logo REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

iah 2014-06-12 17:28:44
Hej, nie ma żadnej podstawy w realsie. pracowałam tam to jeszcze zaproponowali mi obcięcie prowizji a jak się nie zgodziłam to wsadzili nową pannę na moje miejsce, taką redukcję zrobili że wymienili 7/8 załogi. a z tego co wiem nadal nie ma tam podstawy. Jest trzech właścicieli, (usunięte przez administratora).
broker 2014-07-09 16:00:20
Reals jest bardzo dobrze rozpoznawalny na rynku i zgłasza się tam wielu kandydatów. Ale, aby podjąć współpracę trzeba mieć już jakieś sensowne doświadczenie zawodowe i pozytywną motywację. Rotacja dotyczy tylko tych którzy się do tego rodzaju pracy nie nadają.
Max 2016-02-29 16:31:19
Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i skuteczności.
Nie ma czegoś takiego jak w innych agencjach, że dają tylko beznadziejne oferty za grosze - tu każdy jest równy, kto pierwszy ten lepszy :)
komarek 2016-03-03 09:53:26
REALS ma kilka systemów wynagradzania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany nr tel. i zapytasz. Po co to wypisywać nieprawdziwe oskarżenia. Podstawa jest - owszem, ale niewiele osób się godzi na ten system, mając do wyboru większy zarobek z prowizji. Nie masz narzucania typu ogłoszeń, którymi będziesz się zajmować. Jak już zajmujesz się jakąś nieruchomością, to jest Twoją ofertą - dopóki się nią opiekujesz - bo klient musi odczuwać Twoją opiekę. Zawsze możesz podpytać ludzi, jak czegoś nie wiesz. @iah nie ma wstawiania kogoś na czyjeś miejsce! Albo chcesz pracować, albo nie - to widać po Twojej pracy (np.1 pracownik przez 3 tygodnie pracy nie przyjął żadnej oferty, a inny w ciągu tygodnia miał 10 - hello).
szukacz 2016-10-12 13:26:08
nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie
szukacz 2016-10-12 13:26:30
Jm 2016-10-12 13:53:52
Wysokie prowizje są bardzo dobrą rzeczą, wydaje mi się, że naprawdę jedną z najwłaściwszych, bo najwazniejsze to jest ciągłe motywowanie ludzi do sięgania dalej
Zostaw swoją opinię o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REALS Nieruchomości Sp. z o.o.