logo WORK WONDERS

WORK WONDERS

Gdańsk

Opinie o WORK WONDERS

Zawiedziona.... 2012-07-25 12:14
Panie z Work Wonders oddział w Gdańsku są niekompetentne. Na rozmowie kwalifikacyjnej słyszysz tylko pytania \\\"a dlaczego\\\" (a dlaczego studiujesz, a dlaczego ten kierunek, a dlaczego akurat ten a nie inny, a dlaczego pani podoba się ten kierunek, a co na studiach jest najtrudniejsze, a dlaczego akurat to.....)- w życiu nie byłam na takiej beznadziejnej rozmowie, Pani rekruterka siedzi za biurkiem z kartką papieru i czyta pytania- beznadzieja... To ma być rozmowa kwalifikacyjna, czy ankieta, która ta pani musi wypełniać, bo rozmowa jest na poziomie pytanie- odpowiedź.... potem dzwonią do Ciebie ze \\\"niby\\\" przeszło się pierwszy etap rekrutacji i zapraszają na drugi etap, następnie dzwonią, że ten termin został odwołany i mówią, że skontaktują się z Tobą w przyszłym tygodniu w celu ustalenia terminu i po tym telefonie kontakt się urywa. A co najlepsze ogłoszenie w sprawie danej pracy po tygodniu jest co dziennie od nowa aktualizowane. Nie rozumiem zasady działania tej firmy ( a dokładniej tych dwóch pań siedzących w biurze i udających, że wiedzą co robią).... z ręką na sercu nie polecam tego pośrednictwa pracy ze względu ta niekompetentną obsługę, nie wiedząca na czym polega ich praca....
gość 2014-09-17 08:47
nie wypłacili wynagrodzenia - oszuści
marian 2015-04-08 19:10
Witam. Pracowałem akurat przez to firmę właśnie przy tych torach. Wypłata na czas tylko trzeba długo czekać, bo płaco dopiero po poerwszym miesiacu w ciagu drugiego ale zawsze ok.
rafff 2016-01-21 09:55
To jest sciema. Nie wypłacił kasy za grudzień , oddziały po likwidowane Warszawa nie odbiera.. Szukamy ludzi którzy też zostali oszukani przez work wonders.. Mój tel ( usunięte przez administratora )
oszukani 2016-01-22 01:39
W olsztyńskim Transcomie też nie wypłacili za grudzień. Zero kontaktu, telefony milczą. Firma Transcom, dla której Work Wonders zatrudniał pracowników, twierdzi, że to wyjaśnia, a tak naprawdę chyba umywa ręce, bo wg nich Transcom wywiązal się z umowy, a to że konsulanci zostali bez kasy to juz trzeba wyjasnic z agencją. Tylko gdzie ich szukać...
mig 2016-05-07 20:28
Umowa o pracę jest więc człowiek nie musi się o nic martwić @kaka, tym bardziej, że no pieniądze są w terminie.
Lidia 2017-07-28 10:28
Czy któraś z zaglądających tu osób może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w WORK WONDERS? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Te informacje będą cenne dla forumowiczów, którzy są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o WORK WONDERS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK WONDERS