kado

Szczecin

Opinie o kado

anonim 2011-05-17 20:20
Ale bzdury piszesz.Znam go i wielu jego znajomych od lat .
anonim 2011-05-22 11:16
Porzadna firma i pracujacy tam ludzie.Polecam
klient 2011-05-22 15:39
Jestem ich klientem od lat i zawsze wszystko bylo ok.terminy i ceny .A jak mialem problemy z inwestorami to Bartek zawsze pomagal i cierpliwie czekal na pieniadze .Polecam
klient 2012-01-21 17:56
uczciwe chlopaki.super firma biore od lat
Piotr 2017-06-19 10:52
Zamówiłem 160 m2 kostki pozbruk, następnie domowilem jeszcze 30 m2. Ta pierwszą przysłali nie impregnowana a tę drugą impregnowana, różnica w jakosci, odcieniu i w rysunku. W zamówieniu nawet się nie zajakneli, że bedzie różnica. Teraz to wygląda jak brązowe na zielonym, czyli jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w lesie. Chciałem zamówić kostkę LIBET, ale powiedzieli, ze mi nie sprzedadza, bo mają dużo reklamacji, a w afercie mają LIBET. Porazka, brak profesjonalizmu. Zdecydowanie nie polecam KADO jako dostawce kostki brukowej.
Krzysztof 2017-06-29 16:38
Ja zamówiłem ogrodzenie Jonca a po czasie domowilem kostkę.doradzili i dali dobre ceny.odradzili dwóch producentów bo klienci często maja problemy z ich produktami.na tym polega doradztwo.ja byłem zadowolony
KADO SZCZECIN 2017-07-13 17:49
Panie Piotrze,
Jeżeli po jakimś czasie domawia się materiał, może się zdarzyć tak, że będzie on z innej partii produkcyjnej. Dotyczy to wszelkiej maści materiałów budowlanych: paneli, płytek, prefabrykatów betonowych etc. Nie widzę w tej sytuacji naszej winy. Gdyby poinformowałby Pan nas o zaistniałej sytuacji, na pewno byśmy pomogli - mamy na to swoje sposoby.
Zostaw swoją opinię o kado - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kado