Opinie o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to jedno z 6 największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Warszawie. Jesteśmy dynamicznym zespołem kilkudziesięciu profesjonalnych doradców i licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami działających na terenie Warszawy i w jej okolicach. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości . Rozwijamy się w oparciu o konkurencyjne i przejrzyste zasady współpracy, przyjazną atmosferę i nowoczesny marketing.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma REALS Nieruchomości Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Agent Nieruchomości. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Broker z 10 letnim stażem Nowy wpis

Agencja promuje, publikuje oferty innych agencji z którymi nie ma podpisanej umowy pośrednictwa. Publikuje jako własne również oferty innych agencji, które są w ich wyłączności. Całkowity brak kompetencji i elementarnej wiedzy dotyczącej obrotu nieruchomości oraz obsługi sprzedaży. Doskonałym przykładem jest Pani Edyta S. która w swej arogancji próbowała wyłudzić prowizję od nie swojego klienta. Skoro tacy "Agenci" działają na rynku to ten ciężki zawód nigdy nie będzie cieszył się szacunkiem. Serdecznie nie polecam.

Barbara Nowy wpis

Po jednej z poprzednich opinii widzę, że klienci tu podobno wracają do tego chwali się pracowników. Ciekawa jestem w takim razie jak są wynagradzaniu tutaj za taką pracę. wiadomo jakie obecnie stawki tu oferują?

P. Nowy wpis
@Barbara

Agent dostaje 60% wynagrodzenia, które przynosi do biura, więc wg mnie całkiem uczciwie

Alina

Dzien dobry. Po raz kolejny korzystam z uslug Panstwa Biura,To dowod na to,ze Panstwo spelniaja moje oczekiwania dotyczace najmu . Moje oferty realizowala Pani Magdalena Grabowska,ktorej serdecznie dziekuje za ogromne zaangazowanie,punkyualnosc,profesjonalizm i wysoka kulture..Zycze Kierownictwu Biura wiecej takich pracownikow. Klientka Alina.K. z Anina.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
IZUS

Dziękuję serdecznie Panu Rafałowi Adamczyk za szybką i bezproblemową sprzedaż mieszkania oraz pomoc w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Pomoc Pana Rafała okazała się bezcenna a jego zaangażowanie i bardzo miła aparycja to w obecnych czasach zalety które rzadko są spotykane. Polecam tego Agenta w 100% i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

piotrek

Przeczytałem , że Reals płaci aż 60% pośrednikom, prawda, ? U mnie szefowie płacą 35%

admin
@piotrek

Witam, w odpowiedzi na 2 ostatnie komentarza potwierdzam, że w REALS Doradcy zarabiają prowizję w wysokości 60%. Dbamy o atmosferę i współpracę w zespole. Pracuje ok 40 doradców i każda OSOBA jest dla nas bezcenna, ale przede wszystkim stawiamy na ZESPÓŁ. Zapraszam do współpracy.

Weronika

@Olga jak długo pracujesz w REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy mogłabyś powiedzieć coś o warunkach pracy i atmosferze jaka panuje w firmie? Takie informacje będą przydatne osobom aplikującym w przyszłości do firmy.

Olga

Czytałam wpisy i chyba nie wszyscy piszą do końca prawdę. Pracuję dla Reals i nie słyszałam o przypadkach żeby klient nie znał prowizji. Agenci są profesjonalistami i ich działania to rutyna. Pisanie o firmie na podstawie zdarzeń z jednym agentem jest nieuczciwe

Iza

Widziałam ostatnio ofertę na doradcę ds.nieruchomości w Piasecznie. REALS Nieruchomości ma generalnie dobrą opinię na tym terenie i chętnie złożę cv , tylko może dowiem sie coś więcej? Jaką prowizję dostaje taki agent? Czy na coś więcej można liczyć?

wiwo

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta Umówiłem się na oglądanie mieszkania z panią (usunięte przez administratora). Nie przedstawiła nam żadnej umowy związanej z prowizją Praktycznie dopiero przy podpisywaniu aktu notarialnego pani Marzena upomniała się o swoją prowizję. Kto z pośredników tak robi. Niestety przez panią(usunięte przez administratora) nie doszło do transakcji Później przedstawiła warunki nie do przyjęcia wręcz złodziejskie. Od kiedy to biura nieruchomości przechowują klienta pieniądze w swoim biurze. Tą sprawę powinienem zgłosić na policję o wyłudzenie moich pieniędzy Naprawdę jestem zawiedziony agentką p.(usunięte przez administratora)

Weronika

@lucky dla niektórych brak 'podstawy', a wynagrodzenie jedynie z prowizji to bardzo dobra motywacja :) W tej kwestii zdania są podzielone.

lucky

Praca w agencji to praca dla murzynów, którzy za darmo zapełnią agencyjne bazy ofert sprzedaży. Potem taki niewolnik, który pracuje bez podstawy, a jedynie na samej prowizji, nie daje już rady dokładać przez 4 lub 5 miesięcy do interesu, poddaje się, opada z sił, bo nie je, gdyż nie ma podstawy i rezygnuje, a firma zostaje wzbogacona o bezpłatną pracę agenta.

Gnes
@lucky

Lucky a jaki interes ma Agencja w tym działaniu. Trzymają ludzi, dają im sprzęt, pokrywają koszty związane z ich pracą i koszy finansowania działalności firmy, a zostają z bazą. Po co komu baza bez transakcji, które wykonywać mają Ci jak ich nazwałeś Murzyni???

Weronika

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. stale zamieszcza nowe oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej firmy - http://reals.pl/kariera/ Co myślicie?

Jm

Wysokie prowizje są bardzo dobrą rzeczą, wydaje mi się, że naprawdę jedną z najwłaściwszych, bo najwazniejsze to jest ciągłe motywowanie ludzi do sięgania dalej

szukacz

nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie

szukacz

komarek

REALS ma kilka systemów wynagradzania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany nr tel. i zapytasz. Po co to wypisywać nieprawdziwe oskarżenia. Podstawa jest - owszem, ale niewiele osób się godzi na ten system, mając do wyboru większy zarobek z prowizji. Nie masz narzucania typu ogłoszeń, którymi będziesz się zajmować. Jak już zajmujesz się jakąś nieruchomością, to jest Twoją ofertą - dopóki się nią opiekujesz - bo klient musi odczuwać Twoją opiekę. Zawsze możesz podpytać ludzi, jak czegoś nie wiesz. @iah nie ma wstawiania kogoś na czyjeś miejsce! Albo chcesz pracować, albo nie - to widać po Twojej pracy (np.1 pracownik przez 3 tygodnie pracy nie przyjął żadnej oferty, a inny w ciągu tygodnia miał 10 - hello).

Max

Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i skuteczności. Nie ma czegoś takiego jak w innych agencjach, że dają tylko beznadziejne oferty za grosze - tu każdy jest równy, kto pierwszy ten lepszy :)

klient
@Max

Chciałem konkretną ofertę ....nawet nie wysłali ,jak dzwonię na telefon danego przedstawiciela nawet nie umie odebrać i powiedzieć że nie wyślę. Kultura by wymagała.....ale cóż ....zarobili może za dużo i więcej nie chcą...

broker

Reals jest bardzo dobrze rozpoznawalny na rynku i zgłasza się tam wielu kandydatów. Ale, aby podjąć współpracę trzeba mieć już jakieś sensowne doświadczenie zawodowe i pozytywną motywację. Rotacja dotyczy tylko tych którzy się do tego rodzaju pracy nie nadają.

iah

Hej, nie ma żadnej podstawy w realsie. pracowałam tam to jeszcze zaproponowali mi obcięcie prowizji a jak się nie zgodziłam to wsadzili nową pannę na moje miejsce, taką redukcję zrobili że wymienili 7/8 załogi. a z tego co wiem nadal nie ma tam podstawy. Jest trzech właścicieli, (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 37 ocen.

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.