KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.

Opinie o KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.

admin 2015-06-16 18:16
Pracowałeś lub pracujesz w firmie KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
wendy 2017-04-02 19:45
Brak możliwości rozwoju. brak możliwości awansu, słaba atmosfera w pracy, niska jakość komunikacji z częścią zespołu, brak benefitów, bardzo ograniczony rozwój kariery zawodowej, brak systemu wdrożenia nowych pracowników. Na to możńa liczyć w KSB. Atmosfera w pracy jest bardzo słaba. Ludzie się wykruszają bo mają dość tego. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
lodziarnia 2017-04-16 15:25
To wszytsko prawda co piszą o nich na innym forum społecznosciowym. Niezłe lody kręcą. Ludzie to jedno, ale przykład idzie z góry.
Kalafior 2017-04-25 18:51
Niestety ale muszę powtórzyć to co przedmowcy: brak możliwości rozwoju, brak możliwości awansu, możliwość nabawienia się nerwicy i utraty poczucia własnej wartości.
Co roku firma jest w złej sytuacji, więc nie można pochwalić pracowników. W sumie brak ochrzanu to tu pochwała. Cieszę się że już tu nie pracuję.
Zostaw swoją opinię o KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.