Opinie o Transkap International Sp. z o.o. w Jerzykowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Transkap International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Transkap International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transkap International Sp. z o.o. w Jerzykowo

Mateusz T

Nawiązałem współprace z firmą jako spedytor drogowy. Szkolenie pracownika na stanowisko pracy było jednym wielkim absurdem - pokazanie dwóch prezentacji i powodzenia w pracy ( patrz jak robią to inni to powinno Ci wystarczyć ). Współpraca z Team Leaderem według mnie - tragiczna. Jako nowa osoba bałem sie zapytać jak cos zrobić, ponieważ odpowiedzi Team Leadera udzielane były w naburmuszonym tonie, który stanowczo zniechęcał do zadawania kolejnych pytań. Po miesiącu pracy otrzymałem swoje auto do prowadzenia. Wykonując błąd zostałem zdegradowany na pozycje Dyspozytora. Szef uargumentował tę decyzję w następujący sposób: ' żeby zrobić krok do przodu,należy wykonać dwa w tył'. Jest to zrozumiałe, dlatego zgodzilem się z taką decyzją. Nastepny tydzien spedziłem na przygotowaniach do nowego stanowiska pod okiem Starszego Dyspozytora ( gdzie przez cały okres siedziałem przed jego stanowiskiem i w ramach nauki robiłem wszystko za niego). Osoba ucząca mnie stwierdziła, że jestem gotów na samodzielną pracę, z czym się zgodziłem. Po wspomnianym tygodniu zasiadłem do swojego nowego stanowiska. Tego samego dnia bez jakichkolwiek przyczyny - bez informacji od Szefa czy tez Szanownego Pana Team Leadera - zostałem poinformowany o zwolnieniu mnie z UOP w trybie natychmiastowym. Według mnie wyżej opisana sytuacja pokazuje szczyt braki profesjonalizmu że strony Szefostwa. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne, aby w ten sposób traktować personel, który wykazywal inicjatywę i checi rozwoju w firmie - przykładowo nie raz nie dwa sam z siebie z wielką chęcią zostawał po godzinach by wywiązac się jak najlepiej ze swojej pracy. Jeżeli chodzi o usługi firmy, Panów mechaników, dyspozytórow i spedytorow - w tym przypadku brak zastrzezeń. Pełen profesjonalizm. Niestety tego samego nie mogę powiedzieć zarówno o Team Leaderze, jak i szefie, który mówi jedno, a robi drugie. Jeśli szukasz miejsca pracy, w którym jako spedytor drogowy będziesz mieć możliwość utraty zatrudnienia bez wyraźnej przyczyny, brak transparentności ze strony szefostwa i poczucie niepewności przed odezwaniem się do Team Leadera - jest to doskonałe miejsce dla Ciebie. W przeciwnym razie odradzam składania tam podania. Osobiście nie polecam firmy transkap jako miejsca pracy. Pozdrawiam

@Dawid Kochański - Team Leader

Panie Dawidzie, Pozwoli Pan że nie odpowiem wyczerpująco na Pańską odpowiedź ponieważ moim zamysłem nie jest sponiewieranie opinii Transkapu, lecz publikacja mojej opinii na temat pracy oraz atmosfery w Państwa firmie. Wkleje tylko jeden fragment króry jest fałszywy i pozwole sobie nie odpowiadać na reszte argumentów jak i wyciagnięciu paru rzeczy spod kapelusza ;) Oprócz prezentacji, dodatkowych materiałów takich jak: konwencja CMR, prawo przewozowe, czas pracy kierowcy, zabudowy naczep, kompendium wiedzy spedytora, kanał YT z ciekawymi informacjami, a także spotkań jak i testów, które weryfikowały wiedzę ( ??? :) ) Bzdury, ratowanie PR firmy - rozumiem ale trzymamy sie faktów.

Dawid

Pracuje w firmie od 4 lat. W firmie istnieje wzajemne docenianie pomiędzy pracownikami a przedsiębiorstwem, co sprzyja tworzeniu korzystnego środowiska pracy. Gdy jesteś dla Firmy to Firma jest dla Ciebie. Narzekanie występuje u osób które nie są w stanie nic zaoferować, a wymagają rzeczy niemożliwych. Właśnie te jednostki wyrażają opinie, mimo że ich indywidualny wkład w przedsiębiorstwo jest ograniczony lub wręcz nieobecny. Pozdrawiam :)

Henia
@Dawid

Myślisz, że to główny powód do narzekania? A od drugiej strony to jakie główne motywatory u was przeważają? 4 lata to już trochę stażu, czy warunki pracy mocno się zmieniały przez ten okres? Jak podwyżki przy tym mogą wyglądać?

Szukam pracy na Handlowiec. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Transkap International Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 9000 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

@Ex-McDo

Jeśli już tu o stawkach zaczynacie temat to co ze spedycja przy tym? Była oferta chyba ze 4 miesiące temu to podawali ok 8,4 tys, czy to faktyczny max? Taki handlowiec zarabia teraz w firmie więcej z tego co tu jest napisane?

Kinga

Spędziłam w tej firmie ponad trzy lata jako spedytor/dyspozytor. Wspaniała ekipa doświadczonych kierowców, która zawsze służyła dobrą radą, za nimi będę tęsknić najbardziej:) Po jakimś czasie przydzielono mi super dyspozytora, który odciążył mnie z części obowiązków. Zaczynając pracę miałam niewiele doświadczenia, moje umiejętności szybko rosły i wraz z nimi zarobki. Jak pojawił się większy problem to zespół wyciągał pomocną dłoń, kierownik działu transportowego bronił przed chamskimi odzywkami z zewnątrz, kierownik działu handlowego zawsze wspierał merytorycznymi radami. Polecam pracę na stanowisku spedytora w firmie Transkap.

Wiki

to doświadczenie mnie zastanawia, jak to ma się do wynagrodzenia względem posiadanego wyksztalcenia przez danego kandydata? Liczy się ono jakkolwiek? Wpływa na podstawę? Teraz dla przykładu była oferta na spedycje z widełkami liczonymi od 5,4 tys do 8,3 tys brutto. Jeśli papiery złoży osoba z mgr z logistyki lecz bez doświadczenia komercyjnego to jaka podstawa z tego przedziału może być proponowana?

Alicja Nowy wpis

Te sugerowane limity na dziale spedycji są powiększane? Jest teraz kolejna oferta, gdzie wiem, że z pól roku temu wystawiane było ogłoszenie. wtedy faktycznie chyba 4 osoby były potrzebne, teraz już tylko jedna? Czy te zarobki liczone do 8 300 zł podskoczyły? Zastanawiam się czemu w tej nowej ofercie nie ma podanych widełek?

Karol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam jak wygląda praca w firmie transkap ? Mam tylko doświadczenie na krajowce jest do ogarnięcia robota w tej firmie na międzynarodówce? Praca jest tylko z giełdy? Może jakieś stałe miejsca? Załadunku

Mimo tego wątku odnoszącego się do warunków pracy, które zostały przez kogoś raczej negatywnie ujęte to do dziś nie szukano nikogo na spedycje? Mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy, w której było napisane, że 4 osoby są potrzebne. Czy to aktualny limit na dziale? w stawkach jest podobnie? Podali kwoty do 8,3 tys a interesowałyby mnie przewidywane przyszłe zarobki, chce je znać wstępnie dla porównania

X
@Mateusz T

Zgadzam się z Panem Mateuszem. Byłem w podobnej sytuacji, a potraktowany tak samo. Nie polecam firmy Transkap

Dawid Kochański - Team Leader
@Mateusz T

Panie Mateuszu, Nie możemy przejść obojętnie obok wyżej przedstawionych zarzutów kierowanych w stronę firmy Transkap International Sp. z p.o. Odpowiadając na Pana komentarz: - Każdy nasz krok jeżeli chodzi o wprowadzenie Pracownika w Zespół oraz w obowiązki Spedytora był przemyślany oraz konsultowany z danym Pracownikiem zarówno na grupowym, jak i indywidulanym spotkaniu. Pytaliśmy Pracownika wprost co my, jako firma, możemy poprawić, czego dany Pracownik oczekuje i co chciałby zmienić, aby jego stanowisko było odpowiednie do jego potrzeb. Odpowiedź Pracownika zawsze była taka sama: „Wszystko jest jak najbardziej w porządku, to co oferujemy i jak nakładamy nacisk na wdrożenie jest wręcz niespotykane w pozytywnym tego słowa znaczeniu” – to gryzie się z zarzutem wspominanym w Pana opinii. - Oprócz prezentacji, dodatkowych materiałów takich jak: konwencja CMR, prawo przewozowe, czas pracy kierowcy, zabudowy naczep, kompendium wiedzy spedytora, kanał YT z ciekawymi informacjami, a także spotkań jak i testów, które weryfikowały wiedzę, każdy z nowych Pracowników miał „na wyłączność” przypisanego doświadczonego Spedytora oraz Dyspozytorów, którzy codziennie odpowiadali na zadawane pytania, a także całkowicie rozwiązywali problemy, które wystąpiły podczas wdrażania. Następnie przeszliśmy do kolejnego etapu, którym było prowadzenie własnego samochodu ciężarowego. Bardzo zależało nam, aby zatrzymać Pana w zespole, ponieważ cały czas mieliśmy w głowie mocne strony, które zostały przez Pana zaprezentowane na rozmowie kwalifikacyjnej. Jest nam przykro, że Pańskie poczynania oraz brak chęci do zdobywania wiedzy zaważyły na współpracy. Zaproponowana zmiana stanowiska nie była degradacją za błąd, o którym Pan wspomina, tylko cały czas walką o Pana stanowisko i obecność w Zespole. Podjęliśmy decyzję o nowym stanowisku, ponieważ efekty Pana pracy dały nam feedback, że potrzebuje Pan więcej czasu na wdrożenie. Zarzut braku profesjonalizmu w naszą stronę jest bardzo niesprawiedliwy. Obwinianie innych za sytuację, którą sami mieliśmy nadzieję naprawić, jest dla nas bolesne. Proszę pamiętać, że trudne doświadczenia zawodowe mogą być okazją do osobistego i zawodowego rozwoju. Mimo tych różnic zdań, życzymy Panu powodzenia. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane kompetencje, które zachęciły nas do rozpoczęcia współpracy z Panem, będą cennym atutem i z pewnością przyczynią się do Pańskiego dalszego sukcesu na ścieżce zawodowej.

Mateusz T Nowy wpis
@Dawid Kochański - Team Leader

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transkap International Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca międzynarodowy C+E, kadencja 2:1(tyg)!? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Paweł Pokrywka

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą, serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego, nie wiem czy ktoś z rynku może powiedzieć, czy tyle oferujemy, na pewno mogą powiedzieć Ci, którzy tyle w naszej firmie zarabiają(ci co zarabiają więcej też podzielą się swoimi spostrzeżeniami). Jeśli chodzi o formy zatrudnienia to jest to indywidualna kwestia, wynik wspólnych korzyści, nie tylko tych finansowych, omawianych na spotkaniu siedzibie firmy. Zapraszam do nas w przerwie świątecznej lub po nowym roku, uprzednio zaleca się z osobą zajmującą się HR, Aleksandra Kondratowicz ???? Aleksandra.k@transkap.pl Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap int.

Ex-McDo

minimalna -- a reszta pod stołem

Andzia
@Ex-McDo

Nie wiem jak z tym stołem to w końcu wychodzi ale taki handlowiec ile teraz w sumie zgarnia? Pisali z rok temu o 9 tys a teraz jak tak patrzę po ofertach to kierowca ma akuratnie proponowane do 12 tys. handlowiec podobnie wyrabia?

@Ex-McDo

Jaka atmosfera jest między działami w Transkap International Sp. z o.o.?

Kinga

Wiki

Dawid

Henia
@Dawid

Czy w Transkap International Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mikołaj

Polecam firmę, miło spędzone dwa lata jako kierowca-mechanik, jedynym powodem odejścia był brak perspektyw rozwoju. Dziękuję całemu zespołowi Transkap za dwa lata niezapomnianej przygody⚓.

Polecam to miejsce pracy, dojazd jest wygodny, parking darmowy, a jeśli chodzi o samą pracę to dzięki niej: - Poszerzyłem swoje kompetencje. - Zostały mi zapewnione szkolenia. - Pracuję nad ciekawymi projektami. - Mam możliwość rozwoju. Jest to bardzo przyjazne miejsce dla pracowników, atmosfera jest więcej niż zadowalająca, a sama praca bardzo ciekawa.

św

Jak wygląda praca spedytora w Poznaniu? Czy dostaje się na początek listę kontaktów czy też trzeba od zera budować swoją? Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników?

kIEROWCA

Nie polecam współpracy. Jest na rynku dużo firm które oferują lepsze warunki. Stan ciągników odbiega od tego co obiecali

@kIEROWCA

Panie kIEROWCO, jak zawsze powtarzam, miejmy równe szanse - anonimowość = opinia bezwartościowa. Nie poleca Pan współpracy - szanujemy, każdy ma prawo do swojej opinii. Jest dużo firm na rynku, które oferują lepsze warunki - jasne tak jest, choć przejeżdżając koło naszej bazy zauważa Pan, że plac jest pusty(wszystkie auta w trasie) - nie narzekamy na brak kierowców. Stan ciągników odbiega od tego co obiecywaliśmy? a co obiecywaliśmy - konkrety. Czy może nie jest tak, że jest Pan w grupie trójki zwolnionych kierowców dnia 14.12.2021 i jest to odzew na zasadzie - "pokaże im" obniżając ich pozycje w sieci. Jeśli tak nie jest to nie będzie Pan miał problemu z przedstawieniem się. Ja w zamian oferuję podzielenie się publicznie jakich naruszeń Pan dokonał i co jest prawdziwym powodem, że nie koniecznie Pan nas poleca. Dobrego dnia Paweł Pokrywka Transkap Int.

Iza
@kIEROWCA

Aż w takim złym stanie są ciągniki, że aż lepiej nie współpracować?

Wieśniak
@Paweł Pokrywka

Ale wieśniacka odpowiedź.... NIestety jak ktoś nie potrafi, to niech się nie bierze za aktywność w internecie. Butny, bezczelny, zakochany w sobie w swojej wyimaginowanej zaj**bistości komentarz - jak cały transkap i PP. Konkrety? Czego nie ma, a jest u konkurencji? - lepsze wynagrodzenie - lepsza atmosfera - traktowanie pracowników w sposób godny i partnerski - słowność, terminowość - ciekawsze zlecenia - zaufanie parnerów i renoma

@Wieśniak

Panie Wieśniaku, Dziękuję za opinię, do odważnych świat należy: imię, nazwisko? z wyrazami szacunku Paweł Pokrywka Transkap Int.

Szukam pracy w mieście Poznań. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Transkap International Sp. z o.o.?

Transkap International Sp. z o.o.

Dzień dobry! Nie podał(a) Pan(i) szczegółów dotyczącej jakiego rodzaju pracy Pan(i) poszukuje. Dlatego ciężko odnieść się bezpośrednio do tego zapytania. Obecnie zakończyliśmy procesy rekrutacyjne na stanowiska administracyjne w naszej firmie. Jednak z uwagi na ciągły rozwój i dalekosiężne plany zawodowe nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy poszukiwali kolejnych specjalistów branżowych. Aktualnie poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Poniżej podaję kontakt, w przypadku chęci poznania szczegółów, proszę o telefon. Zapraszam również do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Transkap International Sp. z o.o.

Dzień dobry, pozwolę sobie odpowiedzieć ws. rekrutacji. Niezależnie od stanowiska, rozmowa rekrutacyjna składa się z przygotowanego wcześniej planu, który pomoże przybliżyć kandydatowi nas, a także - jego nam. Plan przygotowujemy zgodnie z profilem poszukiwanego kandydata, jak i również z dokumentami aplikacyjnymi, które otrzymujemy od kandydatów. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jednak, aby zachować spójność procesu rekrutacyjnego - dzielimy go na min. dwie części: 1. weryfikacji kompetencji miękkich i 2. weryfikacji kompetencji twardych. Pozostawiamy miejsce na rozmowę o firmie, możliwościach, a także na zapytania od kandydata. Odnosząc się do stanowiska dyspozytora - mamy już zamknięty proces rekrutacji i selekcji. Gdyby był(a) Pan(i) zainteresowany(a) pracą w Transkap International Sp. z o.o. - zapraszam do śledzenia naszych ofert pracy. Tymczasem zapraszam do śledzenia nowości ze świata transportu, które zamieszczamy na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Aneta
@Transkap International Sp. z o.o.

Na czym polega weryfikacja kompetencji miękkich, o których Pani pisze? Czy podczas procesu rekrutacyjnego są jakieś sprawdziany/zadania dotyczące cech charakteru lub jakieś psychotesty?

HaER
@Transkap International Sp. z o.o.

Chyba samej Pani hr manager się przelało. Bo po tak krótkim czasie zmieniła pracodawce. CIEKAWE DLACZEGO, SKORO JEST TAK SUPER?

Dariusz

Były pracownik was wyjaśnił. Nie ma co go straszyć sądem za prawdę. Wzmianka o tym że miał pieniądze zwrócone za wydatki związane z autem to śmiech na sali. Kierowca powinien mieć do dyspozycji pieniądze firmowe w razie właśnie takich przypadków. Sami sobie tym pismem juz daliście opinie. Nie szanujecie pracownika to nikt u Was z biegiem czasu nie będzie pracował a jeśli już będzie to szybko się pozna na firmie.

W mieście Jerzykowo poszukiwano kandydatów do pracy jako Kierowca. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Transkap International Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Transkap International Sp. z o.o.

Dzień dobry! Zgadza się, prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym. Sytuacja ta, podszyta jest ciągłym rozwojem nas na rynku transportowym. Jednym słowem, w transporcie nie ma nudy! Działamy i rośniemy w siłę! Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami współpracy, zapraszam do kontaktu! Chętnie przekażę warunki współpracy! Zapraszam również do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Kierowca ADR

Witam czy system Pon Pt wchodzi w grę u Państwa po kraju ? ewentualnie bliska europa ? Stawka 3000 brutto 55€ ( kwota z ogłoszenia) Jest do negocjacji ? Pozdrawiam serdecznie.

@Kierowca ADR

Dzień dobry! Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Biorąc pod uwagę, jak dalekie trasy przemierzamy – proponujemy najbardziej dogodne dla naszych kierowców systemy pracy : 2:1 -> pracę zaczynamy w poniedziałek, dzień zjazdowy przypada w 12 / 13 dzień pracy, czyli piątek / sobota. Tydzień spędzamy w domu, następnie ruszamy na kolejne 12/13 dni. 2:weekend -> pracę zaczynamy w poniedziałek, zjeżdżamy w piątek/ sobotę i startujemy w poniedziałek / wtorek. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia – na ten moment jest to ostateczna kwota, jaką możemy zaproponować – startującym u nas kierowcom. Zapraszam do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Transkap International Sp. z o.o.?

Paweł Pokrywka

Dzień dobry, o jakim stanowisku jest mowa? jeśli chodzi o stanowisko kierowcy to jest taka możliwość, jeśli chodzi o dział transportu do musielibyśmy rozważyć Pani/Pana kandydaturę gdyż obecnie "stan załogi" jest pełen. dobrego tygodnia Paweł Pokrywka Transkap Int.

Firma nielojalna, brak perspektyw rozwoju, obiecują wysokie wynagrodzenia po okresie próbnym, a na po okresie próbnym nie ma mowy o podwyżce. Kierowcy się zwalniają, administracja też. Nikt nie chce tam pracować - ciągle kogoś szukają. Firma zdecydowanie nie jest godna polecenia.

Paweł Pokrywka

Były Pracowniku - kolejna osoba, a może ta sama, która swoje frustracje wylewa anonimowo i publicznie. Odpowiem przewrotnie lecz rzeczowo: Covid - przetrwany, 2020 zakończony rewitalizacją obecnego miejsca funkcjonowania spółki, 2021 pierwsze półrocze nowe inwestycje w tabor i nieruchomości i nie zwalniamy tempa. Wniosek: Rozwój! Czy dokonaliśmy tego sami jako zarząd spółki? Czy to nasza zasługa - nie! To ludzie, którzy pracują i tworzą to miejsce, codziennie dokładając swoją ciężką pracą przy wykorzystaniu narzędzi jakie organizujemy, cegiełkę po cegiełce do miejsca w którym teraz jesteśmy i w którym chcemy być w przyszłości. To ciągła walka, odpowiedzialność, szkolenia, poświęcony czas i pieniądze. To Nasz ZESPÓŁ odpowiada za wszystkie niepowodzenia i sukcesy dnia codziennego - nie ma Pani/Pana w nim, przypadek? Nie sadzę . Winszuję pomysłu na wolny czas, przestrzegam przed dalszym obrażaniem nas jako organizacji w sieci i po za nią, zachęcam do zapoznania się z dorobkiem firmy przez pryzmat dotychczasowych dokonań a nie przez pryzmat: JA JA JA, to nie fajne, tamto do (usunięte przez administratora) to jest nie tak - jest nie tak bo poziom świadczeń jest inny niż deklarowany na rozmowie kwalifikacyjnej KROPKA. Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap INT.

Zostaw merytoryczną opinię o Transkap International Sp. z o.o. - Jerzykowo

• Jak się pracuje w Transkap International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transkap International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transkap International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transkap International Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Leśna 43
    62-007 Jerzykowo