kolejnego elektryka śmiejąc się z tych którym są winni pieniądze.

Bartek Nowy wpis
@Klient

Masz w stu procentach rację. Mnie też są winni. UWAŻAJCIE szkoda waszej pracy.

Jak długo czekaliście na odzew z „REMA” S.A.? Oddzwaniają zawsze?

(usunięte przez administratora) ludzie którzy pracowali na oddziale odlewni 30 lat już dawno umarli na płuca, raka zwykły nowy pracownik na umowie śmieciowej stawka godzinowa po niżej naiwniejszej krajowej, choć wypłacana jest pensja nisza krajowa,

Aplikowałeś do firmy „REMA” S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jaka umowa obowiązuje w „REMA” S.A. podczas okresu próbnego?

Karnit

Oferta Kierownik regionu -najniższa krajowa plus premie . Samochody fabia z przebiegiem ponad dwie stówy . Jazdy od groma a narzędzia porażka . Nie polecam bo strata czasu

Krystian
@Karnit

Jeśli jesteś dobrym handlowcem to premie są bardzo dobre, mówię z doświadczenia. Podstawa niska ale premie od sprzedaży duże

Goracy

Stanowisko kierownik regionu pensja - najniższa krajowa plus premie . Bardzo wysokie nie realne plany do realizacji . Bardzo słabe wyposażenie skoda fabia z przebiegami grubo ponad 200 tysięcy . Szkoda naprawdę czasu i pieniedzy na rozmowę bo w lidlu i biedronce idzie zarobić więcej . Firma pachnie kompletna cienizną i bidą. Siedziba głęboki PRL . Na sali ludzie marzną przy jednym grzejniku. Szkoda bo mogło by to być ciekawe miejsce do pracy ale żeby mieć sprzedaż i efekt trzeba doceniać ludzi a nie sępić na wszystko.

Kilka lat przepracowałam w Remie, w zespole miałam bardzo dobrą atmosferę, wynagrodzenie przyzwoite.

Bliski

Ciągle szukają ludzi na te same stanowiska, skąd ta rotacja? PRLem trąci już na parkingu. Podobno kadra trzyma się stołków jeszcze od (usunięte przez administratora)

Normalna solidna firma, brak niepotrzebnych napięć w zespole. Jeśli przykładasz się do pracy to zostaniesz wynagrodzony za to.

@Marek

W sensie, że podwyżki dają czy premie masz na myśli?

Obiektywna

Reszelska REMA, to źródło dochodu dla cwaniaków i złodziei. Zwykły pracownik cieszy się tylko z marnej pensji, która wypłacana jest sukcesywnie. Może warto byłoby sprawdzić na ilu darmozjadów musi pracować jeden pracownik produkcyjny?

@Obiektywna

A nie masz może przypadkiem też opinii odnośnie pracownika biurowego?

Bardzo przyzwoita praca i stosunkowo dobre pensje.

Wanda
@Marek

Co to znaczy wg Ciebie, że praca jest przyzwoita? :) I o tych zarobkach jesteś coś w stanie więcej napisać? :)

Roman

Jak człowiek rzetelnie pracuje to jest nagradzany, dobre relacje panują zarówno między pracownikami jak i z szefami. Polecam.

Wanda
@Roman

Nagradzany premiami czy w jakiś inny sposób? ;)

Dominik

Dobra atmosfera, pieniądze zawsze na czas. Uczciwy szef.

Iwona
@Dominik

Widzę, że wiele osób też jest zadowolonych w firmie, ale jak z zarobkami? Wyczytałam tutaj, że najniższa krajowa, czy to prawda?

Andrzej Polej
@Iwona

Tak najniższa krajowa,plus premia ja zaliczysz 3 soboty to może około 3 tyś zarobisz. To co opowiadają że dobrze zarabiają to bajka.

@Andrzej Polej

Czemu bajka? A oprócz zarobków to gdzie jeszcze widzisz tu problem?

Andrzej Polej
@Alicja

Idź przekonaj się sama. Raczej kobiety to tylko w biurze. To może nie będziesz narzekała.

@Andrzej Polej

Tak czy inaczej życzę powodzenia. Praca jak praca.

Janusz

Przepracowałem w Remie ponad 20 lat, organizacyjnie w ciągu ostatnich lat dużo zmieniło się na plus. Każdemu polecam pracę tam.

Mikołaj

Bardzo dobra atmosfera, w zasadzie wszyscy koledzy pomocni. Nie jest to miejsce gdzie da się obijać. Każdego robiłem coś sensownego, produktywnego i dawało mi to satysfakcję. Jak najbardziej polecam.

Zbigniew
@Mikołaj

A szkolenia jakieś są? Firma coś takiego organizuje? I co takiego „produktywnego” właściwie tam robiłeś? :D

Kondrad

Pracowałem w Remie przez ponad 5 lat, w czasie zmiany właściciela. Firma zmieniła się w tym czasie bardzo w pozytywnym sensie. W końcu bardziej liczyło się to co się robi i jakie ma się umiejętności a nie jakie ma się układy... Każdemu kto lubi wyzwania, rozwój i ma chęć nauki efektywnej pracy zdecydowanie polecam zatrudnić się w Remie.

Bardzo porządny pracodawca. W ciągu 5 letniej pracy, nabyłem wiele nowych umiejętności. Dobra możliwość rozwoju i awansu. Pracodawca co najważniejsze uczciwy i dotrzymuje obietnice.

Porządny pracodawca, doceniający starania i dodatkowe własne zaangażowanie. Dobra możliwość poszerzenia umiejętności i rozwoju. Wszystko w firmie robione "z głową". Jedynym minusem dla niektórych może być lokalizacja, ale dla mnie to był plus bo mieszkam w okolicy.

Potas

Straszny bałagan .Najniższa krajowa albo po godzinach to jest priorytet firmy Rema. Ludzie bardzo w porządku. Czasami się zastanawiam czy pracodawca wie co się dzieje. Bałagan którego nikt nie chce pożądkiwac.Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o „REMA” S.A. - Reszel

• Jak się pracuje w „REMA” S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy „REMA” S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „REMA” S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

„REMA” S.A.
  • Reszel