logo REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

iah 2014-06-12 17:28
Hej, nie ma żadnej podstawy w realsie. pracowałam tam to jeszcze zaproponowali mi obcięcie prowizji a jak się nie zgodziłam to wsadzili nową pannę na moje miejsce, taką redukcję zrobili że wymienili 7/8 załogi. a z tego co wiem nadal nie ma tam podstawy. Jest trzech właścicieli, (usunięte przez administratora).
broker 2014-07-09 16:00
Reals jest bardzo dobrze rozpoznawalny na rynku i zgłasza się tam wielu kandydatów. Ale, aby podjąć współpracę trzeba mieć już jakieś sensowne doświadczenie zawodowe i pozytywną motywację. Rotacja dotyczy tylko tych którzy się do tego rodzaju pracy nie nadają.
Max 2016-02-29 16:31
Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i skuteczności.
Nie ma czegoś takiego jak w innych agencjach, że dają tylko beznadziejne oferty za grosze - tu każdy jest równy, kto pierwszy ten lepszy :)
komarek 2016-03-03 09:53
REALS ma kilka systemów wynagradzania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany nr tel. i zapytasz. Po co to wypisywać nieprawdziwe oskarżenia. Podstawa jest - owszem, ale niewiele osób się godzi na ten system, mając do wyboru większy zarobek z prowizji. Nie masz narzucania typu ogłoszeń, którymi będziesz się zajmować. Jak już zajmujesz się jakąś nieruchomością, to jest Twoją ofertą - dopóki się nią opiekujesz - bo klient musi odczuwać Twoją opiekę. Zawsze możesz podpytać ludzi, jak czegoś nie wiesz. @iah nie ma wstawiania kogoś na czyjeś miejsce! Albo chcesz pracować, albo nie - to widać po Twojej pracy (np.1 pracownik przez 3 tygodnie pracy nie przyjął żadnej oferty, a inny w ciągu tygodnia miał 10 - hello).
szukacz 2016-10-12 13:26
nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie
szukacz 2016-10-12 13:26
Jm 2016-10-12 13:53
Wysokie prowizje są bardzo dobrą rzeczą, wydaje mi się, że naprawdę jedną z najwłaściwszych, bo najwazniejsze to jest ciągłe motywowanie ludzi do sięgania dalej
Weronika 2017-02-28 09:30
REALS Nieruchomości Sp. z o.o. stale zamieszcza nowe oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej firmy - http://reals.pl/kariera/ Co myślicie?
lucky 2017-03-03 14:17
Praca w agencji to praca dla murzynów, którzy za darmo zapełnią agencyjne bazy ofert sprzedaży. Potem taki niewolnik, który pracuje bez podstawy, a jedynie na samej prowizji, nie daje już rady dokładać przez 4 lub 5 miesięcy do interesu, poddaje się, opada z sił, bo nie je, gdyż nie ma podstawy i rezygnuje, a firma zostaje wzbogacona o bezpłatną pracę agenta.
Weronika 2017-03-06 08:53
@lucky dla niektórych brak 'podstawy', a wynagrodzenie jedynie z prowizji to bardzo dobra motywacja :) W tej kwestii zdania są podzielone.
Gnes 2017-03-15 18:46
Lucky a jaki interes ma Agencja w tym działaniu. Trzymają ludzi, dają im sprzęt, pokrywają koszty związane z ich pracą i koszy finansowania działalności firmy, a zostają z bazą. Po co komu baza bez transakcji, które wykonywać mają Ci jak ich nazwałeś Murzyni???
wiwo 2017-03-16 19:31
Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta
Umówiłem się na oglądanie mieszkania z panią ( usunięte przez administratora ).
Nie przedstawiła nam żadnej umowy związanej z prowizją
Praktycznie dopiero przy podpisywaniu aktu notarialnego pani Marzena
upomniała się o swoją prowizję.
Kto z pośredników tak robi.
Niestety przez panią( usunięte przez administratora ) nie doszło do transakcji
Później przedstawiła warunki nie do przyjęcia wręcz złodziejskie.
Od kiedy to biura nieruchomości przechowują klienta pieniądze w swoim biurze.
Tą sprawę powinienem zgłosić na policję o wyłudzenie moich pieniędzy
Naprawdę jestem zawiedziony agentką p.( usunięte przez administratora )
Iza 2017-03-26 10:17
Widziałam ostatnio ofertę na doradcę ds.nieruchomości w Piasecznie. REALS Nieruchomości ma generalnie dobrą opinię na tym terenie i chętnie złożę cv , tylko może dowiem sie coś więcej? Jaką prowizję dostaje taki agent? Czy na coś więcej można liczyć?
klient 2017-04-27 17:11
Chciałem konkretną ofertę ....nawet nie wysłali ,jak dzwonię na telefon danego przedstawiciela nawet nie umie odebrać i powiedzieć że nie wyślę. Kultura by wymagała.....ale cóż ....zarobili może za dużo i więcej nie chcą...
Olga 2017-05-03 09:51
Czytałam wpisy i chyba nie wszyscy piszą do końca prawdę. Pracuję dla Reals i nie słyszałam o przypadkach żeby klient nie znał prowizji. Agenci są profesjonalistami i ich działania to rutyna. Pisanie o firmie na podstawie zdarzeń z jednym agentem jest nieuczciwe
Zostaw swoją opinię o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REALS Nieruchomości Sp. z o.o.