Opinie o Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk w Słupsk

Mariusz Nowy wpis

W czym dokładnie firma się specjalizuje ?

skii Nowy wpis

Ja również jestem zdania, że praca bardzo fajna @Adrian.

krzak Nowy wpis

firma krzak

Aneta Nowy wpis

Anonimus - 2010-04-30 10:23:46 Słaba oferta firmy powoduje, że sprzedaż firmy nie należy do najwyższych. Co za tym idzie przedstawiciele zatrudniani są przeważnie Ci, którzy mają własną działalność gospodarczą i dostają jedynie prowizję od sprzedaży. Możesz zapomnieć o etacie, godziwym wynagrodzeniu, bonusach, czy niezbędnych narzędziach pracy przedstawiciela handlowego jak np. samochód. Generalnie nie polecam.Jestem od lat pracownikiem etatowym firmy Telezet. Czytam te rewelacje Anonimusa z zażenowaniem. Firma zatrudnia ludzi w wielu miejscach w Polsce. Zarobki w sprzedaży zawsze zależą od kompetencji i umiejętności. Jak pracujesz rzetelnie to zarabiasz godnie i tyle. Na bonusy musi zapracować jak w każdej innej firmie. Ja zdecydowanie polecam Telezet jako pracodawcę! Jest to uczciwa, dobrze prowadzona firma.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Tadeusz

Tedzia - 2011-12-12 10:00:56 Kilka miesięcy temu podpisałam umowę na dostawę energii elektrycznej. Płaciłam ra (usunięte przez administratora) nki jak Pan Bóg przykazał.A do dziś dostaję wezwania z zakładu Energa Słupsk do zapłaty za to co już zapłaciłam. Telezet to nie jest poważny partner, przypomina raczej kasy typu "GROSIK". Klienci płacili a potem kasa znikała.Pomyliła pani firmy. Powinna mieć pani pretensje do firmy Energa a nie do Telezet. Jeśli otrzymuje pani wezwania to prawdopodobnie ma pani zaległości w firmie Energa. Proszę je uregulować i po kłopocie. Ja od 2009 roku kupuję energię w firmie Telezet i jestem bardzo zadowolony. Płacę zdecydowanie mniej za prąd niż przedtem. Nigdy też nie miałem problemu z obsługą. Szybko i kompetentnie. Pozdrawiam

Pan z konkurencji

Witamy panią z konkurencyjnej firmy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Tedzia

Kilka miesięcy temu podpisałam umowę na dostawę energii elektrycznej. Płaciłam rachunki jak Pan Bóg przykazał.A do dziś dostaję wezwania z zakładu Energa Słupsk do zapłaty za to co już zapłaciłam. Telezet to nie jest poważny partner, przypomina raczej kasy typu "GROSIK". Klienci płacili a potem kasa znikała.

Anonimus

Praca jak praca. Uczciwa i miła kadra ale reszta bez rewelacji

Zostaw merytoryczną opinię o Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk - Słupsk

Telenet s.c. Grzegorz Kurzyk Małgorzata Kurzyk
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kard. Stefana Wyszyńskiego 4 lok. 8
    76-200 Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042