Opinie o Kado w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kado. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kado o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kado w Szczecin

Krzysztof Nowy wpis

Firma z która współpracuje od ponad 12 lat i nigdy mnie nie zawiodła.Tak trzymajcie

Anna Nowy wpis
@Krzysztof

@Krzysztof, dziękuję bardzo za Twoją opinię konsumencką, jest ona również ważna ale to forum służy do wyrażania opinii na temat warunków pracy w firmie Kado. Dobrze by było, żeby ktoś z pracowników również zechciał podzielić się na forum swoim doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

Przemysław Nowy wpis

Jestem klientem KADO od dwóch lat i szczerze nie miałem jeszcze problemu ani z dostawą ani z materiałem, który zakupiłem od Pana Tomasza. Zawsze profesjonalnie podchodzi do każdego nowego tematu, z którym do Niego się zwrócę. Owszem, nie zawsze można dostać to czego w danym momencie potrzebuję, ale nie ma z tym problemu, ponieważ zawsze zamówiony materiał jest na czas i nawet dowożą na miejsce. Natomiast jeżeli nie prowadzą sprzedaży danego producenta, to potrafią doradzić i zastąpić produkt innym, który akurat posiadają w swojej ofercie. Ich profesjonalizm oraz posiadana wiedza pozwala Im to to by wprost i wyraźnie wytłumaczyć klientowi, że nie sprzedadzą danego produktu danego producenta, ponieważ będzie on niezadowolony, proponują zamienniki tego samego producenta lub innego. Do Firmy KADO odsyłam każdego, kto potrzebuje profesjonalnej obsługi oraz dobrych produktów. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym klientom indywidualnym jak i firmą wykonawczym.

Wiktor Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką macie atmosferę, tak rzadko piszecie

klientka

Jestem bardzo zadowolona z miłej obslugi .Towar dostalam na czas i polecona firma wykonawcza spisala sie na medal.Dla mnie super!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kado? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Witold

Czy jest tak dobrze? Czy firma normalnie działa?

KADO SZCZECIN

Panie Piotrze, Jeżeli po jakimś czasie domawia się materiał, może się zdarzyć tak, że będzie on z innej partii produkcyjnej. Dotyczy to wszelkiej maści materiałów budowlanych: paneli, płytek, prefabrykatów betonowych etc. Nie widzę w tej sytuacji naszej winy. Gdyby poinformowałby Pan nas o zaistniałej sytuacji, na pewno byśmy pomogli - mamy na to swoje sposoby.

Krzysztof

Ja zamówiłem ogrodzenie Jonca a po czasie domowilem kostkę.doradzili i dali dobre ceny.odradzili dwóch producentów bo klienci często maja problemy z ich produktami.na tym polega doradztwo.ja byłem zadowolony

Zamówiłem 160 m2 kostki pozbruk, następnie domowilem jeszcze 30 m2. Ta pierwszą przysłali nie impregnowana a tę drugą impregnowana, różnica w jakosci, odcieniu i w rysunku. W zamówieniu nawet się nie zajakneli, że bedzie różnica. Teraz to wygląda jak brązowe na zielonym, czyli jak (usunięte przez administratora) w lesie. Chciałem zamówić kostkę LIBET, ale powiedzieli, ze mi nie sprzedadza, bo mają dużo reklamacji, a w afercie mają LIBET. Porazka, brak profesjonalizmu. Zdecydowanie nie polecam KADO jako dostawce kostki brukowej.

klient

uczciwe chlopaki.super firma biore od lat

klient

Jestem ich klientem od lat i zawsze wszystko bylo ok.terminy i ceny .A jak mialem problemy z inwestorami to Bartek zawsze pomagal i cierpliwie czekal na pieniadze .Polecam

Porzadna firma i pracujacy tam ludzie.Polecam

Ale bzdury piszesz.Znam go i wielu jego znajomych od lat .

Zostaw merytoryczną opinię o Kado - Szczecin

Kado