Opinie o Kaufland Polska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kaufland Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Kraków

Czy firma przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Bi@

Zapomnij!! Właśnie do zwolnienia osoba z ubytkiem na zdrowiu po wypadku w pracy. I nie ma orzeczenia o niepełnosprawności.Firma chce mieć " porządek", "nie chce mieć"problemów z takim pracownikiem. Szkodzi wizerunkowi.

Jak wygląda ścieżka kariery w Kaufland Polska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Przyszły kandydat Nowy wpis

Cześć. Czy jest spowodowane ciagle pojawiające się ogłoszenie o prace na stanowisko Menadżera Marketu w Krakowie ? Tak zwalniają ?

Czy jest możliwość pracy w Kaufland Polska na część etatu?

Czy firma przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Bi@ Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kaufland Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kaufland Polska odbywa się również w języku angielskim?

Maja K.

Pani Dominika P z Wielickiej to dramat... Nie miła, nie kompetentna, nie wiem co robi na tym stanowisku... Tragedia... Weźcie się za większą segregację ludzi...

CUKIEREK

KAUFLAND KAPELANKA.NAJWSPANIALSI LUDZIE Z JAKIMI PRACUJE!!!.Z TAKIM FANTASTYCZNYM ZESPOŁEM MOŻNA PRACOWAĆ DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!.WSZYSTKIM PRACOWNIKOM KAUFLANDÓW W KRAKOWIE ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Stefa

Pracuję w jednym ze sklepów Kaufland i czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Kierownictwo mogło by się w końcu zdecydować czy wolą wypłacać piątki za kolejki czy może jednak sprzedawcy mogą pomagać na kasach jak są kolejki. Szukam innej pracy bo tu jedynie można nabawić się choroby psychicznej. Z całego serca odradzam pracę w Kaufland.

Piotrek

Chce się dowiedzieć jak wyglada praca w Kaufland Polska, chodzi mi o system zmian oraz możliwości awansu . Czy pracownicy firmy mogą mi pomoc ?

Sandra
@Piotrek

Praca w Kauflandzie - mobbing (ze strony przełożonych i wspolpracownikow). Podkładanie świń przez współpracownice, bo się czuje zagrożona, że się na sporo rzeczach się nie zna. Przez kierowniczki, bo nie pozwalasz sobą pomiatać. Ze strony dyrektora - bo nie dajesz się.

Ewe

Tak jest na Kauflandach

@Ewe

Nie no weź nie przesadzaj, chyba nie we wszystkich? :/ Ale że Ciebie też takie coś spotkało czy obserwacji lub opinii tak piszesz tylko?

Jolo
@Sandra

Zgadzam się bo sama tego doswiadczylam

@Jolo

ciekawa jestem jak częste miałyby być tutaj kontakty z kierownictwem podczas pracy. Są dni gdzie się miniesz czy jak tutaj są ludzie poorganizowani? Odbywają się jakieś poranne spotkania otwierające? Jak godziny otwarcia wyglądają?

Miko
@Sandra

Zgadzam się w 100% podkładanie świń na porządku dziennym, wysługiwanie się młodszymi pracownikami bo ktoś ma 'młode nogi i ręce' TOTALNY BRAK RÓWNEGO ROZKŁADANIA PRACY

kapelanka
@Bożena

we wszystkich

@Miko

To prawda Miko.Starzy pracownicy wiedzą jak unikać cieżkiej pracy a nowych gonią do złamania kręgosłupa.O życiu plotkami już nie wspomnę.Rozumiem Cię bardzo dobrze

Basia

Jak się pracuje w Kaufland Kapelanka?

@Basia

Jak tak idzie poczytać komentarze to czy przypadkiem ludzie o każdym się jakoś niepochlebnie wypowiadają?

Julia
@Basia

Ja Ci polecam ekipę z kapelanki. Super mega atmosfera. Mega zespół który zawsze sobie pomaga. Kierownictwo którzy pomagają. A dyrektor, menadżer marketu jest chyba najlepszym dyrektorem ever!!! Polecam i zapraszam

@Julia

w Twoim przypadku widać, że Ci się podoba a w takim razie czy wiadomo skąd tamte negatywne opinie się wzięły? u was też czasami jakieś zgrzyty są?

Jolo
@Julia

Dyrektor marketu jest super ale niektórzy kierownicy już nie

CUKIEREK NA WÓZKU
@Basia

KAUFLAND KAPELANKA.NAJWSPANIALSI LUDZIE Z JAKIMI PRACUJE!!!

Kapelanka
@Julia

Zawsze sobie pomaga?.AKURAT.Lepiej udawać że się nie umie i ktoś to zrobi za nich.Śmieszne

@Basia

Niektórzy pracują tak aby się nie narobić i dlatego już siędzą kilka lat w tym samym miejscu

@Julia

Za mocne słowo:Super mega atmosfera i Mega zespół który zawsze sobie pomaga?.Naprawdę?

CUKIEREK

KAUFLAND KAPELANKA.SZKOLENIA BHP ZAWSZE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNĄ PANIĄ INSTRUKTOR Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA PRACY!!!

CUKIEREK

KAUFLAND KAPELANKA.NAJWSPANIALSI LUDZIE Z JAKIMI PRACUJE!!!.KAŻDEGO DNIA KAŻDY PRACOWNIK DAJE Z SIEBIE WSZYSTKO CO NAJLEPSZE!!!

Gutek

Czasami bywam klientem Kauflandu w Krakowie na Kapelance w budynku dawnego Tesco. Sklep jest duży, ale pracownicy bardzo utrudniają zrobienie zakupów. Często zasłaniają półki z towarem, tak że trudno się do nich dostać, albo wykładają towar, tam gdzie akurat chcę zrobić zakupy. Inni klienci też są męczący. Ostatnio widziałem jak niektórzy pracownicy umawiają się ze stałymi klientami, żeby innym klientom blokować dostęp do produktów. Dzisiaj drugi raz nie udało mi się kupić wszystkiego, co zaplanowałem, więc zakupy zrobiłem w innym sklepie. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Elżbieta

Słuchajcie, wiem skądś, że w K. w Warszawie mają dodatek "stolica". W Krakowie jakie są dodatki? Wg. gazet na start kasjer ma 4,2 - 4,8 tys., ale mnie się zawsze zdaje, że to dla warszawki dane są podawane.

Guci

jest tu taki jeden psychol ktury maxuje głośniki na maxa a potem czeka jak ktoś wejdzie do toalety i włącza szczekaczkę na ful aż ci uszy rozwala

W hipermarkecie Kaufland przy Bratysławskiej pracuje bardzo niemiła kobieta, która na plakietce miała napisane imię Agata (pracowała w dniu dzisiejszym przed godziną 18-tą). Podchodząc do niej z prośbą o pomoc w znalezieniu produktu otrzymałem agresywna odpowiedź, że powinenem stać kilka metrów dalej bo ona ma prywatne pogawędki. Zero szacunku dla klienta, z agresją zaczęła obrażać żebym nie podsłuchiwał.. Tak to był mój cel podsłuchiwać tej Pani o czym rozmawia w miejscu pracy. Tak swoją drogą chyba nie najlepsze miejsce na prowadzenie przez bramkę rozmów prywatnych odrzucając klientów. Nie chciała pomóc, poszedłem do informacji gdzie znalazła się miła i pomocna Pani. Możliwe, że ta chamska kobieta pracuje na stanowisku kierowniczym... Życzę Pani więcej sukcesów i trochę więcej kultury osobistej. Pozdrawiam, klient.

@Piotr

Dzień dobry ta pani jest kierownikiem i wisi się na ludziach pracujących również i (usunięte przez administratora)i na ciska ludzi usiłując dociac swojego ,chocby było tak dobrze będzie źle. Jestem psychicznie przez nia masokrowana . Nie mam sił a szczególnie nerwów.

@Anna

Pani to pisze jako kandydat? to ja się zastanawiam na czym ta relacja mogła polegać. gdyby fatycznie tak było to nie ma nikogo do kogo można byłoby udać się z tego typu problemem?

Klient

Kaufland Kombatantow Krakow Temperatura w sklepie nie do wytrzymania na dłuższych (45 min ) zakupch. Brak nawiewów z klimatyzacji. Sytuacja uciążliwa dla klientów i dla WASZYCH pracowników. Nie dbacie ani o jednych ani drugich. Żenada oglądać kasjerki spocone jak myszy ocierające czoła z potu.

@Klient

Faktycznie to może wydawać się niesmaczne. :/ Ale to tak już tu od samego powstania marketu jest? To jest szansa, że cokolwiek z tym zrobią?

Norymberga 2.0

Justyna Socha stopnop.com.pl (usunięte przez administratora)

Maria
@Norymberga 2.0

Ale w jakim celu jest tu podany link do kogoś facebooka?

Kani

Witam Czy ktoś wie albo moze powiedziec jak wygląda praca, pracownika porzadkowego? nikt nic o tym niepisze.????? w jakich godzinach praca jakie obowiązki???

xfhdxf

Kaufland Kapelanka łysy w ochronie dysponuje kradzionymi danymi osobowymi używa podejrzanych grup zlodziejskich w czasie pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042