P.H.U. All Pure

Poznań

Opinie o P.H.U. All Pure

anonim 2009-06-17 16:20:15
Słowa kojarzące się z P.H.U. All Pure Wyczerpująca, niekompetentna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo złe.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są grubiańscy.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Brak negocjacji pensji.
Najbardziej podobało mi się w P.H.U. All Pure: Nic
Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U. All Pure: (usunięte przez administratora)
anonim 2009-11-03 22:01:11
(usunięte przez administratora) nie równe traktowanie pracowników i te piękne delegacje diety nie wypłacane obcinanie godzin bo kryzys jest
madzdzia 2010-02-26 11:39:46
hej, ty sam sie zwolniłes/aś czy ciebie zwolnili? jak tam dokladnie jest? chcialabym sie załpać do pracy w pure, bo chodze tam teraz ni siłownie i ogólnie wydaje sie fajnie. tyle ze interesuje nie praca w Wawie.
anonim 2010-03-12 16:28:21
Miła atmosfera,kadra kierownicza kompetentna,
anonim 2010-08-24 12:24:18
bardzo pozytywna rozmowa kwalifikacyjna do nowo otwieranego klubu w Poznaniu, obiecano dobre zarobki i fajna prace, zadzwonili do mnie ze pozytywnie przeszlam proces rekrtacji i beda nastepnego dnia dzwonic w sprawie szkolenia. od tego momentu zero kontaktu, skrzynka poczty glosowej zapchana.. zadnych informacji o tym ze nie podejmą współpracy... jeżeli ktoś jest w tej samej sytuacji proszę o posta na forum
nami 2016-04-23 10:02:24
dawno tutj jak widzę nie było zadnych komentarzy... dziwne... poza tym ciekawe czy firma nadal istnieje na rynku, niby krs nie mówi zeby się zwinęli ale stronka nie działa ich
Zostaw swoją opinię o P.H.U. All Pure - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. All Pure