Opinie o Futura Edukacja w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Futura Edukacja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Futura Edukacja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futura Edukacja w Lublin

Ja to z przypadku tu trafiłem tak naprawdę, bo sobie Szczecin za pracą przeglądałem i zastanowiło mnie to, że jest tu dość mało komentarzy jak na działalność jeszcze z roku 2008... Pisali cos o odzyskiwaniu świadectw lecz było to dość dawno. Ciekawe to się wyjaśniło? I czy pracownicy mieli podobnie jakieś problemy?

Uczeń futura Lublin Nowy wpis

Czy pamiętacie ile trwała szkoła dokładne daty i rozpoczęcie i zakończenie technik górnictwa podziemnego

Słuchacz Nowy wpis

Pytanie do osób uczących się w Lublinie. Udało się komuś odzyskać świadectwo? Kuratorium nie ma żadnych papierów, a policja ma tylko ich część i nie są to świadectwa. Szkoła nikomu nie przekazać dokumentacji. Wie ktoś coś gdzieozna szukać jeszcze papierów?

Marcin Nowy wpis

Mam ten sam problem w Warszawie nie mogę odebrać świadectwa, szkoła już nie istnieje, niektóre dokumenty przesłali do profesji, ale tam też nie ma świadectwa, Pani powiedziała że ludzie się z nimi sądzą, zapadli się pod ziemię, świadectwo zaginęło i kie wiadomo gdzie teraz szukać

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Futura Edukacja? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak odzyskać świadectwo nie było mnie parę lat wczoraj poszedłem po świadectwo a kobieta mi musi ze ta szkoła nie istnieje

Uczennica z futury.

Moi drodzy w tym tygodniu dostalam wezwanie z policji odnośnie prowadzonego sledztwa w sprawie tej szkoly w Lublinie. Po rozmowie a policjantem podobno szkoła dopuściła się oszustw. Mozliwe ze dlatego macie problemy z uzyskaniem swiadectw czy kontaktem ze szkola. Mam nadzieje ze pomoglam. Pozdrawiam.

Naati
@Uczennica z futury.

No ok. Ale wiadomo czy da sie je odzyskac?

Dagmara
@Uczennica z futury.

Ja również dostałam wezwanie ale wczoraj. Nie chodzę do tej szkoły prawie trzy lata wiec nie wiem co ja tam mam zeznawać nawet i wyjaśniać.

Kris
@Uczennica z futury.

Hej! Ja właśnie dzisiaj też odebrałem wezwanie..

Też ukradli moje dokument z tym że w Krakowie. Prosze o jakieś informacje m.wozniak99@wp.pl

Agata
@Michał

Mam ten sam problem... Nie bardzo wiem co robić...

Ula
@Michał

czes, tez mam problemy z odzyskaniem świadectwa z tej szkoły oddzial w krakowe, czy cos się udało ustalić gdzie szukac dokumentów?

Anka

Jak tutaj praca na recepcji? Pewnie najniższa krajowa co?

Czy często w firmie Futura Edukacja zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

ByłauczenicaFuturaEdukacja

A ta szkoła istnieje?? Jak odzyskać dokumenty ukończenia 5 semestrów liceum ogólnokształcącego??? Od 2016 jestem bez dokumentacji :/

Ola

O co chodzi ze śledztwem związanym z ta szkoła ? Ktoś z pracowników coś wie ? Bo chciałam składać cv.

Lenka z Lublina

Mam taki sam problem. Zapisałam się na zajęcia z fryzjerstwa. Zostawiłam oryginał świadectwa szkolnego. O rozpoczęciu roku szkolnego i zajęć miałam dostać informacje w marcu 2017 roku. Okazało się ze nie będę mogła uczęszczać na zajęcia ponieważ jest za mało chętnych i nie utworzyli grupy. Zostawiłam świadectwo i po roku czasu chciałam je odzyskać. Na numer telefonu który dzwoniłam ( a wyszukałam go w internecie) okazuje się ze nie ma takiego numeru. Stwierdzilam ze udam się do placówki w której mieściło się biuro Futura Edukacja - okazało się ze bardzo szybko się zawineli i nie ma z nimi żadnego kontaktu. A bardzo dużo ludzi ma taki sam problem z dokumentami. Co tu robić ?

Zbigniew
@Lenka z Lublina

To faktycznie duża niedogodność. Może firma zmieniła po prostu siedzibę. Znalazłem informację o likwidacji oddziału firmy, ale w innym mieście niż dotyczy wątek. Daj znać jeśli uda Ci się rozwiązać sprawę.

Patrycja

Słuchajcie chce mi ktoś pomóc?? Chce nagłośnić sprawę do telewizji. Prooosze odezwijcie sie na e-mail dulba.patrycja@o2.pl :)

Julia
@Patrycja

Jak wywnioskowałam z Twojego komentarza - masz jakiś problem z firmą Futura Edukacja. Może zanim jeszcze zgłosisz to do mediów, zechcesz tutaj, na forum, powiedzieć nam, o co dokładnie chodzi? Jeśli podasz nam nieco więcej szczegółów, to może będziemy w stanie Ci jakoś doradzić. Jak zatem będzie?

Daniel
@Patrycja

Trzeba udać się do kuratorium, oni wszystko załatwia, 2 dni i miałem świadectwo.

@Daniel

2x byłem w kuratorium w Krakowie u kierownika archiwum. Nic nie mają!

@Julia

Haha, zgubiono moje świadectwo i dwa arkusze ocen z liceum :) 7 miesięcy walczyłam o to, pisałam wszędzie i z każdą możliwą osobą która mogła wiedzieć co się stało z moimi dokumentami bo szkoła nie istnieje :) do mediów już nie zgłaszam, bo załatwiłam sprawę inaczej.

Julia
@Patrycja

Z tego co widzę, firma jest wpisana do rejestru, choć ich strona internetowa nie działa. Nigdzie nie ma też informacji o tym, że Futura Edukacja przestała funkcjonować. Rozumiem, że udało Ci się rozwiązać tę sprawę ze świadectwem, tak?

@Patrycja

Ja ukonczylam cale liceum moim dokumentow nie ma nigdzie. Blgam jestem z lublina kuratorium rozklada rece. Nie ma. Policja tez. Prokuratura tez. Robie od nowa liceum. Chce isc do telewizji i zalozyc im sprawe. Bo uczylam sie na samych 5-kach. Plus placilam 100 zl za semestr. Moj adres e-mail: nazwauzytkownika940506@gmail.com

Ani_sk

(usunięte przez administratora) wyłudzili na mnie dotacje z Urzędu Miasta, nie oddali mi orginałów świadectwa. Mam wezwanie na policję jako świadek

AgataSz
@Ani_sk

Waśnie też mam taką sytuację, nie odzyskałam świadectwa, a to już sporo czasu minęło... Chyba nie odzyskam. Na policji też jestem jako świadek

@Ani_sk

Jak to jako świadek w jakim mieście?

Daniel
@AgataSz

Ja skończyłem szkole w 2013 i teraz był mi potrzebny orgtlynial świadectwa ukończenia Futury, myślałem że będzie problem. Pojechałem do kuratorium w Płocku na Kościuszki 20 złożyłem oświadczenie po 2 dniach otrzymałem oryginał świadectwa.

AgataSz

Też mam wezwanie jako świadek na policję w ich sprawie, mimo, że zapisałam się do nich i zrezygnowałam przed rozpoczęciem semestru. Widocznie mnie nie wylreślili, brali z miasta pieniądze na ucznia, który ze szkoły zrezygnował. Jeśli ta szkoda istnieje w jakimkolwiek mieście to nie polecam!!!

Uczen

Nie oddają świadectwa ukończenia i nie odbierają telefonów mieli wysyłać i pół roku czekam podobno są w yang Warszawa ale są w Płocku w psdd i tak w kółko pół roku czekam na list

Uczeń
@Uczen

Mam ten sam problem, proszę o kontakt, zupełnie nie wiem co robić ulakanska@wp.pl

Świadectwo
@Uczeń

No właśnie, co mam zrobic/gdzie zadzwonić aby odzyskac swiadectwo? Co prawda swiadectwo nie jest swiadectwem ukonczenia szkoly futury tylko jest do świadectwo ukonczenia liceum. Idąc do futury, do szkoly policealnej dałam oryginalne swiadectwo ukonczenia liceum. Chcialabym je odzyskac ale szkoly nie ma, telefonow zadnych tez nie.

Lublin
@Świadectwo

Witam. Ja również chciałbym odzyskać świadectwo z liceum ale również i ukończenia pierwszego roku u nich. Gdzie szukać kontaktu?

Świadectwo
@Lublin

Niestety kontaktu z nimi zadnego nie ma. I boje sie ze nie da sie juz odzyskać świadectw

@Świadectwo

Niestety też przez tą nieodpowiedzialną spółkę (Bo szkołą tego nie nazwę, jak można zamknąć szkołę nie oddając oryginałów świadectw?!) straciłam świadectwo ukończenia liceum...Teraz czekam na wyrobienie duplikatu z dawnego liceum . Pamiętam jak dzisiaj, jak Pani w sekretariacie mi powiedziała że w szkole należy zostawić oryginał i niema możliwości zostawić kopi a oryginał na pewno u nich nie zginie, szkoda że człowiek musi się uczyć na swoich błędach...już nigdy nigdzie nie zostawię oryginału tak ważnego dokumentu bez względu na zapewnienia Pań z sekretariatu.

uczen futura
@Warszawa

Cześć udało ci się odzyskać świadectwo ?? Mam ten sam problem nie wiem co robic

uczen futura
@Uczen

Cześć mam ten sam problem jestem z Płocka czy jesteś w stanie mi doradzić co robić dziękuje za pomoc:( kontakt zac11@vp.pl mail

@Warszawa

Proszę odezwij się do Mnie na meila bądź facebooka. Szukam osób z Warszawy które chodziły do szkoły Futura! E-mail dulba.patrycja@o2.pl ewentualnie to samo imię i nazwisko na facebooku.

Ane-saw-94
@Warszawa

Witam udało się jakoś odzyskać świadectwa? Jesten w podobnej sytuacji ???? proszę o odpowiedź

Ane-saw-94
@Uczen

Trzeba złożyć zawiadomienie na policje ja też jak do wtorku nie uzyskam żadnej inforacji i nie odzyskam swoich świadectw to mój adwokat poczyni kroki prawne i wejdziemy na drogę sądowa z Futura edukacja. Nie będę dłużej prosiła i szukała wiatru w polu.

Edyta

Czy ktoś może napisać, jak wygląda rekrutacja w Futura Edukacja i na jakich warunkach podpisuje się umowę? Czy wraz ze stażem pracy warunki zatrudnienia się zmieniają? To bardzo istotne informacje z punktu widzenia osoby poszukującej pracy.

Kinga

Ja mam sytuację, że mnie wykreślili w kwietniu. Złożyłam podanie o ponowne przyjęcie ale nie złożyłam oficjalnych dokumentów nawet zaświadczenia lekarskiego. Nie byłam na żadnych zajęciach a oni mi naliczyli , że mam do zapłaty za brak frekwencji 187,50. Upierając się jeszcze że byłam 25 września jak wtedy pracowałam. Ktoś podrobił moje pismo na liście obecności. Nie chce płacić im żadnej kasy. Nie wiem co mam robić.

jasiek

na razie to jest tylko praca u nich jako kolporter ulotek.

Bea

Witam może ktoś z Was pracował w Lubelskim oddziale jako wykładowca i może podzielić się informacjami odnośnie wysokości stawki, formy umowy, warunków pracy i współpracy?

MM

Kilka lat pracowałam w Futurze i nie mogę powiedzieć nic złego. Od początku współpraca układała się dobrze. W pokoju nauczycielskim zawsze panowała przyjemna atmosfera. Nigdy nie miałam żadnego konfliktu z dyrekcją, nawet w gdy w ostatniej chwili byłam zmuszona odwołać zajęcia. Faktycznie płacą z miesięcznym opóźnieniem, ale ma to swoje plusy - w sierpniu, gdy inne szkoły już nie płaciły, ja na dziesiątego otrzymywałam wynagrodzenie, które mogłam sobie przeznaczyć na wakacje. Stawka za godzinę lekcyjną porównywalna z innymi szkołami dla dorosłych. Jeżeli chodzi o materiały dla słuchaczy były one dostarczane przez pracownice sekretariatu bezpośrednio do szkoły na zajęcia. Nigdy też nie miałam problemu aby dostać na zajęcia magnetofon, rzutnik czy inne pomoce dydaktyczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić szkołę Futura. Dodam, że z pracy zrezygnowałam tylko i wyłącznie z powodu zmiany sytuacji rodzinnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Futura Edukacja - Lublin

• Jak się pracuje w Futura Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Futura Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Futura Edukacja?

Futura Edukacja
  • Krakowskie Przedmieście 70 lok. 3B